hashtag.al
Mirela Kumbaro merr britanikun Edward Lear dhe e shndërron...në holandez
shqiptarja.com
Listat e hapura/ Emrat e Lulzim Bashës për zgjedhjet 2021
kohajone.com
Inaugurohet rruga e re në Vainë të Lezhës. U bë për turizmin apo për oligarkët? (VIDEO)
Fleckenstein nis punën si këshilltar i Ruçit: Mezi pres të ndihmoj Shqipërinë drejt integrimit në BE, si e prita propozimin
koha.net
Thaçi shpeshton vizitat te familjet e bashkëluftëtarëve pas aktakuzës së Speciales
koha.net
Komisioni për menaxhimin e pandemisë pritet të hetojë edhe periudhën e qeverisjes aktuale
koha.net
Reagime të shumta pas vërsuljes së Ukajt ndaj Osmanit, LDK-ja hesht
koha.net
Paralajmërohet shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme
lajmi.net
Zogaj: Osmani në linjë me Kurtin, kur të jesh në linjë me të gjithçka të falet
Listat e hapura: Emrat e Lulzim Bashës për zgjedhjet e 2021
koha.mk
ZGJEDHJET 2020: Kovid-19 larg prioriteteve politike
indeksonline.net
Pasuria e Visar Ymerit, dhe paratë e gatshme në institucione financiare
kallxo.com
Politikanët amerikanë e shohin Tik-Tok si një kërcënim, ja çfarë thonë ekspertët për të
shqiptarja.com
Përse ndalimi i koalicioneve parazgjedhore pengon tjetërsimin dhe trafikimin e votës?
Pse Evropa i konsideron të dyshimta testet e CoVID-19 që ia dhuroi Kosovës?
portalb.mk
Anëtarësimi në NATO paraqet tejkalim të pengesave për RMV-në
sot.com.al
“Mesditë 11 korrik 2020”, Artan Hoxha publikon pamjet nga Saranda dhe ngre alarmin: Çdo vit kanë humbur jetën...
shqiptarja.com
SHBA-ja dhe BE-ja dënojnë gjuhën e përdorur në parlamentin e Kosovës: Dhuna s’ka vend në shoqëritë demokratike, aq më pak ndaj një gruaje!
javanews.al
Kthimi i Ramës në kërkesën për listat e hapura është moment progresiv, në funksion të qarkullimit të elitave në Shqipëri -
Mjetet lundruese pa TVSH, Saranda destinacioni i parë që merr zhvillim, Rama: Më shumë turizëm e të ardhura, më shumë emër për Shqipërinë e bukur në E
lajmpress.org
Ëndërra për qeveri pa VMRO dhe pa BDI, është më e madhe se gjitha ëndërrat e Ali Ahmetit dhe Artan Grubit!
Ofendimet e Zaevit: Reagojnë partitë shqiptare
syri.net
Srebrenica: Historia dhe fotot e masakrës tronditëse
shqiptarja.com
Serbi, ushtria refuzon urdhrin e Vuçiç, mijëra qytetarë protestojnë kundër masave anticovid
balkanweb.com
Diferencim nga Maqedonia e Veriut për integrimin, Fleckenstein: Jo gjithmonë duhet vënë gishti te Tirana, BE të mbajë premtimin
alpenews.al
DETAJET/ A është proporcionali me lista të hapura i pajtueshëm me koalicionet parazgjedhore, pa ndryshuar elemente te tjerë të sistemit?
gazetablic.com
“Shqiptarët nuk vlejnë 5 pare”, Ahmeti dhe Sela i përgjigjen Zaev-it- Luajte eshtrat në varre, po na trazoni plagët
shqiptarja.com
Bollino: Listat e hapura, Basha po korr gabimet që mbolli (as ndërkombëtarët s’e shpëtojnë dot)
abcnews.al
Masakra e Srebrenicës, Rama flet si kreu i OSBE: Rishkrimi i keq i historisë sjell të njëjtat gabime
klankosova.tv
Çfarë thuhet në Kushtetuën e Kosovës për gjendjen e jashtëzakonshme?
newsbomb.al
Sistemi proporcional me lista të hapura, e shpjegon nënkryetari i KQZ: Zhduk partitë e vogla që mbijnë si ‘kërpudhat pas shiut’, por në vend të fletës
botasot.info
Qeveria jep 25 milionë dollarë grante për familjet që pësuan dëme nga tërmeti i 26 nëntorit
shqiptarja.com
Masakra e Srebrenicës/ Rama si kryetari i OSBE: Përgjegjësia për krimet u takon atyre që i kanë kryer! Të vihet drejtësi dhe të nxirren mësime
koha.net
Udhëheqësit botërorë përkujtojnë Srebrenicën
koha.net
Skënderbeu – identiteti historik shqiptar dhe shteti i tij
koha.mk
Camaj, Koliqi dhe shërbimet sekrete
botasot.info
Forumi për problemet e sigurisë, Mediu: 5G jo në ndikimin e Kinës
kosovalive360.com
Hoti me rastin e 25 vjetorit përkujton masakrën e Srebrenicës

UASHINGTON – Pompeo: SHBA kërkon çtensionimin e situatës pas vrasjes së Soleimanit

ATA- Albanian Telegraphic Agency 18.06. 20:45

UASHINGTON – Pompeo: SHBA kërkon çtensionimin e situatës pas vrasjes së Soleimanit

UASHINGTON, 3 janar /ATSH-ANSA/ – Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, në një sërë tuitesh deklaroi se SHBA mbetet e përkushtuar për çtensionimin e situatës, pas vrasjes së komandantit iranian, Qasem Soleimani, pas një sulmi amerikan. ”Kam biseduar me përfaqësuesit kinezë, britanikë dhe gjerm»»»

ata.gov.al
Gazeta Blic 14.01. 09:33

Pompeo: Vrasja e Soleimanit është pjesë e një strategjie më të gjerë kundër armiqve

Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka thënë se gjenerali Iranian, Qasem Soleimani është vrarë si pjesë e një strategjie më të gjerë për parandalimin e sfidave që vijnë nga armiqtë e Shteteve të Bashkuara. Gjatë fjalimit të mbajtur në Universitetin e Stanford-it, ai nuk i përmendi sulmet e p»»»

gazetablic.com
Syri 14.01. 09:24

Pompeo: Vrasja e Soleimanit është pjesë e një strategjie më të gjerë kundër armiqve

Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka thënë se gjenerali Iranian, Qasem Soleimani është vrarë si pjesë e një strategjie më të gjerë për parandalimin e sfidave që vijnë nga armiqtë e Shteteve të Bashkuara. Gjatë fjalimit të mbajtur në Universitetin e Stanford-it, ai nuk i përmendi sulmet e p»»»

syri.net
Express 14.01. 08:30

Pompeo: Vrasja e Soleimanit është pjesë e një strategjie më të gjerë kundër armiqveTe fundit

Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka thënë se gjenerali Iranian, Qasem Soleimani është vrarë si pjesë e një strategjie më të gjerë për parandalimin e sfidave që vijnë nga armiqtë e Shteteve të Bashkuara. Gjatë fjalimit të mbajtur në Universitetin e Stanford-it, ai nuk i përmendi sulmet e p»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.