Danas 13m

„Ministri i premijer da nose na leđima ranac prosečnog osnovca“: Đačka torba sve teža, uprkos upozorenjima struke

Na pragu smo nove školske godine, a lekari već ukazuju kako roditelji treba da pripreme dete za školu. Neke od preporuka izdao je i Gradski zavod za javno zdravlje Beograda o težini i nošenju školskog ranca. Ranac ne bi trebalo, kako tvrde, da bude teži od 10 do 15 odsto detetove telesne težine, je»»»

danas.rs
Vecernje Novosti 14m

DA LI ĆE BITI OGROMNOG DUGA? Rešavamo dilemu građana vezanu za samostalnu uplatu staža

MNOGI građani koji su tokom perioda nezaposlenosti sami uplaćivali doprinose za penzijsko i invalidsko osiguranje imaju nedoumicu - šta se dešava ako prestanu da plaćaju doprinose, ali zaborave da se zvanično odjave? Da li ih godinama kasnije, kada dođe vreme za penziju, može sačekati neprijatan šo»»»

novosti.rs
Kurir 16m

POŽAR KOD HERCEG NOVOG! Proširio se na stotine hiljada kvadratnih metara!

Potrošačima u Bjelskim Kruševicama trenutno je isključena struja Požar koji je jutros izbio u Bjelskim Kruševicama kod Herceg Novog proširio se na stotine hiljada kvadratnih metara, a trenutno je delimično pod kontrolom, kazao je za Portal RTCG komandir Službe zaštite i spašavanja Zlatko Ćirović. N»»»

kurir.rs
Danas 18m

Aleksić: Država za vreme vladavine SNS zadužena za 42 milijarde evra

Poslanici opozicije u Skupštini Srbije zatražili su danas, u raspravi o amandmanima na predloženi rebalans ovogodišnjeg budežeta, povećanje sredstava za studentski i učenički standard, isplatu neisplaćenih penzija od 2014. do 2018, kao i da se 10 odsto državnog budžeta izdvoji za poljoprivredne pro»»»

danas.rs
B92 18m

Misteriozan prizor na zgradi američke ambasade u Moskvi odmah nakon posete prvog čoveka CIA-e VIDEO

U utorak, nakon što je direktor CIA-e Džon Retklif napustio američku ambasadu u Moskvi, u koju je stigao u iznenadnu i tajnu posetu, sa ambasade je skinuta američka zastava. Postavi kao omiljeni Google izvor Snimci zgrade američke ambasade bez istaknute zastave ubrzo su objavljene na društvenim mre»»»

b92.net
RTV Novi Pazar 20m

Apel MUP-a zbog opasnosti od požara na otvorenom

ČITAJ MIPripadnici Vatrogasne jedinice Novi Pazar angažovani su na gašenju požara na teritoriji Kraljeva na planini Stolovi. Inače, Odjeljenje za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova uputilo je apel za zaštitu od požara na otvorenom. Usljed perioda veoma toplog i suhog vremena koje p»»»

rtvnp.rs
Blic 21m

Ukrajina priprema radikalne promene u mobilizaciji, na meti starosna granica

Blic Trenutno su mobilizaciji podložni muškarci od 25 do 60 godina, a granica je 2024. snižena sa 27 na 25 godina Mobilizacija žena i ukidanje izuzetaka za očeve sa troje ili više dece nisu planirani Slušaj vest 0:00/ 0:00 Ukrajina priprema nove promene u sistemu mobilizacije. Sekretar parlamentarn»»»

blic.rs
Sandžačke novine 29m

BNV pozvalo bošnjačke stranke na razgovore o zajedničkoj izbornoj listi

Predsjednik Bošnjačkog nacionalnog vijeća (BNV) Fuad Baćićanin pozvao je bošnjačke političke stranke na razgovore o mogućnosti zajedničkog nastupa na predstojećim parlamentarnim izborima u Srbiji. On je naveo da je cilj sastanka, zakazanog za 27. august, otvaranje dijaloga o zajedničkim političkim »»»

sandzacke.rs
Kurir 29m

KO JE ŠEF CIA KOJEG JE TRAMP POSLAO U MOSKVU? Jedini držao 2 ključne špijunske funkcije, rukovodstvu Kube lično predstavio KOMANDOSA koji je pobio njihove ljude

