Dosja/ Ja si banda e Jurgen Mollës depërtoi në drejtësi, trafikanti i heroinës Shyqyri Kotorri lidhje me kryeprokuroren e Kukësit, u informuan Llalla dhe Nishani

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqiptarja Albania 16.04. 16:59

Dosja/ Ja si banda e Jurgen Mollës depërtoi në drejtësi, trafikanti i heroinës Shyqyri Kotorri lidhje me kryeprokuroren e Kukësit, u informuan Llalla dhe Nishani

Në 19 mars të këtij viti, Komisioni i Vetingut shkarkoi nga detyra kryeprokuroren e Kukësit Rita Gjati, duke e vlerësuar negativisht në të tre kriteret, pastërtinë e figurës, ligjshmërinë e pasurive dhe aftësitë profesionale. Sipas vendimit të shkarkimit, kryeprokurorja nuk kishte deklaruar njohjen»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.