rtv21.tv
LSDM e BDI janë ‘pro’ zgjedhjeve më 5 korrik! VMRO-DPMNE e quan çmenduri
koha.net
15 kamionë me mallra serbe u kthyen mbrapa - Serbia, Thaçi e BE-ja kërkojnë heqjen e reciprocitetit
koha.net
Kriza ekonomike mundësi për një model të ri ekonomik Kosovë-Shqipëri
Alibeaj: Tërheqja e PS-së tregon se Rama do të bëjë një reformë zgjedhore të njëanshme
evropaelire.org
A do të bëhet Mali i Zi vendi i parë pa koronavirus në Evropë?
gazeta-shqip.com
Qendra Evropiane e Drogave: Do ketë rritje të prodhimit të kanabisit në Shqipëri, ja arsyeja
ekonomiaonline.com
Bekim Jashari i reagon Sami Lushtakut pasi tha se do të kandidohet për kryetar të Skenderajt
ina-online.net
PDSH: Faji për keqmenaxhimin e institucioneve gjatë pandemisë dhe skenareve në BFI i takojnë BDI-së, jo qytetarëve dhe besimtarëve!
Eksperimentet e Ramës…dhe realiteti
exit.al
Eksluzive: Pas Teatrit Kombëtar, qeveria do të shembë qendrën historike në Rrogozhinë
kallxo.com
Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit për caktimin e seancës për votimin e Qeverisë Hoti
ata.gov.al
Balla: Rikthimi i opozitës në tryezën e dialogut, reflektim pozitiv
gazetaexpress.com
Gjen familjen biologjike mbas 44 vitesh, 2 motrat përloten në studio
lajmi.net
Italia raporton numrin më të ulët të rasteve me Covid-19 që nga shkurti
ata.gov.al
Lleshaj-kryebashkiakëve: 4% të buxhetit për emergjencat
Fëmijët pyesin kryeministrin Kurti për fëmijërinë dhe ëndrrat e tijTë ngjashme
sot.com.al
Qershori nis me kufizime të energjisë elektrike, OSHEE njofton për qytetet dhe oraret ku do të ketë ndërprerje
ina-online.net
Vazhdon procesi i nënshkrimeve në Bujanoc dhe Preshevë për zgjedhjet parlamentare
boldnews.al
Opozita e Bashkuar: Të mblidhet Këshilli Politik, të gjejmë konsensusin për çështjet pezull
kosova-sot.info
E thotë profesor Kelmendi: Ja pse Hashim Thaçi & kompanit do ta bllokojnë ligjin Veting
Reforma zgjedhore: Opozita kërkon mbledhjen e Këshillit Politik ditën e nesërme në orën 17:00
ata.gov.al
Drejtori i ri i AMF-së, Ervin Mete: Institucioni, strategji për menaxhimin e krizave
kryeministria.al
Shijak, nis Operacioni i Pastrimit të inerteve në sheshet e Rindërtimit
kryeministria.al
Vlerësimi i Bankës Botërore për impaktin e mundshëm ekonomik e social të COVID-19
PLANI/ Detaji i fshehur i Reformës Zgjedhore: shqiptarët, në dy votime brenda 7 muajsh
Dështimi i konsensusit për Reformën Zgjedhore/ Opozita bën lëvizjen e radhës, ja çfarë i kërkon palëve të Këshillit Politik
shqiptarja.com
Punime në nënstacionin e Ndroqit, ja zonat që për dy ditë do kenë mungesë të energjisë
shqiptarja.com
Opozita nuk tërhiqet, PD-LSI: Këshilli Politik për reformën zgjedhore të mblidhet nesërDështimi i 'Zgjedhores'/ SHBA-BE-Britani i shkojnë në zyrë Bash
mia.mk
Haradinaj pret që Kuvendi i Kosovës nesër të votojë qeverinë e re
tetovasot.com
DOMOSDOSHMERIA DREJTE SHKOLLIMT TE SHENDOSHE
boldnews.al
Shqipëria hap plazhet, por qytetarët nuk kanë vendosur akoma për pushimet
tetovasot.com
Thaçi: Faji për keqmenaxhimin e institucioneve gjatë pandemisë dhe skenareve në BFI i takojnë BDI-së, jo qytetarëve dhe besimtarëve! (VIDEO)
gazetamapo.al
Para Veliut, duhet të japin dorëheqjen frymëzuesit e tij, Rama, Ruçi, Lleshaj!
shqiptarja.com
Përsëri në jug
Artan Hoxha zbardh atentatin me dy viktima në Kurbin: Autorët të veshur si Forca Speciale
zeriamerikes.com
7 të vdekur, 89 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
alsat-m.tv
Korona ashpërson marrëdhëniet Kinë-SHBA
lajmifundit.al
Qytetarët: “Nuk arrijmë të paguajmë qiranë”/ Basha: Lekët e taksave tuaja do vijnë tek ju, nuk do shkojnë tek oligarkët
sot.com.al
Zbardhen detajet e reja nga vrasja e dyfishtë në Laç, atentatorët e veshur si policë mbajtën peng familjen e biznesmentit Paulin Marku
parlament.al
Guvernatori i Bankës së Shqipërisë raportoi në Kuvend për veprimtarinë e Bankës së Shqipërisë përgjatë vitit 2019
zeriamerikes.com
LDK-ja kërkon që të mërkurën të votohet për qeverinë e re të Kosovës
kallxo.com
Thaçi: Tani është koha që Avdullah Hoti të marrë përgjegjësinë
koha.mk
Fundi i globalizimit?

Macron vë veto për negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, reagimet

Koha 18.10.2019. 16:25

Macron vë veto për negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, reagimet

Bruksel, 18 tetor - Vendim negativ nga samiti i krerëve të shteteve të Bashkimit Europian për nisjen e bisedimeve për anëtarësim. Aspak surprizë: Presidenti francez Emannuel Macron nuk është bindur për hapjen e negociatave Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut. Ndërkohë që kundër Shqipërisë janë pozi»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.