Ko je Džon Retklif, direktor CIA koji je bio u Moskvi, prvi šef američke špijunske službe koji je boravio u Rusiji od početka njene ofanzive na Ukrajinu u febrfuaru 2022. Donaldu Trampu, predsedniku SAD, bilo je dovoljno samo nedelju dana nakon pobede na izborima 5. novembra 2024. i osvajanja drugo»»»

kurir.rs
Danas 37m

„Vi ćete, gospodo, da me vozite“: Aktivistkinja Suzana Đorđević u Kragujevcu privedena zbog „kršenja javnog reda i mira” na „insistiranje” odbornice SNS-a

U pitanju je selektivno primenjivanje zakona i dvostruki aršini za „njih” i „nas” kaže za Danas aktivistkinja Suzana Đorđević iz Kragujevca koju je sinoć policija privela zbog navodnog „kršenja javnog reda i mira” kod Pasarele (ili Plavog mosta) u Kragujevcu, gde već dve nedelje traje „rat” natpisi»»»

danas.rs
Vecernje Novosti 38m

TRANSPARENTNOST JE KLJUČ USPEŠNE EMISIJE: Šta kompanije moraju da znaju pre izlaska na tržište kapitala?

PRIKUPLjANjE kapitala putem korporativnih obveznica nije samo pitanje obezbeđivanja finansijskih sredstava. Za kompanije koje se odluče na ovaj korak, emitovanje obveznica predstavlja priliku da izgrade dugoročno poverenje investitora, unaprede korporativno upravljanje i postave temelje za budući r»»»

novosti.rs
Vecernje Novosti 38m

DANAS BISTE IMALI 533 EVRA VIŠE: Narodna banka Srbije saopštila novu informaciju vezanu za štednju

DA je u junu 2012. oročio 100.000 dinara i potom reoročavao ulog, štediša bi do juna 2026. zaradio više od 62.600 dinara (533 evra) nego da je isti iznos štedeo u evrima, saopštila je NBS. Štednja stanovništva, i u domaćoj i u stranoj valuti, nastavlja trend rasta i u 2026. godini dostižu nove reko»»»

novosti.rs
B92 38m

Vatra guta sve pred sobom kod Herceg Novog; Širi se neverovatnom brzinom

Požar koji je jutros izbio u Bjelskim Kruševicama kod Herceg Novog proširio se na stotine hiljada kvadratnih metara. Postavi kao omiljeni Google izvor Trenutno je delimično pod kontrolom, kazao je za portal RTCG komandir Službe zaštite i spašavanja Zlatko Ćirović. Na terenu je 15 vatrogasaca sa čet»»»

b92.net
Kurir 39m

Evo šta se prodaje u nekad čuvenoj jugoslovenskoj prodavnici: Posle stečaja udahnut joj je novi život

U delu nekadašnje prodavnice NAMA u zAGREBU otvoren je Central Outlet, koji će nuditi poznate brendove odeće i obuće. U izdvojenom delu zgrade nekadašnje NAME u zagrebačkoj Ilici, nakon nekoliko meseci najava, otvorena je nova prodavnica odeće pod nazivom Central Outlet. Reč je o delu prostora koji»»»

biznis.kurir.rs
Danas 39m

Mediji: Pripadnici SAJ-a na Palama maltretirali ambasadora Srbije u BiH Ivana Todorova, bacili ga na pod, Beograd zatražio obrazloženje

Pripadnici SAJ-a RS su, kako je prethodno objavila bijeljinska BN televizija, sinoć upali u riblji restoran na izvoru Miljacke na Palama, primenivši silu prema pojedinim gostima. Među osobama koje su bile izložene policijskoj sili bili su ambasador Srbije u BiH Ivan Todorov, konzul Bangladeša i nji»»»

danas.rs
Danas 39m

Danica Grujičić: Važno je izbore održati i na Kosovu, liste da objave predloge za članove vlade

Osnivačica udruženja Zdravo društvo Danica Grujičić izjavila je danas da je za predstojeće izbore najznačajnije da sve liste unapred objave predloge za premijera i ministre odbrane, spoljnih i unutrašnjih poslova, kao i da „izbore treba organizovati na celokupnoj teritoriji Srbije, od Subotice do P»»»

danas.rs
Kurir 40m

ODREĐEN PRITVOR ŽELJKU KOJI JE KOLIMA GAZIO LJUDE NA KONJSKIM TRKAMA! Osumnjičen za pokušaj teškog ubistva i dobro poznat policiji, pritvor i Mirku Samardžiću

Okružni sud u Trebinju odredio jednomesečni pritvor za Željka Vujovića, pritvor određen i Mirku Samardžiću, sumnjiči se za pomoć izvršiocu posle izvršenja krivičnog dela Okružni sud u Trebinju odredio je jednomesečni pritvor za Željka Vujovića, osumnjičenog za pokušaj teškog ubistva na konjskim trk»»»

kurir.rs
Kurir 40m

Novi radari vrebaju vozače širom Crne Gore, nećete ih ni primetiti: Snimaju bez policije, a kazna stiže na kućnu adresu (FOTO/VIDEO)

Novi uređaji automatski mere brzinu, fotografišu i snimaju vozila, a podaci o prekršajima odmah se prosleđuju policiji. Vozače na putevima širom Crne Gore uskoro očekuje znatno stroža kontrola brzine, pošto će saobraćajna policija staviti u upotrebu savremene radarske uređaje koji automatski eviden»»»

kurir.rs
RTS 41m

Иран и Оман се договорили о привременој рути за пролаз кроз Ормуз; Њузмакс: Планиран атентат на Јаира Нетанјахуа на Флориди

Амерички председник Доналд Трамп изјавио је да су све мине које су биле постављене у Ормуском мореузу детониране или уклоњене из међународних вода и да је Ирану саопштено да ће сваки брод или чамац који поставља нове мине бити уништен. Оман и Иран се, у међувремену, договорили о привременој рути за»»»

rts.rs
B92 42m

Određen pritvor vozaču iz Kraljeva koji je izazvao nesreću u kojoj je poginula devojčica

Na predlog Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, sud odredio pritvor do 30 dana A.J. (26) iz tog grada, osumnjičenom da je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj su povređeni majka, otac i dete, dok je njihovo druge dete, petogodišnja devojčica, poginulo. Postavi kao omiljeni Google izvor Nakon saslušan»»»

b92.net
Danas 49m

ANEM: Najveći deo novca za medijske projekte u Sandžaku za RTV Novi Pazar

Na konkursima za sufinansiranje medijskih sadržaja u Novom Pazaru, Novoj Varoši, Priboju i Prijepolju raspodeljeno je 47,23 miliona dinara, od kojih je samo RTV Novi Pazar dobila 19,8 miliona, pokazala je analiza Asocijacije nezavisnih elektronskih medija (ANEM). Prema toj analizi, najviše novca iz»»»

danas.rs
Politika 49m

Ђурић разговарао са Мансријем о унапређењу билатералних односа Србије и Алжира

Министар спољних послова Марко Ђурић разговарао је данас са амбасадором Народне Демократске Републике Алжир Монсефом Мансријем о унапређењу сарадње у области економије, пољопривреде и јачању билатералних односа. Ђурић је новом амбасадору пожелео добродошлицу и изразио уверење да ће заједничким анга»»»

politika.rs
B92 54m

Određen pritvor vozaču iz Kraljeva koji je izazvao nesreću u kojoj je poginula devojčica

Na predlog Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, sud odredio pritvor do 30 dana A.J. (26) iz tog grada, osumnjičenom da je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj su povređeni majka, otac i dete, dok je njihovo druge dete, petogodišnja devojčica, poginulo. Postavi kao omiljeni Google izvor Nakon saslušan»»»

b92.net
Blic 57m

Devojčicu (3) silovali i ubili: Monstrumi je namamili čokoladom, stravičan zločin trese zemlju

Blic Policija je uhapsila devet osumnjičenih, uključujući vozača autobusa i 16-godišnjaka Premijer i vlada Nepala našli su se na udaru kritika zbog kašnjenja i nedovoljno odlučne reakcije policije Slušaj vest 0:00/ 0:00 Silovanje i ubistvo trogodišnje devojčice u Nepalu izazvali su veliko ogorčenje»»»

blic.rs
Autonomija 58m

DINKO GRUHONJIĆ: Publika njegove predstave - Autonomija

Jedan od pouzdanijih znakova da su se ljudi u Srbiji navikli na nenormalno jeste to što se svakoga dana iznova iščuđavaju onome što govori Aleksandar Vučić. To se, dakako, odnosi na protivnike režima. Ritual je manje-više uvijek isti: on izađe pred kamere, što mu, istina, nije naročito teško jer je»»»

autonomija.info
Tanjug 1h

Pritvor osumnjičenom za saobraćajnu nesreću u Kraljevu u kojoj je poginula devojčica

KRALJEVO - Na predlog Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, sud je odredio pritvor do 30 dana A.J. (26) iz tog grada, osumnjičenom da je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je nekoliko ljudi povređeno, a poginula petogodišnja devojčica. Nakon saslušanja osumnjičenog, a po obrazloženom predlogu Višeg »»»

tanjug.rs
Tanjug 1h

Ukrajinski Generalštab tvrdi da je pogođena rafinerija "Lukoila" u Rusiji

KIJEV - Ukrajinske odbrambene snage pogodile su tokom noći rafineriju nafte "Lukoil-Nižnji Novgorodnjefteorgsintez" u gradu Kstovu u Nižnjenovgorodskoj oblasti u Rusiji, saopštio je ukrajinski Generalštab. U saopštenju objavljenom na Fejsbuku navodi se da je meta pogođena, nakon čega je na teritori»»»

tanjug.rs
Kurir 1h

BRITANAC POGINUO BOREĆI SE ZA PUTINA! Vraćao Rusima dug iz 1980, otišao u rat bez ikakvog iskustva, pao u Donjecku: "Nisam ovde zbog samoubilačke misije" (FOTO)

Bredli Taunsend, prvi Britanac za koga se zna da je poginuo u Ukrajini boreći se za Rusiju, stradao od drona u Donjecku U napadu dronom ubijen je prvi britanski državljanin koji je poginuo boreći se za Rusiju protiv Ukrajine. Bredli Taunsend (33) ubijen je u junu dronom na daljinsko upravljanje u »»»

kurir.rs
Informer 1h

Ovo nisu novinari, ovo su bolesnici i ludaci! Pogledajte kako reaguju lešinari sa "Nove S": Proslavljenu Srpkinju i legendu sveta nazivaju "klošarkom"! (FOTO/VIDEO)

Da takozvani "nezavisni" i "profesionalni" novinari u službi tajkunskih medija nemaju ni trunke stida, srama ni osnovnog kućnog vaspitanja, dokazao je novi skandalozan napad na našu proslavljenu šampionku i bivšu prvu teniserku sveta Jelenu Janković. Dežurno piskaralo i blokaderski novinar portala »»»

informer.rs
Blic 1h

Branimir Nestorović zaratio sa Milošem Jovanovićem: Ko ne želi da ruši Vučića

"Licemerno je kada neko ko poziva na 'saradnju svih opozicionih subjekata' tu saradnju unapred uslovljava i istovremeno blati one sa kojima navodno želi da sarađuje" Podsetio je da je Novi DSS bojkotom beogradskih izbora pre dve godine, kako kažu, pomogao SNS-u da ostane na vlasti u prestonici "Pok»»»

blic.rs
Info-ks 1h

Konjufca: VV ima imena za predsjednika, čekamo sastanak sa LDK

Ministar spoljnih poslova u tehničkom mandatu Glauk Konjufca izjavio je da Pokret Samoopredjeljenje već ima imena kandidata za budućeg predsjednika Kosova, ali da ona neće biti objavljena prije sastanka sa Demokratskim savezom Kosova (LDK). Konjufca je rekao da su Pokret Samoopredjeljenje i premije»»»

info-ks.net
Info-ks 1h

Haliti: Institucije tek sredinom septembra

Bivši poslanik Demokratske partije Kosova Xhavit Haliti rekao je da bi proces konstituisanja institucija mogao biti odložen do sredine septembra, navodeći da od strane vlasti ne postoji spremnost za zajedničko upravljanje. Haliti je rekao da je Skupština Kosova tokom avgusta na godišnjem odmoru i d»»»

info-ks.net
Vecernje Novosti 1h

SINIŠA MALI POTVRDIO: Uz državnu pomoć uskoro stiže još novca, evo kada ležu trajno uvećane penzije i plate

DRŽAVA priprema sveobuhvatan paket mera finansijske podrške stanovništvu vredan 600 miliona evra, koji donosi jednokratne pomoći, sistemska rešenja i trajna povećanja primanja građana. Evo detaljnog i preglednog vodiča kroz sve isplate i rokove koji nas očekuju: 1. Septembar: Talas jednokratnih pom»»»

novosti.rs
Danas 1h

Opozicija u Skupštini: Kožu sa leđa ste nam skinuli, deponije gore po Srbiji, budžet za kupovinu glasova

Tokom rasprave o amandmanima, poslanici opozicije uputili su danas u Skupštini Srbije niz kritika, pa je tako poslanica Stranke slobode i pravde Jelena Milošević navela da predsednik države Aleksandar Vučić „ide po Srbiji gde postrojava lokane kabadahije da bi sanirao štetu jer je sav novac uvukao »»»

danas.rs
Tanjug 1h

Đurić razgovarao sa Mansrijem o unapređenju bilateralnih odnosa Srbije i Alžira

BEOGRAD, - Ministar spoljnih poslova Marko Đurić razgovarao je danas sa ambasadorom Narodne Demokratske Republike Alžir Monsefom Mansrijem o unapređenju saradnje u oblasti ekonomije, poljoprivrede i jačanju bilateralnih odnosa. Đurić je novom ambasadoru poželeo dobrodošlicu i izrazio uverenje da će»»»

tanjug.rs
Beta 1h

Poslanici opozicije Srbije traže dodatna izdvajanja za penzionere, studente i poljoprivredu

PSG je, kako je rekla, podneo amandman i traži da se sredstva za učenički i studentski standard povećaju za po dve milijarde dinara. Poslanik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić naveo je da od 2014. do 2018. vlast Aleksandra Vučića nezakonito otela penzije najstarijim građanima i uloženim »»»

RTV 1h

Почела расправа по амандманима на предлог ребаланса; Мали: Држава води одговорну економску политику

БЕОГРАД - Посланици Скупштине Србије завршили су обједињену начелну расправу о 59 тачака дневног реда и почели расправу по амандманима на прву тачку дневног реда, односно на предлог ребланса буџета за 2026. годину. На дневном реду је и више закона из области финансија, као и Закон о ублажавању посл»»»

rtv.rs
B92 1h

Tramp je pristao? Kreće opsada

Izraelski premijer Benjamin Netanjahu rekao je da je tokom sastanka sa predsednikom Sjedinjenih Američkih Država Donaldom Trampom u julu razgovarao o tri moguća pristupa Iranu - diplomatiji, vojnoj akciji i pooštravanju "opsade" Teherana. Postavi kao omiljeni Google izvor Prema njegovim rečima, Tra»»»

b92.net
Biznis & Finansije 1h

Troškovi rada od kuće: Koliko košta posao „u pidžami“?

4 Rad od kuće je za poslodavce najčešće sinonim za „rad u pidžami“ i „hvatanje krivina“, a za zaposlene prilika da uštede vreme koje gube u prevozu ali i opasnost da se više ne zna šta je posao a šta kuća. Za razliku od ovih tema, u našoj javnosti se manje govori o tome koliki su troškovi rada od k»»»

bif.rs
B92 1h

Federera pitali o najbolnijem porazu, šokirao je odgovorom: "Svi misle da je od Novaka, ali..." - Vesti - Tenis - B92.sport - B92.net

Rodžer Federer iznenadio je odgovorom kada je govorio o najtežim porazima u finalima gren slemova. Postavi kao omiljeni Google izvor Iako se duel sa Novakom Đokovićem na Vimbldonu 2019. često navodi kao najteži trenutak njegove karijere, legendarni Švajcarac ne smatra da je upravo taj meč ostavio n»»»

b92.net
B92 1h

Mali u Skupštini: "Plate i penzije nikada nisu bile veće i to u realnom iznosu" VIDEO

Skupština Srbije nastavila je danas vanrednu sednicu na čijem dnevnom redu je 59 tačaka, od kojih je prva predlog rebalansa budžeta za ovu godinu. Postavi kao omiljeni Google izvor Pred poslanicima je Predlog rebalansa budžeta za 2026. godinu, više zakona iz oblasti finansija, kao i Zakon o ublažav»»»

b92.net
Info-ks 1h

Krivična prijava protiv Kurtijeve vlade: Zloupotreba funkcije mora prestati

Alijansa je danas podnela krivičnu prijavu Specijalnom tužilaštvu protiv tehničke vlade, odnosno premijera u tehničkom mandatu, zbog odluka donetih 12. avgusta, za koje u toj stranci tvrde da su protivne zakonu i propisima koji uređuju rad tehničke vlade. Poslanik Alijanse Besnik Tahiri rekao je da»»»

info-ks.net
Autonomija 1h

JELENA ŠUŠANJ: Crne laži bijele brade o srpskoj ćirilici - Autonomija

"Kakav su joj mitomanski život udahnuli, jasno pokazuje to što s ćirilicom Joanikije povezuje nepismenoga Karađorđa, koji je nekako uspijevao tek da se potpiše" U poneđeljak veče, u vrijeme kad je ministarka kulture i medija lično u Herceg Novom na široka vrata uvodila i doktorski sprovodila cenzur»»»

autonomija.info
Danas 1h

Kako su naprednjaci u Užicu glasali protiv svečanog dočeka Vučiću, na predlog opozicije?

Naprednjaci u užičkoj Skupštini glasali su protiv predloga opozicije da se predsedniku države Aleksandru Vučiću priredi svečani doček u subotu, kada je najavljeno da dolazi u ovaj grad. Sa sednice koja je održana u ponedeljak, objavljen je i snimak samog glasanja, na kojem se vidi da odbornici SNS »»»

danas.rs
Tanjug 1h

Mađarska pri UN: Rusija predstavlja pretnju Mađarskoj, Evropi i globalnom poretku

BUDIMPEŠTA - Mađarska osuđuje ruske vojne napade i podržava suverenitet i teritorijalni integritet Ukrajine, uz zalaganje za pregovore o održivom miru i dugoročnim bezbednosnim garancijama, navedeno je u smernicama za mađarsku delegaciju na 81. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Smer»»»

tanjug.rs
Sandžačke novine 1h

Isti članovi komisija i isti mediji: Pet najvećih korisnika dobilo skoro tri četvrtine novca u Sandžaku

Četiri lokalne samouprave u Sandžaku, Novi Pazar, Nova Varoš, Priboj i Prijepolje, ove godine su za projektno sufinansiranje medijskih sadržaja izdvojile ukupno 47,23 miliona dinara, saopćio je ANEM. Analiza raspodjele pokazuje veliku koncentraciju novca. Najveći pojedinačni korisnik je RTV Novi Pa»»»

sandzacke.rs
Informer 1h

Ovo nisu novinari, ovo su bolesnici i ludaci! Pogledajte kako reaguju lešinari sa "Nove S": Proslavljenu Srpkinju i legendu sveta nazivaju "klošarkom"! (FOTO/VIDEO)

Da takozvani "nezavisni" i "profesionalni" novinari u službi tajkunskih medija nemaju ni trunke stida, srama ni osnovnog kućnog vaspitanja, dokazao je novi skandalozan napad na našu proslavljenu šampionku i bivšu prvu teniserku sveta Jelenu Janković. Dežurno piskaralo i blokaderski novinar portala »»»

informer.rs
Biznis & Finansije 1h

Roming bez iznenađenja: Kako da mobilni internet ne postane neplanirana stavka u budžetu

1 Kada planiramo troškove letovanja, na spisku se obično nalaze smeštaj, prevoz, putarine, hrana i izleti. Mobilni telefon uglavnom nije posebna stavka, iako je tokom putovanja gotovo neprestano u našim rukama. Koristimo ga za navigaciju, rezervacije, proveru radnog vremena, prevod, plaćanje, komun»»»

bif.rs
Alo 1h

"Pogledajte kako Spajić piše ćirilicom kad mu treba!" Knežević otkrio odakle je dobio dokumenta

Predsednik Crne Gore Jakov Milatović znao je za prijavu premijera Milojka Spajića za regrutaciju u redove Vojske Srbije, izjavio je lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević. - Tada je Milatović bio zamenik predsednika PES-a. Odgovorno tvrdim da je znao za ovo - rekao je Knežević na Ap»»»

alo.rs
Alo 1h

Udružili se Milivojević i Jovanović: Palo šok priznanje opozicije na N1

Ono što možemo zaključiti nakon ovog gostovanja, a o čemu su obojica govorili, suština je da kako god da idu na izbore, svi će se posle izbora ujediniti protiv Aleksandra Vučića. Tokom gostovanja na N1 opozicioni lideri Miloš Jovanović i Srđan Milivojević pokazali da među njima postoje duboke pukot»»»

alo.rs