Kurti flet për humbjen e Agim Bahtirit në Mitrovicë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Indeks Kosovo 18.10. 15:17

Kurti flet për humbjen e Agim Bahtirit në Mitrovicë

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti tha se ka pritur rezultat ndryshe në Mitrovicë, ku kandidati i VV-së, Agim Bahtiri humbi zgjedhjet përballë Bedri Hamzës. Kurti tha se arsyeja e humbjes së Bahtirit mund të jetë edhe mosndihmesa e mjaftueshmë e partisë për Bahtirin. “Kam pritur rezultat tjetër »»»

indeksonline.net
Bota Press Kosovo 18.10. 14:48

Albin Kurti jep versionin e tij se pse humbi Agim Bahtiri - BotaPress

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti tha se ka pritur rezultat ndryshe në Mitrovicë, ku kandidati i VV-së, Agim Bahtiri humbi zgjedhjet përballë Bedri Hamzës. Kurti tha se arsyeja e humbjes së Bahtirit mund të jetë edhe mosndihmesa e mjaftueshmë e partisë për Bahtirin “Kam pritur rezultat tjetër n»»»

botapress.info
Epoka e Re Kosovo 14.09. 07:44

Anëtari i LV-së që synoi kandidaturën për kryetar të Mitrovicës afër koalicionit me LDK-në

Fatmir Hasani, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka bërë me dijë se nesër do të provojë të arrijë një marrëveshje me kandidatin e LDK-së për kryetar të Komunës së Mitrovicës, Armend Agollin, që të garojnë dhe bashkëpunojnë për zgjedhjet e 17 tetorit. Kjo pasi që Hasani ka pakënaqësi të mëdha me Agim »»»

epokaere.com
Kosova Sot Kosovo 13.09. 23:15

Anëtari i VV’së që synoi kandidaturën për kryetar Komune në Mitrovicë afër koalicionit me LDK’në: Bahtiri është analfabet

Fatmir Hasani, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka bërë me dijë se nesër do të provojë të arrijë një marrëveshje me kandidatin e LDK’së për kryetar të Komunës së Mitrovicës, Armend Agollin, që të garojnë dhe bashkëpunojnë për zgjedhjet e 17 tetorit. Kjo pasi që Hasani ka pakënaqësi të mëdha me Agim »»»

kosova-sot.info
Periskopi Albania 15.08. 00:00

Zyrtari i LVV-së del vetë kandidat në Mitrovicë, thotë se Agim Bahtiri shantazhoi dhe kërcënoi

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmir Hasani i cili ishte në garë me Agim Bahitrin për t’u bërë kandidat i kësaj partie për kryetar të Mitrovicës, ka vendosur të kandidoj si kandidat i pavarur. Kjo pasi sipas tij, Agim Bahtiri ka shantazhuar e kërcënuar me vende të punës, por ai thotë se Bahtiri »»»

periskopi.com
Arbresh Kosovo 14.08. 23:18

Zyrtari i LVV-së del vetë kandidat në Mitrovicë, thotë se Agim Bahtiri shantazhoi dhe kërcënoiTë ngjashme

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmir Hasani i cili ishte në garë me Agim Bahitrin për t’u bërë kandidat i kësaj partie për kryetar të Mitrovicës, ka vendosur të kandidoj si kandidat i pavarur. Kjo pasi sipas tij, Agim Bahtiri ka shantazhuar e kërcënuar me vende të punës, por ai thotë se Bahtiri »»»

arbresh.info
Telegrafi Kosovo 14.08. 22:57

E humbi garën në LVV me Agim Bahtirin, Fatmir Hasani garon si kandidat i pavarur për kryetar të Mitrovicës

Menjëherë pas zyrtarizimit të Agim Bahtirit nga Lëvizja Vetëvendosje në garë për kryetar të Komunës së Mitrovicës në zgjedhjet e 17 tetorit, ka reaguar Fatmir Hasani, i cili ishte në garë të brendshme për të fituar kandidaturën për kryetar të Komunës. Ai e ka akuzuar Bahtirin për keqpërdorime, shan»»»

telegrafi.com
Gazeta Blic Kosovo 14.08. 22:44

Zyrtari i LVV-së del vetë kandidat në Mitrovicë, thotë se Agim Bahtiri shantazhoi dhe kërcënoi

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmir Hasani i cili ishte në garë me Agim Bahitrin për t’u bërë kandidat i kësaj partie për kryetar të Mitrovicës, ka vendosur të kandidoj si kandidat i pavarur. Kjo pasi sipas tij, Agim Bahtiri ka shantazhuar e kërcënuar me vende të punës, por ai thotë se Bahtiri »»»

gazetablic.com
Infokusi Kosovo 14.08. 22:34

Zyrtari i LVV-së del vetë kandidat në Mitrovicë, thotë se Agim Bahtiri shantazhoi dhe kërcënoi

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmir Hasani i cili ishte në garë me Agim Bahitrin për t’u bërë kandidat i kësaj partie për kryetar të Mitrovicës, ka vendosur të kandidoj si kandidat i pavarur. Kjo pasi sipas tij, Agim Bahtiri ka shantazhuar e kërcënuar me vende të punës, por ai thotë se Bahtiri »»»

gazetainfokus.com
Zeri Kosovo 14.08. 21:59

Pretendenti tjetër i LVV-së për kryetar të Mitrovicës hedh akuza të rënda ndaj Bahtirit, i hyn garës si i pavarur

Kryetari aktual i Mitrovicës, Agim Bahtiri, është zyrtarizuar sot nga Lëvizja Vetëvendosje për të garuar edhe për një mandat për postin e të parit të kësaj komune. Pas këtij zyrtarizimi, ka reaguar Fatmir Hasani, i cili po ashtu ka paraqitur kandidaturën nga diaspora për kryetar të Mitrovicës nga L»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.