shqiptarja.com
Maliqi për Ramën: Sille reformën ta votojmë, por lëri lojërat! Zgjedhjet e ardhshme fundi juaj
shqiptarja.com
Report TV zbardh dosjen për vjedhjen e veprave të artit në Parkun e Apolonisë, lihen në burg 3 të arrestuarit
shqiptarja.com
Lleshaj: Sot nis zyrtarisht punën ‘Illyrian Guard’! Rritet cilësia, ulet kostoja për ruajtjen e objekteve shtetërore
monitor.al
Paralajmërimi nga Kosova: Bizneset po falimentojnë, Qeveria duhet të marrë masa
abcnews.al
U lirua pak ditë më parë, OFL i dërgon formularin Behar Bajrit
balkanweb.com
FOTO/ 400 milionë lekë shtesë subvencion për fermerët, Çuçi: Do të përfitojnë gati të gjithë aplikantët
insajderi.com
Të Premten Mbrëmja Gala e ICT Awards, kurorëzohen fituesit e edicionit të 8-të
shqiptarja.com
OFL i dërgon formular për deklarimin e pasurisë Behar Bajrit dhe dy personave të tjerë
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre
ata.gov.al
“Pas një odiseje ribërjeje nga e para të projektit të lënë rrugëve”/ Në Qukës-Qafë-Plloçë pas 3 tuneleve, punime intensive për shtrimin e trasesë
abcnews.al
Kreu i FBI: Kina është kërcënimi më i madh për SHBA-në
Asamblistit të VV’së i pengon ligji për martesat e gjinisë së njëjtë kërkon reagime
telegrafi.com
Ministri gjerman, Roth: BE t’i jap Kosovës liberalizimin e vizave, shkëmbimi i territoreve i rrezikshëm
koha.mk
SHBA-ja është e gatshme t’i vazhdojë bisedimet me Korenë e Veriut
shqiptarja.com
Bien akuzat e PD! Tenderi për landfillin në Vlorë ishte ndërkombëtar, u menaxhua nga KFW
Bedri Hamza kërkon sqarim për rënien ekonomike prej 3% kur të hyrat do të bien deri në 13%Të ngjashme
gazetaexpress.com
Iniciativa franko-gjermane për Samitin e Parisit: Kemi synim ta mbështesim rinisjen e dialogut nën drejtimin e BE-së
kallxo.com
Rishikimi i buxhetit, opozita kritikon qeverinë për menaxhimin ekonomik në pandemi
abcnews.al
Mashtronin me kreditë qytetarët në Berat, arrestohen dy persona
Thaçi dhe ustai që ka pjekur hallvën
top-channel.tv
Grenell, vizat: Të mbyllet liberalizimi për Kosovën
klankosova.tv
Gjuriq: Fashizmi dhe dhuna s`do të fitojnë në prag të fazës kryesore të luftës sonë për Kosovën
aa.com.tr
Johnson dhe Merkel bisedojnë për marrëdhëniet pas Brexit dhe për Libinë
indeksonline.net
Shtëpi dhe bibliotekë në vlerë prej 480 mijë euro, kjo është pasuria e deputetit më të vjetër të Kuvendit të Kosovës
68 raste të reja me Covid – Humbin jetën 2 paciente, rëndohet gjendja e të hospitalizuarve
kosova.info
PShDK dënon gjuhën linçuse të Këshilltarit të Hotit, ndaj Sekretarit të saj – Emanuel Demaj
gazetamapo.al
Zonja misterioze në krah të Ramës, dhe thumbi i Kapexhiut
shqiptarja.com
U arrestua në spital, nesër jepet masa e sigurisë për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku
shqiptarja.com
Kontrolle për të prekurit që thyejnë karantinën, shkodranët shembull (VIDEO)
shqiptarja.com
Një vjeshtë e rëndë përpara
insajderi.com
Takimi i 19 korrikut në Bruksel ia siguron vizat Kosovës, shpreson diplomati amerikan
rtsh.al
Grenell: Në takimin e 10 korrikut duhet të përfundojë çështja e liberalizimit të vizave për Kosovën
abcnews.al
OKB: SHBA shkeli ligjin ndërkombëtar duke vrarë gjeneralin iranian Qassem Soleimani
exit.al
Presidenti Vuçiç: Do ketë presion ndaj Serbisë për të njohur Kosovës
gazetainfokus.com
Samiti i Parisit: A do të bëhet liberalizimi i vizave për Kosovën?
kosova.info
Fushata drejt fundit, partitë vazhdojnë takimet me qytetarët
shqiptarja.com
'21 vite më pas mungon ende drejtësia', Meta për vrasjen e vëllezërve Bytyçi nga serbët: Kjo çështja mban ende peng rajonin
gazetamapo.al
Masakrimi i “Doktor Zhivagos”
ata.gov.al
GJERMANI – CDU propozon barazinë gjinore në parti
cna.al
Exclusive/ Revealed the 24 names, that Basha will re-nominate by former 2017 MPs
evropaelire.org
Grenell: Kosova e Serbia e meritojnë vëmendjen e BE-së
lajmi.net
Shqipëria dhe Serbia presion mbi Kosovën
kallxo.com
Ilir Meta kujton vëllezërit Bytyçi në 21 vjetorin e vrasjes
Nikoll Lesi: Do ta ndezim zjarr Tiranën, siç bëri Beogradi. Rama të dridhet, ditët të zeza e presin
Grenell mbështet dialogun Kosovë - Serbi nën udhëheqjen evropiane
Lajmërohet sërish Grenell: Takimi i 10 korrikut të përfundojë me heqjen e vizave për Kosovën

Kuvendi i Kosovës sot voton qeverinë Hoti

INA 03.06. 11:31

Kuvendi i Kosovës sot voton qeverinë Hoti

03/06/2020 0 Më pak se një javë, prej kur Gjykata Kushtetuese ka bërë publik vendimin lidhur me mandatarin për formim të qeverisë së re, Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka marrë vendim që të mërkurën në orën 11:00 të nisë seancën për të votuar një përbërje të re ekzekutive, në krye me Avdullah Hotin »»»

ina-online.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining