Koncesioni i sterilizimit, gazetari zbulon prapaskenat: Beqaj ideatori dhe personazhi kryesor që vuri në lëvizje procesin

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Sot Albania 20.11. 22:58

Koncesioni i sterilizimit, gazetari zbulon prapaskenat: Beqaj ideatori dhe personazhi kryesor që vuri në lëvizje procesin

Gazetari Elkier Bushkolaj foli për hetimet lidhur me koncesionin e sterilizimit dhe masën e sigurisë nga SPAK për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Komentet i bëri nga emisioni “Open”. Ai u shpreh se dosja e koncesionit të sterilizimit ngjan me atë të Arben Ahmetaj, për elementët e udhëtime»»»

sot.com.al
Balkanweb Albania 20.11. 22:49

Koncesioni i sterilizimit, Bushkolaj: Beqaj është ideatori dhe personazhi kryesor që vuri në lëvizje procesin

Gazetari Elkier Bushkolaj foli për hetimet lidhur me koncesionin e sterilizimit dhe masën e sigurisë nga SPAK për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Komentet i bëri nga emisioni “Open” në News24. Ai u shpreh se dosja e koncesionit të sterilizimit ngjan me atë të Arben Ahmetaj, për elementët »»»

balkanweb.com
Syri Albania 20.11. 22:49

Koncesioni i sterilizimit, Bushkolaj: Beqaj është ideatori dhe personazhi kryesor që vuri në lëvizje procesin

Gazetari Elkier Bushkolaj foli për hetimet lidhur me koncesionin e sterilizimit dhe masën e sigurisë nga SPAK për ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Komentet i bëri nga emisioni “Open” në News24. Ai u shpreh se dosja e koncesionit të sterilizimit ngjan me atë të Arben Ahmetaj, për elementët »»»

syri.net
Bold News Albania 20.11. 11:54

Sterilizimi/ Ilir Beqaj paraqitet në GJKKO

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur sot në GJKKO, ku do të njihet me masën e sigurisë. Beqaj, i shoqëruar nga avokati i tij, Ermal Yzeiri, ka hyrë në ambientet e gjykatës së Posaçme. Kujtojmë se Beqajt iu komunikua masa ‘detyrim paraqitje’ ditën e shtunë në lidhje me çështjen e »»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.