lapsi.al
Mali i Zi legalizon çiftet e të njëjtit seks
Dritëhijet e marrëveshjes Kosovë-Serbi
gazetamapo.al
Shqipëri-Kosovë, asgjë e re nga fusha e sigurisë
cna.al
Critics in front of Luli Basha/ Return or “war” with everyone?
gazetaexpress.com
“Këta do të vazhdojnë të marrin jetë”, rrëfehet vëllai i Zhaneta Josifit: Biseda me Blertën në spital
abcnews.al
Kosova përballet me një tjetër “epidemi”
Kryeministri kroat shënon ‘fitoren e dytë’ – Partia e tij konservatore qëndron sërish në pushtet
kosova-sot.info
Ish-ministri i Shëndetësisë në Kosovë: Më lehtë i respektoj masat, se sa orën policore!
abcnews.al
Konfirmohet rasti i ri me Covid-19 në Korçë
abcnews.al
Të gjithë me maska dhe distancë, të gjitha rregullat e rrepta të rihapjes së transportit urban
koha.net
Një gruaje i sekuestrohen mbi 77 mijë franga zvicerane të padeklaruara, pranga dy personave në Morinë
aa.com.tr
Libia mban mbledhje me Amnesty International për të dokumentuar krimet e Haftarit
syri.net
Seehofer. Rreziqe dhe kërcënime hibride nga Kina
gazetaexpress.com
Mbyllen aplikimet/ Kush janë tre kandidatët në garë për Universitetin e Tiranës
abcnews.al
Bolton: Ideja e shkëmbimit të territoreve erdhi nga Thaçi e Vuçiç
mia.mk
Premtime të ndryshme nga partitë, në fokus të rinjtë dhe ekonomia
shqiptarja.com
Zgjedhjet në Kroaci/ Konfirmohet fitorja e ish kryeministrit Andrej Plenkoviç
kallxo.com
Zgjedhjet në Kroaci, shqiptarët do të përfaqësohen nga deputetja nga Prizreni
abcnews.al
Shqiptarja fiton për herë të tretë mandatin e deputetes në Kroaci
cna.al
“Sindroma e tërheqjes”/ Pse Amerika nuk mund të braktisë angazhimet e saj nëpër botë
ina-online.net
Koalicioni ASH – AA sot tubim në Kumanovë
sot.com.al
SHBA-BE prishin pazaret për uzurpimin e drejtësisë, frenojnë lojërat me Gjykatën e Lartë dhe Kushtetuese, Euralius dhe OPDAT "ngrijnë" KLGJ dhe KED
sot.com.al
Pas demokratëve edhe socialistët kundër bashkëpunimit me LSI: Koha që të eliminohen koalicionet, në zgjedhje shkojmë vetëm
sot.com.al
PS-PD fokus te zgjedhjet, Rama nis sondazhet në të gjithë vendin, Basha rokadë në degë, ish-deputetët ndryshojë zonat e mbulimit
sot.com.al
PD goditje Dules dhe Idrizit, baza propozon për deputetë përfaqësues të komunitetit grek dhe çam, sfumohen PDIU dhe PBDNJ
insajderi.com
Sot me masa të reja kundër coronavirusit
tvklan.al
Rifillon shërbimi urban në kryeqytet
Ish-këshilltari i Sigurisë Kombëtare të Trump: Shkëmbimin territorial ma kërkuan Thaçi dhe Vuçiç
koha.net
Evropa po distancohet nga Amerika
koha.net
Kosova me jostabilitet të shumëfishtë
infoglobi.com
Lisen Bashkurti: Ja përse u bë publike përpara kohe aktakuza kundër Thaçit
lapsi.al
Monitorimi i trafikut me kamera elektronike për akset Tiranë–Durrës dhe Tiranë–Elbasan, ARRSH gati tenderin e konsulencës për projektin 66 mln euro
abcnews.al
Këshilltari i Hotit: Kthimi i masave shtrënguese u bë pa dëshirën tonë
gazetamapo.al
Pandemia/ Buxhetit i mungojnë 1.2 miliard €, Shqipëria drejt krizës
gazetamapo.al
Erion Veliaj, ky zdroms antishqiptar
cna.al
Kapriçoti e motit/ Ja çfarë pritet për ditët në vijim
sot.com.al
Berisha në ekstazë për akuzat ndaj Thaçit, Fatos Klosi: I qëndron besnik Millosheviçit, asnjëherë nuk e ka dashur Kosovën
sot.com.al
Romeo Kara shpërthen ndaj Berishës: Do mbahet mend si politikani që shkatërroi demokracinë, prodhoi “Gërdecin” e “21 janarin”
sot.com.al
Pas shtyrjes së seancës për mungesë dokumentesh, ja kur del para Kolegjit të Apelimit prokurorja Manjola Kajana
monitor.al
Ulërimat e biznesit e FMN-së dhe bota virtuale në 3D e qeverisë! |
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 06/7/2020
periskopi.com
152 rastet e reja me koronavirus vijnë nga këto komuna
abcnews.al
Rritet bilanci i viktimave nga Covid në Kosovë, konfirmohen 152 raste të reja
shqiptarja.com
Këmbësori përplaset për vdekje në Fier, shoqërohet drejtuesi i mjetit
shqiptarja.com
Vëzhgimi/Autobusët rinisin punën pas 4 muajsh mbyllur, shumë pak pasagjerë në stacione! Për korrikun nuk ka abone, shpërndarja nis në muajin gusht
sot.com.al
Vullnetarët e shoqërisë patriotike “Pan Vatra” në luftën e Vlorës
sot.com.al
Vizita e Hrushovit në Shqipëri u prit me shumë bujë, zhurmë e tam-tame të mëdha!
botasot.info
Pjesë e sektit protestant, merr tjetër drejtim vetëflijimi në Kombinat
​Ngjarjet e datës 6 korrik
ina-online.net
PD dhe UDSH, pas disa vite ndarjeje bashkohen në koalicion parazgjedhor
rtv21.tv
Qeveria ndau rreth 2 milionë euro për kompensimin e dëmeve në bujqësi
ina-online.net
James Ker-Lindsay: Jo dialog, por marrëveshje përfundimtare Kosovë-Serbi

FOTO/ Braçe, Fino dhe Tushe kthejnë shallin e kuq të pionierëve të Enverit

Bold News 18.10.2019. 16:17

FOTO/ Braçe, Fino dhe Tushe kthejnë shallin e kuq të pionierëve të Enverit

Socialistët rikthejnë simbolet e komunizmit. Në një postim në faqen në Facebook, Bashkia e Lushnjes paraqet foto nga një aktivitet për 75-Vjetorin e Çlirimit të qytetit, në të cilin kanë marrë pjesë edhe kryebashkiaku socialist Fatos Tushe, zëvendëskryeministri Erion Braçe si dhe deputetët Bashkim »»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.