balkanweb.com
Elvis dhe Fatma Naçi “përveshin” mëngët, shpërndajnë tonelata me ushqime, zbulohet donatori i madh
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Si po e ndihmon opozita forcimin e pushtetit të Edi Ramës!
hashtag.al
Ish-deputeti i PD-së nxjerr denoncimin: Albpetrol largon nga puna 300 punonjës, manipulon urdhrat për të mbuluar veprimet
gazetamapo.al
Akademikët francezë: Është koha për një kontratë të re sociale dhe fiskale
telegrafi.com
Kurti tha se PDK duhet t’i fitojë zgjedhjet për të bërë propozime, përgjigjet Bedri Hamza
telegrafi.com
Thaçi dënon dëmtimin e varrezave të komunitetit RAE në Rahovec
ekonomiaonline.com
Spahiu: Do të kemi një koalicion LDK-AAK-Nisma me Isa Mustafën kryeministër
tvklan.al
Serbia në kulmin e pandemisë
portalb.mk
Kundërspin: Fitoret zgjedhore të VMRO-DPMNE-së do të ishin të pamundura pa ndihmën e BDI-së
alpenews.al
TJETËR BLLOF I RËNDË/ Si gënjeu Sali Berisha edhe mbi të vdekurit nga Covid-19
gazetamapo.al
Rusia në garën e vaksinës, misteri i qendrës “Vektor” në Siberi
boldnews.al
15 mln euro për “Porto Romanon”/ Malltezi: Si ia dha Alqi Bllako pa garë ortakut italian të Klodian Zotos
cna.al
“Qytetarët duhet të bëjnë sakrifica”/ Malltezi shpjegon vjedhjen e 15 milionë eurove të tjera nga Rama-Zoto
telegraf.al
OBSH: ShBA-ja nuk duhet ta politizojë virusin
sot.com.al
Lufta e Vlorës 1920, nderi dhe shpëtimi i Shqipërisë
telegrafi.com
Berisha: Malisheva nuk iu përgjigj Asociacionit të Komunave të Kosovës për shkak të agjendës së ngjeshur
lajmifundit.al
Prokuroria Speciale e Kosovës ngre aktakuzë ndaj disa ish-ministrave
shqiptarja.com
Kryetari i PD Fier denoncon skandalin në kompaninë Albetrol dhe publikon apelin e punonjësve: Pushohen 300 persona nga puna
portalb.mk
Nesër koncert pa spektatorë në qendër të Shkodrës
koha.net
Kush janë 19 zyrtarët ndaj të cilëve u ngrit aktakuzë për “faljen e hidrocentraleve”
cna.al
“Punëtori i Albpetrolit humb jetën tragjikisht/ Ngjarja mbahet e fshehtë”
klankosova.tv
Nagavci për seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga PDK: Po tallen me propozime që janë përqeshje e nevojës së qytetarëve
rtsh.al
VIDEO/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, takon policin hero, që ndoqi dhe neutralizoi vrasësin e dyshuar serial, Orges Bilbili
javanews.al
Koronavirusi “pezulloi” tenderin për aeroportin e Vlorës, Balluku: Do ta hapim brenda vitit -
koha.mk
Në Liban sekuestrohet një sasi rekord hashash
koha.mk
Konfirmohet rasti i parë i një pjesëtari të KFOR-it i infektuar me Kovid-19
gazetamapo.al
Covid-19/ Përse ballkonet na frymëzojnë?
periskopi.com
Mimoza Kusari reagon pasi iu ngrit aktakuza rreth privatizimit të distribucionit të KEK’ut
telegraf.al
Sa na kushton “sekreti” i Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore
telegraf.al
Kolonja me 10 mijë banorë të larguar, në ndihmë të të vetmuarve
boldnews.al
Neni 242/2 i Ramës dhe neni 55 komunist, njësoj në dënime dhe qëllim!

Goditja e madhe e ShBA-ve ndaj Kurtit: A e kapi Hashim Thaçi edhe Shtëpinë e Bardhë?

Periskopi 27.03. 00:58

Goditja e madhe e ShBA-ve ndaj Kurtit: A e kapi Hashim Thaçi edhe Shtëpinë e Bardhë?

Derisa militantët e Vetëvendosjes vazhdojnë të mobilizohen për të sulmuar kundërshtarët e tyre politikë në vend, Departamenti Amerikan i Shtetit ka lëshuar një komunikatë ku përmbahet deklarata e përbashkët e z.Mathew Palmer – përfaqësues i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, z.Richard Grenell – i dë»»»

periskopi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.