Nis plejofi edhe në hendboll

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Koha Kosovo 16.04. 16:55

Nis plejofi edhe në hendboll

Pas përfundimit të pjesës së rregullt të edicionit të enjten, gara në Superligën e hendbollistëve vazhdon me ndeshjet gjysmëfinale të plejofit. Ndeshjet e para të plejofit luhen të shtunën, ka njoftuar Federata e Hendbollit të Kosovës (FHK). Kampionia dhe liderja, Besa Famgas e pret Vëllaznimin në »»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining