Presidenti Ilir Meta: Në 25 prill, është koha për përmbysje demokratike me votë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazeta Telegraf Albania 19.04. 23:15

Presidenti Ilir Meta: Në 25 prill, është koha për përmbysje demokratike me votë

Gjatë një interviste, e cili po zhvillohet mbrëmjen e sotme, në televizion “Skampa”, Presidenti Ilir Meta është ndalur sërish tek “mafia” e inceneratorëve ku tha se, të njejtët persona që duhet të ishin në burg për shkeljet e bëra, sot janë kandidatë për deputetë, konkretisht i 7-i në listën e Durr»»»

telegraf.al
Syri Albania 19.04. 21:49

‘Simbole të korrupsionit dhe mafies, kandidatë të PS'/ Meta: Shteti ka degraduar! Patronazhistët në rrezik...

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka sulmuar Ramën, duke i kujtuar se dosjet e Dibrës dhe të Shijakut buron ilegjitimiteti i kësaj qeverie, ku përgjegjësit dhe autorët e këtyre dosjeve sot janë sërish kandidatë për deputetë, si Damiani i "tërmetit" të votavë. Sipas Metës, shteti ka degraduar vitet »»»

syri.net
Koha Jone Albania 19.04. 21:11

Meta: Shteti ka degraduar në këto vite. Në 25 prill, është koha për përmbysje demokratike me votë

Presidenti i Republikës Ilir Meta në një intervistë në televizionin “Skampa”, deklaroi se Shteti ka degraduar në këto vite, ndaj tha ai në 25 prill, është koha për përmbysje demokratike me votë “Tek dosjet e Dibrës dhe te Shijakut buron ilegjitimiteti i kësaj Qeverie. Përgjegjësit dhe autorët e kët»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.