balkanweb.com
A është dorëhequr nga posti? Lleshaj shuan zërat: Nuk komentoj lajme pa kuptim
Tha se askush nuk ishte i përjetshëm, Lleshaj flet për largimin
abcnews.al
A do të largohet nga detyra para zgjedhjeve? Përgjigjet Sandër Lleshaj
abcnews.al
Mediat malazeze zbulojnë vizitën “sekrete” të Ramës: Kë takoi në Tuz
sot.com.al
Zgjedhjet në PD, publikohet lista e Shkodrës: Emrat e 39 kandidatëve nga qarku më i rëndësishëm i Veriut. A është përzgjedhur Jozefina Topalli nga anë
sot.com.al
Do largohet si ministër i Brendshëm, ia ka dorëzuar Ramës dorëheqjen në tryezë? Flet për herë të parë Sandër Lleshaj: Lajmet i kam dëgjuar me vonesë,
abcnews.al
Liderja e opozitës bjelloruse takon sot presidentin Macron
Nxori sekretin hetimor/ Kush është dosja për të cilin u pezullua drejtuesi i OFL? Hetimi po kryehet edhe në një vend të BE
aa.com.tr
OKB dhe Gjermania do të organizojnë takim për Libinë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 29/9/2020
ata.gov.al
Menduh Thaçi: Shqipëria si anëtare e NATO-s, rol të rëndësishëm në rajon
abcnews.al
Me 17 emigrantë të paligjshëm në makinë, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë
shqiptarja.com
Shembja e Teatrit Kombëtar, Meta: Akt taleban nga shteti, është koha për drejtësi!
Listat, lakmusi i dallimit thelbësor ndërmjet Bashës dhe Ramës
noa.al
Ambasadorja e SHBA heq çdo përgjegjësi për
abcnews.al
Konflikti me Armeninë, Turqia dërgon mercenarë sirianë për të ndihmuar Azerbajxhanin
koha.net
Sllovenia publikon listën për ndeshjen me Kosovën, Kek kërkon fitore në Prishtinë
aa.com.tr
SHBA shpreson që bisedimet Turqi-Greqi të çojnë drejt afrimit
Çka po ndodh me pronat e Kosovës në ish-Jugosllavi?
gazetamapo.al
Marrëveshja e 5 Qershorit/ Ndërkombëtarët rrisin trysninë, Rama tërhiqet
tesheshi.com
“Peshqit e mëdhenj” të Maqedonisë Veriore: e dyta grua në qeli, ajo që shqiptarët i dukeshin indianë!
aa.com.tr
Rumani, rizgjidhet për kryebashkiak pas vdekjes nga COVID-19
insajderi.com
Sipas probabilitetit të Daçiqit Thaçi do të arrestohet 99%
abcnews.al
Abuzimet seksuale, Pampuri në ABC News: Përse është e rëndësishme të komunikojmë me fëmijët
abcnews.al
Komisioni i Posaçëm nis sot seancat dëgjimore për 27 kandidatët për organet drejtuese të KQZ
koha.net
SHBA-ja “do ta shfrytëzojë ndikimin diplomatik” për uljen e tensioneve Turqi-Greqi
cna.al
Rikthimi i Navalnit në Rusi, një sfidë e madhe për regjimin e Putinit
abcnews.al
Britania dhe BE-ja, qëndrime të ndryshme në prag të bisedimeve për Brexit
abcnews.al
Nuk qetësohet situata, Azerbajxhani dhe Armenia luftuan edhe gjatë natës
koha.net
Arbëria synon ta befasojë edhe Feronikelin
boldnews.al
Rasti i ngjashëm me Lleshajn/ Makina luksoze, ish-ministrja e Gruevskit dënohet me 4 vite burg
tesheshi.com
ARSYET/ Pse Turqia mbështet Azerbajxhanin në konfliktin me Armeninë?
sot.com.al
PS dhe PD përplasen për draftin e “zgjedhores”, Balla rrëzon kërkesën për koalicionet, Bylykbashi sqaron propozimet
koha.net
Një dramë e vetëshkaktuar
vizionplus.tv
Turqia mbështet Azerbajxhanin në konfliktin në Nagorno-Karabak
sot.com.al
Salih Mustafa del para Gjykatës Speciale, nuk mban asnjë qëndrim mbi akuzat e ngritura
sot.com.al
Presioni amerikan shtyn miratimin e Kodit Zgjedhor, mazhoranca e vendosur për të eliminuar koalicionet, drafti i PS bashkohet me të Murrizit
sot.com.al
Yuri Kim i dërgon tjetër mesazh mazhorancës: 5 qershori çështje nderi, ata që firmosën të mbajnë përgjegjësi, PD-PS të bashkëpunojnë
sot.com.al
Meta i alarmuar nga reforma zgjedhore: PD dhe LSI të vendosura për konsensus, PS synon konflikt, të pranohet drafti i tyre
sot.com.al
Calavera takon kryenegociatorin Mazi: Shikoni përpara për të avancuar me përmbushjen e kushteve të integrimit
abcnews.al
A mund ta konfirmojë Senati kandidaten për Gjykatën e Lartë para zgjedhjeve?
sot.com.al
SPAK “fundos” zv.drejtorin e OFL, Artan Shkëmbi nën hetim për korrupsion dhe nxjerrje sekretesh hetimore, pezullohet nga detyra
sot.com.al
“Ëmbëlsia” e dikurshme dhe “shëmtia” e sotme e Drenovës
sot.com.al
Kur flasim për barazi para ligjit
sot.com.al
Jepjani PD të këndojë meshë për këtë popull!
abcnews.al
Horoskopi 29 shtator, shenjat më me fat: Përfitoni nga mundësitë që do t’ju ofrohen
Ambasadori i BE-së, Tomash Szunyog viziton veriun e Kosovës
ina-online.net
Biçikleta e Mehmet GEGËS

​Memli Krasniqi: S’ka negociata për përfshirjen e PDK-së në qeveri

Lajmi 12.08. 22:22

​Memli Krasniqi: S’ka negociata për përfshirjen e PDK-së në qeveri

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi ka hedhur poshtë pohimet e një pjese të mediave se kanë nisur negociatat për përfshirjen e kësaj partie në Qeverinë Hoti, duke i quajtur ato lajme të rreme. “Këto janë lajme të rreme. S’ka plane për negociata. Unë isha në Vlorë për tri dit»»»

lajmi.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.