abcnews.al
Mbi 1,180 të infektuar me virusin korona në Shqipëri, 253 prej tyre mbeten ende të sëmurë
top-channel.tv
Kosovë/ Sot votohet qeveria e re, Osmani refuzon të udhëheq seancën
telegraf.al
PS përgatit atentat kushtetues / Mazhoranca socialiste injoron “Venecian” dhe përgatit me ligj fenomenin “Vorpsi” për të kapur KLSH
rtv21.tv
Kadrijaj e bindur se sot do të votohet Qeveria Hoti
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës sot voton qeverinë Hoti
syri.net
Sandri, Elisa, Lindita, Besa, Ardi&Co, nuk kanë asnjë faj
Shaban Murati: Presioni parazgjedhor rus në Maqedoninë e Veriut dhe situata në Ballkan
kosova-sot.info
Kurtit nuk i besohet që do të votohet Qeveria Hoti, pas mbledhjes thotë: Vazhdojmë …
lajmi.net
Deputetët e PDK-së mbërrin në Kuvend, nuk do të votojnë qeverinë Hoti
ata.gov.al
FRANCË – Michel: BE-ja e kthjellët dhe e vendosur për negociatat tregtare me Londrën
kallxo.com
Ministrat e LDK-së nuk marrin pjesë në mbledhjen e Qeverisë Kurti
boldnews.al
Zgjedhorja, sot afati i fundit/ Çështja që mban pezull konsensusin në “tokën amerikane”
periskopi.com
Gazetari thotë se Familja Jashari ia ka dëshmuar besnikërinë PDK-së deri tash: Nuk shkon loja në disa dasma
aa.com.tr
"Afër 1.600 ushtarë janë vendosur rreth Washingtonit"
aa.com.tr
Nafta Brent shkon në 40 dollarë për fuçi me shpresat e frenimit të OPEC-ut
shqiptarja.com
8 deputetë të opozitës kërkojnë interpelancë me Lleshajn: Policia ushtroi dhunë kur u shemb Teatri
cna.al
Tirana merr Ngonë me “pahir” në Fier
Lufta e pashmangshme totale e Ramës dhe “rënia” e Reformës Zgjedhore
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës pritet të votojë Qeverinë Hoti
aa.com.tr
Holandë, rritet me 16 për qind konsumi i energjisë së rinovueshme
lajmpress.org
Miku shqiptar i Klintonëve: Albini dhe Vjosa e humbën pushtetin sepse s’e pranuan nënshtrimin
lapsi.al
Komisionerë të depolitizuar/ Çfarë tregojnë përgjimet e Dibrës për mësuesit
rtsh.al
Protestat në SHBA
periskopi.com
Vjosa Osmani refuzon ta ftojë Presidentin në seancën ku do të votohet Qeveria Hoti
GJEOSTRATEGJIA/ Fronti libian: Ky është plani amerikan kundër pranisë dhe rolit rus në konflikt
Kufijtë e Italisë hapen pas tre muajsh bllokadë
aa.com.tr
Ushtria libiane fillon operacionin për të marrë aeroportin e Tripolit
ina-online.net
Abdixhiku pse nuk është në listën e Qeverisë Hoti, flet Isa Mustafa
Nëntë orë me ambasadorët për zgjedhjet, ku ndahen PS e PD dhe pika që i bashkoi, sot takimi për marrëveshjen
gazetamapo.al
Italia mirëpret turistët, por italianët s’janë kudo të mirëpritur
indeksonline.net
Seanca për votim të qeverisë/ Presidenti nuk merr ftesë për të qenë i pranishëm
cna.al
Makthi merr fund, rikthehet pas 74 ditësh Kategoria Superiore
Konferenca për rimëkëmbjen ekonomike nga pandemia – Denaj: Vëmendja e qeverisë do të jetë tek nxitja e reformave për të zhvilluar SME-të dhe StartUp-e
gazetamapo.al
Nga La Sapienza në kampin e Tepelenës, jeta e një doktori në diktaturë
koha.net
Punonjësit e kulturës rikthehen në prova, Ministria i ikën përgjegjësisë
koha.net
Futbollistët që do të jenë në fokus kur të rifillojë kampionati portugez
gazetaexpress.com
Pse listat e hapura favorizojne opoziten!
gazetamapo.al
Pakti për zgjedhjet/ Sot dita vendimtare, 4 çështjet që mbajnë pezull marrëveshjen
kallxo.com
Ramush Haradinaj deklarohet para votimit të Qeverisë Hoti
rtsh.al
Turizmi në Vlorë me dyshime për mbarvajtjen
telegrafi.com
Haradinaj: Vota për qeverinë e re, është votë për Kosovën

Mirela Kumbaro: Protestat e opozitës po dëmtojnë turizmin

Gazetatema 22.05.2019. 00:07

Mirela Kumbaro: Protestat e opozitës po dëmtojnë turizmin

Ish-ministrja e Kulturës dhe njëherazi deputetja e qarkut Gjirokastër, Mirela Kumbaro, thotë se protestat e dhunshme të opozitës po dëmtojnë imazhin e Shqipërisë dhe pengojnë zhvillimin e turizmit. Gjatë një komunikimi me mediat në Antigone, ku sot ishte organizuar një aktivitet për hapjen e sezoni»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining