ina-online.net
Shpend Ahmeti, propozon pesë masa për luftimin e pandemisë
THIRRJA/ Pompeo: Pekini po përpiqet të fshijë fenë islame, solidaritet për të mos e lejuar
Trushpëlarja dhe fanatizmi fetar, një rrezik real për qytetarët tanë
zeriamerikes.com
Kosovë: Tetë viktima dhe 207 raste të reja të të prekurve me COVID-19
boldnews.al
Gjykata e Posaçme kthen dosjen e Adriatik Llallës për plotësim të hetimeve
lapsi.al
Situatë e rëndë edhe në Kosovë/ 8 viktima dhe mbi 200 të infektuar në 24 orët e fundit
abcnews.al
Bilanc i frikshëm në Kosovë, 207 raste të reja me koronavirus, 8 persona humbin jetën
insajderi.com
Zyrtare: Valon Berisha bashkohet me Arbër Zenelin tek Reims
Pas rastit të parë me COVID-19 në Junik, vet izolohen pesë familjeTë ngjashme
aa.com.tr
"Hapja e Ajasofjes për adhurim nuk i heq statusin e trashëgimisë botërore"
boldnews.al
Kompanitë publike të energjisë pësojnë humbje 10 mln euro në janar-mars
tetovasot.com
Mexhiti nga Shkupi: Fal UÇK-së, ky shtet nuk bënë asnjë lëvizje pa miratimin e Ali Ahmetit dhe BDl-së
shqiptarja.com
Rruga Milot-Fier/ Balluku: 1.2 mld euro nga koncesionari! Shteti shqiptar 10% garanci në 16 vite
balkanweb.com
Marrëdhëniet me PD dhe Bashën, Yuri Kim: Detyra ime nuk është që të vendos se kush e udhëheq vendin por…( Një koment për reagimin e 2 marsit)
gazetablic.com
Sami Lushtaku: Askush nuk mund të më largojë nga PDK, nëse vetëm një njeri mbetet në parti, unë do të jem i dyti
lajmpress.org
Pas tërheqjes së Amdi Bajramit, Ali Ahmeti mbetet “shoumeni” kryesor në fushatë!
ata.gov.al
Reforma Zgjedhore/ Majko: Do t’i qëndrojmë deri në fund marrëveshjes
zeriamerikes.com
Kosovë, parlamenti dështon të miratojë marrëveshjet ndërkombëtare financiare
epokaere.com
Nora Visoka Weller, historia e studiueses që u bë pjesë e universitetit më të mirë në botë
kosova.info
Skandaloze/ Këshilltari i kryeministrit Hotit thotë se Covid-19 është rrenë e madhe
ina-online.net
Protestat në Serbi, Vuçiç tërheq planin për vendosjen e shtetrrethimit
koha.mk
Srebrenica, pika kulmore e një gjenocidi katër-vjeçar
shqiptarja.com
A do jetë Veliaj pasardhësi i Ramës në PS? Ja si përgjigjet Majko'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrëveshjen e arritur me dakordësinë e ndërkombëta
sot.com.al
PD zbulon sondazhet: Ja se kush do i fitojë zgjedhjet e ardhshme
ata.gov.al
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 29 fluturime të konfirmuara për ditën e premte
periskopi.com
Lushtaku për mosvotimin e VV’së për Rezolutën e UÇK’së: Kjo çfarë bën VV është pafytyrësi
periskopi.com
Lushtaku: Nëse ka vullnet, Gjykata Speciale mund të zhbëhet
gazetablic.com
Ramush Haradinaj: Me gjithë këto gjykata kundër UÇK-së po dalim më keq se Serbia
epokaere.com
Anëtari i Kryesisë së Nismës i reagon Arbërie Nagavcit: Herët ia paske nisur të bësh fushatë
shqiptarja.com
Zgjedhjet 2021/ Majko: PS e bashkuar, ndryshe nga opozita! Hera e parë që po diskutojmë mandatin e tretë'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrëveshjen
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Listat e hapura si testi për partitë e mbyllura!
ata.gov.al
New York Times: Shqipëria dhe Kosova ndër vendet që këshillohen për të kaluar pushimet gjatë pandemisë
cna.al
Tiranës i mjafton dhe një pikë, ja llogaritë e derbit
“LSI po ushtron vetting”, Kryemadhi: Si po zgjidhen kandidatët për deputetë (kush do të ‘rikthehet’ dhe kush jo)
shqiptarja.com
Majko: S'ka zgjedhje të parakohshme! Ka nisur numërimi mbrapsht për ngritjen e 'Kushtetueses' 'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrëveshjen e arritur
kohajone.com
Video editorial i “Koha Jonë”: PS tërhiqet pas presionit ndërkombëtar. Do votojnë reformën
shqiptarja.com
Majko: Në situatën politike ku ndodhi me rëndësi zbatimi i marrëveshjes, partitë të shkojnë të qeta në zgjedhje'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrë
lajmi.net
Pa zgjidhjen e liberalizimit të vizave, s’ka kuptim as vazhdimi i dialogut
gazetablic.com
Sami Lushtaku ka dy fjalë për aktakuzën ndaj Hashim Thaçit e Kadri Veselit: Gjykata Speciale e sulmoi politikisht presidentin dhe Kosovën
ina-online.net
“Boki 13”, padi të reja kundër funksionarëve

Dokumentet-Zbulohet mega-vjedhja Rama-Bolino/ Si po “rrëmbejnë” 5000 m2 tokë në zemër të Tiranës

CNA 05.06. 14:48

Dokumentet-Zbulohet mega-vjedhja Rama-Bolino/ Si po “rrëmbejnë” 5000 m2 tokë në zemër të Tiranës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta sot në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Carlo Bollino. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar dokumentet, që sipas tij tregojnë sesi Rama dhe Bollino po përvetësojnë 5000 m2 tokë, truall në zemër të Tiranës. Beris»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.