syri.net
Uashingtoni luan me Ballkanin teksa flakët e COVID përfshijnë botën
klankosova.tv
Covid-19: SHBA-të gati për javën më të keqe, në Evropë bie numri i vdekjeve
cna.al
“Një herë kundër, një herë pro”/ Ish-deputeti socialist “i nxjerr bojën” Ramës, tregon historinë që nuk e dinim
klankosova.tv
AAK sot mbanë konferencë për media rreth situatës emergjente në ekonomi
Tkurrja e qeverisjes në veri të Republikës së Kosovës, duhet parë edhe si shkelje ligjore/kushtetuese e kryeministrit
Covid-19, Kina dërgon 1,000 ventilatorë drejt SHBA-së
kosova-sot.info
Analisti i njohur sfidon Isa Mustafën: Pas vdekjes së presidentit historik Ibrahim Rugova, të pa besët po e shkatërrojnë partinë
kosova-sot.info
Shpërthen eksperti: Gjykata Kushtetuese turpi i Kosovës, u rreshtua me puqin parlamentar të koalicionit të së keqes për rrëzimin e Qeverisë Kurti
109-vjet nga ngritja e Flamurit Shqiptar në Bratilë – Kryengritja e Malësisë së Madhe 1911
telegraf.al
Kryeministri i Britanisë së Madhe shtrohet në spital/ Presidenti Meta: I uroj shërim të shpejtë dhe të plotë
OPEC diskuton sot për stabilizimin e tregut të naftës
tetovasot.com
Veriu, dhe mesazhet e rrezikshme për Kosovën?!
lajmpress.org
Uashingtoni manipulon në Ballkan teksa flakët e COVID-it përfshijnë botën
koha.mk
Mban 4 mijë pacientë me koronavirus: Abu Dhabi fiton miliona paund nga qiraja për super spitalin në Londër (FOTO)
koha.mk
Koronavirusi, shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri
kohajone.com
Virusi lindi në një laborator? “Mail on Sunday”: Stafi u spërkat me gjak
koha.mk
Ja kur dhe pse u ndërpre haxhi ndër vite
shqiptarja.com
Basha për emigrantët: Lejojini të kalojnë, karantinojini te Kavaleshenca dhe bëjuni testinTensionohet situata në Kapshticë, emigrantët nuk lejojnë kal
koha.net
Qorrolli: Neni 82.2 i Kushtetutës imponon zgjedhje të parakohshme
Rritja e rasteve me Covid-19, shton tensionet mes bashkisë e qeverisë në Shkodër
gazetamapo.al
Deklarata e Armando Dukës kundër Ramës: “Konet” lehin sa herë e kuptojnë që nuk dinë të qeverisin
Farkëtimi i katër lirive për paqe dhe prosperitet në Ballkan
balkanweb.com
”Hack the Crisis Albania”, komuniteti inovator shqiptar ofron zgjidhjet për situatën e koronavirusit
gazetaexpress.com
Haxhiu thotë se qytetarët PLAN’in do ta mbajnë në mend për tendencën e përhapjes së panikut
Rreth 200 qytetarë të bllokuar në pikat kufitare në Greqi dhe Mal të Zi
gazeta-shqip.com
Himarë/ Provokimi i të rinjve me flamurin e Vorio Epirit, PDIU: Janë ekstremistë grekë (fotot)
Fatmir Bajraj: Kurti, e ktheu Serbinë n’Kosovë !
shqiptarja.com
Qarku Shkodër/ Shpërndahen në çdo shtëpi ilaçe të rimbursueshme, vijon ndihma me pako ushqimore
indeksonline.net
Situatë e qetë në pikën kufitare në Merdare
Corona ekzekuton “tradhëtarin” ndaj Gadaafit, kush ishte Mahmoud Jibril

Champions, paqe në Napoli-Barcelona, Bayern Mynih 'hipotekon' çerekfinalet

Shqiptarja 26.02. 09:54

Champions, paqe në Napoli-Barcelona, Bayern Mynih 'hipotekon' çerekfinalet

Napoli tremb Barcelonën në Champions por në “San Paolo” dueli i 1/8 mbyllet në paqe në shifrat 1-1. Ekipi i Gattuso-s u mbrojt mirë dhe madje kaloi në avantazh me një super gol të Dries Mertens kur kishte kaluar gjysmë ore loje. Por Barcelona arriti që të gjejë një të çarë në mbrojtjen e italianëve»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.