top-channel.tv
Lufta kundër kanabisit, migracioni i paligjshëm, krimi mjedisor… Flet Sandër Lleshaj!
koha.net
Pas Thaçit, edhe Veseli thotë se Kurti ka hapur kufirin me Serbinë dhe e ka mbyllur me Shqipërinë
klankosova.tv
Nagavci: LDK me Hotin po synon rikthimin e ndikimit të Serbisë
koha.mk
Ekspozite dhe koncert online në përkrahje të mjekëve
tvklan.al
Lleshaj: 4 qarqe problematike për kultivimin e kanabisit
gazeta-shqip.com
Ngjarje e vitit 1972/ Dalin fotot e rralla të aktorit të madh Bekim Fehmiu në Shkodër dhe “arratisja” prej halli (FOTO)
koha.net
Opozita në Gjilan me vërejtje për projektet të cilat nuk po përfundohen sipas afateve
syri.net
Reforma Zgjedhore/ Ish zv/kryeministrja teknike: Mbështet propozimin për një qeveri-kujdestare
koha.net
Fundi i majit 2020 në Kosovë - Një inventar i shkurtër politik në një vend me dy epidemi
shqiptarja.com
Ministrja Xhaçka jep mesazhin e bukur bashkë me vajzën: T'i miqësojmë fëmijët me librin
gazetablic.com
Eksperti gjerman: Po bëhet presion i jashtëzakonshëm për një marrëveshje të ndytë Kosovë -Serbi
shqiptarja.com
Të hiqet TVSH-ja e importit për drutë e zjarrit, deputeti i PS-së: Ne djegim 2 milionë metër kub dru në vit
indeksonline.net
Nesër nis punën çerdhja publike, në Vushtrri
Franca në shok ekonomik, pritet një tkurrje 11% – “Rikuperohemi në 2021”
ata.gov.al
Ekspertizë ndërkombëtare/ Shumë shpejt, gati projektligji për startup-et
ata.gov.al
Qeveria nuk ka marrë asnjë vendim për të dhënë me koncesion asgjë në Porto Romano
shqiptarja.com
'Titulli vetëm nëse Tiranës i bie të fikët,' te Partizani dorëzohen! Shehi: Kam shumë frikë dëmtimet
lajmi.net
LDK për mundësinë e gazit lotsjellës në Kuvend: Nuk e kemi ndërmend të kallim luftën në institucione
gazetamapo.al
Atë që nuk na e sollën gomerët, na e premtojnë yjet
periskopi.com
Profesori nga Tirana: Albin, edhe policëve kosovarë të kufirit u vjen turp për Qeverinë e vet
Raportuesja e PE për Kosovën: Kush ka paguar studimin për shkëmbimin e territoreve?
tvklan.al
Ndryshon aplikimi për maturantët
rtsh.al
Teatrit Kombëtar, PD kallëzon penalisht 22 zyrtarë, mes tyre kryeministrin Rama dhe kryebashkiakun Veliaj
shqiptarja.com
Artistët shqiptarë këndojnë “Hallelujah”, perlën muzikore të Leonard Cohen!
exit.al
Richard Grenell dorëhiqet si ambasador i SHBA-ve në Gjermani
almakos.com
Akademiku autokrat i LDK-së, Isa Mustafa!
gazeta-shqip.com
Lista “e zezë” e OFL/ 1300 persona që duhet të deklarojnë miliona euro pasuri
periskopi.com
Qeveria Hoti: Tomë Gashi i VV-së thotë se Kosova po kthehet nën ombrellën e Millosheviqit të ri
mia.mk
Mickoski: Ruskovska duhet të ngritë hetim sipas zërave pas dëshmisë së Jovanovskit në lëndën “Reket”
shqiptarja.com
PD dorëzon në SPAK padi për shembjen e Teatrit: Rama dhe Veliaj duhet të shkojnë në burg
shqiptarja.com
Rasti me COVID-19 te Bylisi, Egbo: S’ka shans të luhet nëse ka edhe lojtarë të tjerë pozitivNjë futbollist i Bylisit pozitiv me koronaviurs, ja çdo të
shqiptarja.com
Përdhunimi i 15- vjeçares, sociologu për Report Tv: Shoqëria duhet të reagojë gjerësisht për t’i vënë fre rasteve
ata.gov.al
“Nuk fitohen zgjedhjet me ligjin e reformës apo me sistem”/ Rama: I hapur për çdo gjë mbi bazën e rekomandimeve të OSBE-ODIHR
ina-online.net
Hazbi Lika në ASH? Osmani: BDI është më e fortë se kurrë!
klankosova.tv
Haziri: Ndërrimi i shpeshtë i qeverisë ka shkaktuar ndërrim të prioriteteve në komuna
tetovasot.com
SIPAS OKULARËVE OPERACIONI ”FSHESA” KA FILLUAR!!!
shqiptarja.com
Policia kufitare e Kosovës përgënjeshtron deklaratën e Kurtit: Karantinim për qytetarët që hyjnë në Kosovë nëse nuk kanë tamponin e 4 ditëve të fundit
shqiptarja.com
Spitali i ri karantinë, PD: QSUT-ja është vatra më e madhe e infeksionit, Rama del e bën teatër
ata.gov.al
Miratohen ndryshimet në ligjin “Për shërbimin veterinar”, synojnë reformimin e shërbimit veterinar dhe rivlerësimin e profesionit të veterinerit
koha.net
Ministri i Sigurisë i Bosnjës jep dorëheqje për shkak mospajtimeve rreth emigrantëve
infoglobi.com
Trump thotë se do të përdorë forcën ushtarake për të ndalur trazirat
Behgjet Pacolli shkon në minierën e Artanës ku humbën jetën dy personaTë ngjashme
IKD-ja kërkon nga qeveria e re të mos përfshijë njerëz që kanë probleme me ligjin
Rregullat e reja, ja si mund ta vizitoni Koloseun në Romë
boldnews.al
Zgjedhorja/ KRIIK Albania: Reformimi i trupës së KQZ dhe transparenca financiare e partive politike
Kusari-Lila e tronditur nga shembja e minierës në Artanë, ngushëllon familjen dhe kolegët e viktimaveTë ngjashme

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Bregu: Integrimi në BE është për qytetarët, jo për politikanët

RTSH 17.10.2019. 17:31

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Bregu: Integrimi në BE është për qytetarët, jo për politikanët

“Ndërsa presim vendimin zyrtar të Samitit të BE për hapjen e negociatave të pranimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut sot, për ne në Këshillin e Bashkëpunimit Rajonal (RCC) dhe për të gjithë rajonin, gjithashtu është mjaft e rëndësishme të ritheksosh që Ballkani Perëndimor është një pjesë inte»»»

rtsh.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.