Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Vizion Plus Albania 16.04. 21:14

Kryemadhi: Qindra emigrantë janë kthyer për të votuar për ndryshimin

Ndryshimi që premton opozita, sipas Monika Kryemadhit, ka bërë që qindra emigrantë të kthehen në Shqipëri për të votuar. Kryetarja e LSI u takua këtë të premte me elektoratin në Gjirokastër, nga ku deklaroi se hemorragjia e institucioneve është një nga problemet më të mëdha për këtë qark. “Nuk ësht»»»

vizionplus.tv
Gazeta Telegraf Albania 16.04. 21:03

Monika Kryemadhi: Edi Rama është një në ikje pasi shkatërroi familjet, ekonominë, rininë shqiptare dhe kërkon të tjetërsojë flamurin tonë

Ditwn e sotme, Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim në qytetin e Gjirokastrës nga ku tha se, Edi Rama është një në ikje pasi shkatërroi familjet, ekonominë, rininë shqiptare dhe kërkon të tjetërsojë flamurin tonë. “Nuk është i paqëllimshëm largimi i arkivave drejt Lushnjes, seps»»»

telegraf.al
Shqiptarja Albania 16.04. 20:45

Kryemadhi në Gjirokastër: Një nga problemet më të mëdha, hemorragjia e institucioneve! Uragani i ndryshimit në gjithë Shqipërinë

Një nga problemet më të mëdha sipas kryetares së LSI Monika Kryemadhi është hemorragjia e institucioneve. Nga Gjirokastra ajo tha se uragani i ndryshimit po ndihet në të gjithë Shqipërinë. “Një nga problemet më të mëdha është ajo që tha Vangjeli, hemorragjia e institucioneve të Gjirokastrës. Është »»»

shqiptarja.com
Panorama Albania 16.04. 20:24

“Nuk mund të ketë më socialistët se kandidatët e LSI”/ Kryemadhi takime në Gjirokastër: Uragani i ndryshimit nuk mund të ndalet

Apr 16, 2021 | 20:21 Gjatë një takimi në Gjirokastër me mbështetës së LSI, kryetarja e kësaj partie, Monika Kryemadhi akuzon kryeministrin Edi Rama se shkatërroi ekonominë shqiptare, shkatërroi të rinjtë shqiptarë, që i largoi nga Shqipëria. Sipas saj, Rilindja kërkon të zhdukë historinë tonë dhe t»»»

Oranews Albania 16.04. 20:18

“Poshtmadhnia kërkon tjetërsimin e historisë”, Kryemadhi: Hemoragjia e institucioneve në Gjirokastër, e qëllimshme

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, akuzoi kryeministrin Rama dhe mazhorancën lidhur me atë që e cilësoi hemoragji të institucioneve në qarkun e Gjirokastrës. Sipas largimi i spitalit rajonal të Gjirokastrës drejt Fierit nuk është i paqëllimshëm, por për ti detyruar qytetarët e këtij qarku që të »»»

oranews.tv
Koha Jone Albania 16.04. 19:53

Kryemadhi: Edi Rama është një në ikje që shkatërroi familjet, ekonominë, rininë shqiptare dhe kërkon të tjetërsojë f

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ishte pasditen e së premtes në Gjirokastër, nga ku deklaroi se Edi Rama tashmë në ikje, por që shkatërroi familjet shqiptare, shkatërroi ekonominë shqiptare, shkatërroi të rinjtë shqiptarë, që i largoi nga Shqipëria dhe aq më shumë po s»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.