HAK: Zbog vjetra u prekidu trajektna i katamaranske linija
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Hladno i sunčano Silvestrovo, u novogodišnjoj noći na istoku moguć snijeg
Silvestrovo razmjerno hladno, osobito ujutro, te najprije većinom sunčano, pa sa sjevera oblačnije, u Novogodišnjoj noći lokalno na istoku moguće malo snijega. Kristina Klemenčić Novinc, dipl. ing. za HRT kaže: Na Staru godinu će u Slavoniji, Baranji i Srijemu biti djelomice sunčan. Navečer slijedi»»»
HAK: Bura i poledica otežavaju promet, u prekidu trajektna i katamaranske linija
Kolnici su mjestimice vlažni i skliski. Ponegdje ima i magle. Zbog niskih temperatura moguća je poledica, a u priobalju puše jaka bura s olujnim i orkanskim udarima i ograničenja su za pojedine skupine vozila, kako prenosi Hina. Vozačima iz HAK-a savjetuju da brzinu i način vožnje prilagode uvjetim»»»
HAK: Zbog vjetra u prekidu trajektna i katamaranske linija
Vozačima iz HAK-a savjetuju da brzinu i način vožnje prilagode uvjetima na cestama Vozačima iz HAK-a savjetuju da brzinu i način vožnje prilagode uvjetima na cestama Zbog vjetra u prekidu su: trajektna linija Sumartin-Makarska katamaranske linije Mali Lošinj-Cres-Rijeka i Novalja-Rab-Rijeka, izvije»»»
HAK: Zbog bure u prekidu trajektna i katamaranske linije; DHMZ: U novogodišnjoj noći vedro, od 0 do 5 stupnjeva
Zbog vjetra u prekidu su: trajektna linija Sumartin-Makarska katamaranske linije Mali Lošinj-Cres-Rijeka i Novalja-Rab-Rijeka, izvijestili su iz Hrvatskog auto-kluba (HAK) u srijedu. Izmjene su u redu plovidbe: katamaran na liniji 9603 isplovit će na relaciji Stari Grad-Split bez pristajanja u luka»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment