boldnews.al
Basha nxjerr blof Ramën: Ja arsyet e vërteta pse nuk u hapën negociatat
“U puthën me Federica Mogherinin dhe kujtuan se ia hodhën”- Basha flet pas dështimit me negociatat: Gjermania nuk gënjehet dot me propagandë
syri.net
‘Rama shet dështimin e tij si çështje të BE-së, nga 5 kushte na çoi në 9 të tilla’Pyetja që çdo shqiptar duhet ti bëjë Ramës/ Cilin nga 13 kushtet e L
indeksonline.net
Gjuhë e ashpër e zyrtarit të VV-së ndaj OVL-UÇK: Ikni atje…!
kohajone.com
Nard Ndoka i kthen reston Ramës: O shoku ke ik për lesh..!
newsbomb.al
PATOZI ironizon RAMËN: Ngjan me një kryefamiljar që ka katranosur gjithçka (MESAZHI NË LIDHJE ME NEGOCIATAT)
koha.mk
Edicioni i 13-të i SkupiFestival javën e ardhshme në Shkup
rtsh.al
Rama: Gjermania nuk ka dashur ndarjen e dy vendeve, Macron kërkon të ndryshojë BE-në!
boldnews.al
I kemi përmbushur detyrat jo 1, por 2 herë/ JO-ja e BE dhe “Shqipëria Europiane” alla-Rama
Kryebashkiakët demokratë mos t’i përgjigjen kërkesave absurde dhe të bëhen viktima të ligjit
rtsh.al
Vendimi për negociatat, Bregu: Ky vendim në kurriz të qytetarëve të thjeshtë
kallxo.com
Milionat për Bechtel&Enka-n - Agron Demi: Qeveria e ardhshme t`i prish planet e qeverisë Haradinaj
exit.al
Rama: Unë dhe qeveria nuk kemi asnjë përgjegjësi për moshapjen e negociatave
FENOMENI/ Macron, pak dhe delirant: si i ka shkrepur të reformojë Islamin pos BE-së
gazetaexpress.com
Zoti Kryeministër, lëri negociatat, shpëto Alvinin nga ferri!Te fundit
kosova.info
Lista Serbe i përgjigjet Nenad Rashiqit
tvklan.al
Kur do të takohet Rama me Albin Kurtin?
rtsh.al
Rama: Kryeministri holandez, jo korrekt! Macron, brutalisht i hapur!
Çavusoglu-Stoltenberg bisedojnë për marrëveshjen e arritur me ShBA-në
shqiptarja.com
'A u sakrifikua Maqedonia e Veriut për Shqipërinë?'...Rama i përgjigjet Macronit: Edhe ti duhet të bësh më shumë!Rama: Fronti i BE-së dha PO të qartë!
rtsh.al
Negociatat, Rama: Maqedonia ndërroi emrin e vendit, çfarë mund të bëhet më shumë?!
cna.al
Historia drithëruese e vogëlushit shqiptar në Siri/ Rama: Nuk varet nga ne
tvklan.al
Mungesa e vendimit për negociatat, Rama: Përplasje mes Francës dhe Gjermanisë
rtsh.al
Djali shqiptar në kampin e ISIS, Rama: Situata shumë e komplikuar, kjo çështje nuk varet nga ne
kallxo.com
Rinumërohen 83 nga 530 vendvotime
ekonomiaonline.com
Avni Dehari: Kryeprokurori Shala nuk na dha raportin, kjo është vrasja e dytë për Astritin
boldnews.al
Media greke tallet me Ramën/ President i Shoqatës së Brekusheve (FOTO)
vizionplus.tv
Fusha e inspektimeve, ministri Shalsi: Reformë e re për rekrutimin e inspektorëve
tetovasot.com
A ishin Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria “kurbane” të antagonizmit Macron-Merkel?
Prezantohet e-inspektimi në Korçë, Shalsi: Një sistem modern që do shtrihet në të gjitha bashkitë
shqiptarja.com
15 vite në internim, Lekë tasi rrëfen “Grabjanin rrëzë kodrave”
rtsh.al
Pompeo takim me Netanyahun për Sirinë
Negociatat, Balla: Refuzimi nuk erdhi për diçka që Shqipëria s’e ka bërë. Pretendimi i Macron për azilkërkuesit s'qëndron
shqiptarja.com
Impiantet fotovoltaike, Balluku: Ulin importin, 100 milionë euro në vit dëm vetëm nga mungesa e energjisë
gazeta-shqip.com
Orgjia e kryebashkiakut me prostituta fundos Orbanin në Hungari (Fotot)
rtsh.al
Partia e Socialistëve Evropianë: Evropa ka humbur një mundësi të çmuar për të zgjeruar komunitetin tonë
Ambasadori i Turqisë në Tiranë: “Operacioni "Burimi i Paqes" synon eliminimin e terroristëve
Braçe për negociatat me BE: Ne jemi në atë familje, pavarësisht vendimmarrjes

Ekskluzive: Ja si nisi të shkatërrohej LDK-ja

Bota Press 19.06. 22:26

Ekskluzive: Ja si nisi të shkatërrohej LDK-ja

“Transkripti i mbledhjes së 9 Marsit 2006 në Grupin Parlamentar të LDK-së-dokument zyrtar: tribuna shqiptare// shkruan; xhevat rexhaj:/ janar 2010:: Kështu u nis shkatrrimi i LDK-se Fatmir Sejdiu: Nuk ka pasur askush qëllim që me këtë akt të bëjë një denigrim. Është biseduar me konsensus në Kryesin»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining