Lars-Gunnar Wigemark merr detyrën e shefit te EULEX Kosova
kosova-sot.info
Daçiq i rri hazër Grenellit, i përgjigjet para se ai të shkojë në Beograd
shqiptarja.com
Miratohet akti normativ II për buxhetin e 2019/ Financat: 2.6 mld lekë për bonus qiraje! Deri tani 15 mln euro donacione
lexo.com.al
Shenjat e horoskopit më të zjarrta në se ks
portalb.mk
RMV, si erdhi te “ringjallja” e antisemitizmit
gazeta-shqip.com
“Fatura e tërmetit 1 mld euro”/ Rama zbulon planet: Javën tjetër takoj Merkel!
24-ore.com
Rama në Itali: Konferenca e Donatorëve do të jetë një sukses, deri tani rreth 1 miliard euro për Programin e Rindërtimit
koha.mk
Grenell: Kosova ta heqë taksën, Serbia ta ndalë fushatën kundër njohjeve
klankosova.tv
Info Magazine: Thirrjet e Richard Grenell 
cna.al
Çfarë halli ka Luli që po del doktori
shqiptarja.com
Kokaina, gazetari investigative apo gazetari politike?
portalb.mk
Lazarevski: Koncensionari i “Drisllës” ishte i detyruar të investonte 70 milionë euro, por na la me grumbuj mbeturinash
balkanweb.com
30 mijë USD për të shkuar në SHBA e Kanada, ja sa vite burg rrezikojnë 35 anëtarët e grupit të strukturuar kriminal që trafikuan mbi 1 mijë persona
lexo.com.al
”Turizmi i lindjes” përballet me kufizime të reja nga DASH
epokaere.com
Krasniqi: Vizita e Grenellit mos ka të bëjë me termocentralin ‘Kosova e re’ dhe ‘Trepçën’
cna.al
Richard Grenell “ultimatum” Kosovës dhe Serbisë
ekonomiaonline.com
Andrewvs: Kosova model për vendet e rajonit se si trajtohen të burgosurit
aa.com.tr
Media saudite nuk heq dorë nga gjuha akuzuese ndaj Katarit
gazetablic.com
Mushkolaj: Vetë ardhja e Grenell, është sinjal që LDK-ja e VV-ja duhet të bëhen bashkë
klankosova.tv
Mesazhet e Richard Grenellit në Kosovë: Heqja e taksës, tejkalimi i përplasjeve politike
Zhvillohet faza finale e konkursit të interpretuesve të fjalimeve parlamentare. Fjalimet e viteve 1920-1924 rikthehen në Kuvendin e Shqipërisë
shqiptarja.com
Nallbani tregon dokumentin për qiranë e Asllan Rusit: Reka dhe Demi të paaftë, të kthejnë topat e volejbollit
Rama nga Roma: Italia ndër miqtë më të afërt pas tërmetit
tetovasot.com
“A bën ta bëjmë një dua që kjo marrëveshje u arrit”, Thaçi rrëfen bisedën me Ismail Bardhin dhe Adnan Ismailin (VIDEO)
aktuale.mk
Kurti ia shuan shpresat Nismës, siguron numrat për formimin e Qeverisë
shqiptarja.com
‘Unitetit politik në Preshevë i bashkohet një parti tjetër’, Cakaj takon Arifin: Të bashkuar për interesin kombëtar
shqiptarja.com
Hapet qendra e re shëndetësore e Gostimës, Manastirliu: Premtim i mbajtur, standard i ri shërbimi për 13 mijë banorë
Braçe i “hakërrehet” futbollit: S’ka para pa garë, ulërijnë pa paguar taksa!
lexo.com.al
Ndihma për tërmetin/ Rama mesazh pas takimeve me Conte e Di Maio: Momentet e vështira s’do ti kapërcenim pa ju
Amnistia, përfitojnë edhe ata që janë dënuar deri në 31 dhjetor
boldnews.al
“E thithte kokainën si i pangopur”/ Salianji-Allës: Hiq dorë nga droga se po ngatërron edhe njerëzit…
kosova-sot.info
Ja kush e quan antishqiptar Edi Ramën, kjo është kërkesa për Kosovën
Petrit Vasili: Rama me paketën anti – shpifje kërkon të mbulojë skandalet e qeverisë

ONM fundos Besim Hajdarmatajn, kërkon shkarkimin e prokurorit, zbulohet si pushoi hetimet për disa grupe kriminale

Sot 06.12.2019. 08:10

ONM fundos Besim Hajdarmatajn, kërkon shkarkimin e prokurorit, zbulohet si pushoi hetimet për disa grupe kriminale

Ndërkombëtarët “kërkojnë” kokën e Besim Hajdarmatajt. Kur të gjithë prisnin që të fundosej gjatë vetingut, Hajdarmataj doli i pastër në kriterin e pasurisë dhe të figurës, duke u konfirmuar në detyrë. Por ONM ka mbetur i pakënaqur nga vendimi i Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, i cili dje i ka»»»

sot.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano