evropaelire.org
Vizita e Maas-it, vazhdimësi e qëndrimit gjerman kundër ndryshimit të kufijve
exit.al
“Crypto Magnate” i Turqisë mund të ishte larguar nga Shqipëria pas mashtrimit të pretenduar prej 2 miliardë dollarësh
gazeta-shqip.com
Kandidati i LSI blinte vota/ Abilekaj: Të hiqet nga listat, të gjitha krimet burojnë nga ky fenomen
gazetablic.com
Konjufca priti në takim ministrin e Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, diskutuan për bashkëpunimin mes dy shteteve
gazetainfokus.com
Zëdhënësi i PDK-së: Nuk kam pritur që ushtarët e UÇK-së do të sulmohen në këtë formë, sidomos tani kur janë në burg
monitor.al
Projekti SmartCapital, USAID ne partneritet me CBS mundësojne $59 mln investime të reja dhe 1 500 vende pune në bujqësi
kohajone.com
Fushata e PS-së në Vlorë, PD-ja bën denoncimin e fortë: Administrata publike është kërcënuar me vendin e punës për pj
tvklan.al
Mediu: Anëtarësimi në NATO, fitorja më e madhe për shqiptarët
shqiptarja.com
Meta 'zbutet' pas takimit me Yuri Kim dhe Luigi Sorecën, harron 'mprehjen' e sëpatave: E diela, ditë feste për të gjithë shqiptarët
Ministrja Haxhiu shpërblen prokuroren që e arrestoi Haki Rugovën
tetovasot.com
Pikëpamja ime për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri
shenja.tv
(VIDEO) Kosova refuzon ekstradimin e Afrim Ismailoviqit
epokaere.com
ANP “Adem Jashari” thyen rekord me numrin e pasagjerëve
exit.al
Kurti dhe Vuçiç, takime në Bruksel javën që vjen
ata.gov.al
Alibeaj në Patos: Me qeverinë e PD do të investohet për infrastrukturë moderne në fshat dhe qytet.
Shtëpitë tradicionale trieshjane, vlera të zhdukura të kulturës popullore
botapress.info
Familjarizmi “Made in VV” – Vëllau i Kurtit menaxher në KEK, vëllau i Albulena Haxhiut në PTK
tvklan.al
Kandidati i LSI filmohet duke dhënë para për mbledhjen e votave
alpenews.al
KABLLOGRAMI I SHBA/ Kur Lulzim Basha u përfshi në lirimin e një krimineli të famshëm në Elbasan
hashtag.al
Rama: Dua të jem kryeministri i gjithë shqiptarëve, bashkëpunimi me Bashën nëse shkëputet nga Berisha e Meta
syri.net
Zbardhet plani i Ramës pas humbjes: Qeveri teknike jo partiake, Luca i peshkut kryeministër!
sot.com.al
“Për të mirën e sportit dhe Shqipërisë votoni ndryshimin”/ Dy yjet e kombëtares kuqezi mbështesin fuqishëm kryedemokratin Basha në ditën e fundit të f
ata.gov.al
Imeraj: Qytetari që u kap në Dibër me para për të blerë vota nuk është i PS, por i LSI-së
balkanweb.com
“PS krahasuar me partitë e tjera si dy botë të ndryshme!”, Ahmetaj komenton deklaratën e Mziut dhe vrasjen në Elbasan: Të papranueshme!
javanews.al
“Skuadronet e vdekjes” janë projekt politik, e jo emocion që vjen nga dopjo e tretë e rakisë: Ju kujtohen thirrjet për “Avni Rustem” e “Vojo Kush”?! -
tesheshi.com
BBC: E njëjta njësi GRU qëndron pas ngjarjeve në Çeki dhe Malin e Zi
tesheshi.com
JP Morgan pendohet që mbështet Superligën
gazetatema.net
Historia e ruajtjes së armatosur të votave, ka filluar në Berat
gazetatema.net
“Jeni krijesa të Ramës”, Patozi ironizon Bashën: Kush ta tha apo strukturat paramilitare? Sherrnaja juaj përfundoi me gjak dje
aa.com.tr
Rusia shpall 10 ditë jopune për shkak të COVID-19
telegraf.al
Ngjarja në Elbasan, Ylli Dylgjeri: Rama dhe Balla gënjejnë….
balkanweb.com
Artur Zheji: Kërkohet një uragan, një diferencim i së keqes më të madhe nga e keqja më e vogël. Duhet ta bëjë pjesa gri. Këtu uji ka rënë erë dhe duhe

DEPUTETËT/ Rama nis prezantimin e skuadrës së 25 prillit: të parët, biri i një karrocieri dhe e bija e një prokurori

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Te Sheshi Kosovo 28.02. 16:35

DEPUTETËT/ Rama nis prezantimin e skuadrës së 25 prillit: të parët, biri i një karrocieri dhe e bija e një prokurori

Kryeministri Rama hapi procesin e shpalljes së emrave për deputetë në kuadër të 25 prillit. Nën slloganin “Deputetin qe duam”, ai përdori sërish termin me vokacion sportv “skuadër”, siç në vitin 2013. “Skuadra jonë kombëtare po bëhet gati. Fatmirësisht ne ndryshe nga të tjerët nuk kemi mungesë zgje»»»

tesheshi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.