mia.mk
Zaev: Kemi vend të njohur nga bota, VMRO-DPMNE mund të mësojë prej neve çka është patriotizëm
mia.mk
Sela: Zotohemi se do ta sjellim ndryshimin
zeriamerikes.com
Kosovë: Katër viktima dhe 203 raste të reja me COVID-19
ina-online.net
Kroacia do të fillojë mjekimin e pacientëve me gjakun e të shëruarve nga COVID-19
rtv21.tv
Protestat masive, presidenti bullgar kërkon dorëheqjen e kryeministrit Borisov
ina-online.net
Ahmeti nga Ohri: Votoni numrin 9-të, për një kryeministër përfaqësues i denjë për gjithë qytetarët (VIDEO)
telegrafi.com
Srebrenica 25 vite pas, udhëheqësit botëror thirrje kundër mohimit të gjenocidit nga pala serbe
kohajone.com
Bylykbashi: Rama po tenton hapur ta shkatërrojë marrëveshjen për zgjedhoren
ina-online.net
Përfundojnë “Debatet zgjedhore” në TV21, për 2 javë u shpalosën programet, argumentet dhe synimet e partive garuese
ina-online.net
PROKLAMATA ILINDITASE
balkanweb.com
Skënderbeu rikthehet në ‘lojë’ për Europën, zhyt Vllazninë në pozitën e Play- Off
boldnews.al
Vëzhgim/ Shakohoxha është rëndë mendërisht
shqiptarja.com
Dy ditë para Hagës, Hashim Thaçi i shkon tek varri Adem Jasharit: Dielli do të lindë përsëri!
abcnews.al
Ahmeti: Nuk do të lejojmë njollosjen e historisë së UÇK-së, divorci i Kosovës me Serbinë i vështirë
cna.al
Kthimi i Shën Sofisë në xhami/ Vendim arbitrar në dëm të Turqisë në veçanti dhe fesë islame në përgjithësi
gazetaexpress.com
Vjosa ngrit padi, Ukaj thotë se vetëm ngriti zërin — Përmbledhje e incidentit të djeshëm në Kuvend
kallxo.com
Hashim Thaçi viziton Prekazin: Dielli do të lind përsëri
gazetablic.com
Trajkoviq ironizon me Vuçiq, thotë se të gjitha agjencitë inteligjente në botë janë bashkuar kundër tij
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Kur listat e hapura rikthejnë dashurinë opozitare për SHBA e BE!
shqiptarja.com
Fundjavë e vakët në Korçë, mungojnë vizitorët
ata.gov.al
“Reforma në Drejtësi që po bëni nuk gjendet në asnjë vend tjetër”/Fleckenstein: Shqipëria në rrugën e duhur drejt integrimit, BE të mbajë fjalën
kohajone.com
Dëgjoje Damian Gjiknurin, njeriun tënd besnik, zoti Kryeministër!
indeksonline.net
Dokumentar: Historia trishtuese e familjes Duriqi dhe Bogujevci, serbët i vranë e i masakruan pa pike mëshire!
ata.gov.al
Ujësjellësi i ri i Grabianit në Lushnjë/ Braçe: Furnizim 24 orë me ujë pijshëm dhe me cilësi për banorët
americaneye.al
Shqipëria komuniste në sytë e një gazetari nga Libani
cna.al
FORMACIONET ZYRTARE/ Aksi Korçë-Elbasan, ja si rreshtohen skuadrat
POPULLI DUHET TË DALË NË LIRI POLITIKANËT NË KARANTINË
tvklan.al
“Srebrenica”, Rama: Mosndëshkimi nuk është opsion
almakos.com
Përgjimi shokues/ Ali Ahmeti shan shqiptarët: “700 mijë nëna juve” (VIDEO)
botasot.info
Rikthimi i të larguarve, Balliu: Në PD nuk ka vend vetëm për ata që e shohin partinë për ta mjelur
kohajone.com
Inaugurohet rruga e re në Vainë të Lezhës. U bë për turizmin apo për oligarkët? (VIDEO)
hashtag.al
Mirela Kumbaro merr britanikun Edward Lear dhe e shndërron...në holandez

Haradinaj: Ndalova grabitjen 10 miliardë euro! Thaçi, Vuçiç dhe Rama, bashkëpuntorë!…

Koha Jone 17.10.2019. 19:16

Haradinaj: Ndalova grabitjen 10 miliardë euro! Thaçi, Vuçiç dhe Rama, bashkëpuntorë!…

Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është sot në mbrëmje në një intervistë me Artur ZHEJI-n në emisionin 360grade, duke nisur nga ora 21:00, në RTV Oranews. Intervista me ish-Kryeministrin e Kosovës nxjerr në dritë prapaskena të një konflikti mes Haradinajt dhe Kryeministrit të Shqipërisë,»»»

kohajone.com
Standard 17.10.2019. 19:00

“Betejë e fituar”/ Haradinaj e thotë hapur: “Meta dhe opozita na mbështeti, Rama vuri Cakaj që të ndante Kosovën”

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për ‘360 gradë’ në Ora News ka sulmuar edhe Ministrin e Jashtëm në detyrë të Shqipërisë, Gent Cakaj, për të cilin thotë se Rama e vuri në atë detyrë për të përmbushur projektin e ndarjes së Kosovës. ‘Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ge»»»

Syri 17.10.2019. 18:40

Haradinaj: ‘Rama dhe Thaçi donin t’i falnin Vuçiçit dhe Serbisë, 10 miliard euro të Trepçes’‘Meta dhe opozita na mbështeti, Rama vuri Cakaj që të ndante Kosovën’ Komentet

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për ‘360 gradë’ në Ora News ka sulmuar edhe Ministrin e Jashtëm në detyrë të Shqipërisë, Gent Cakaj, për të cilin thotë se Rama e vuri në atë detyrë për të përmbushur projektin e ndarjes së Kosovës. ‘Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ge»»»

syri.net
Oranews 17.10.2019. 18:12

Haradinaj: Ndalova grabitjen 10 miliard euro! Thaçi, Vuçiç dhe Rama, bashkpuntorë!…

Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është sot në mbrëmje në një intervistë me Artur ZHEJI-n në emisionin 360grade, duke nisur nga ora 21:00, në RTV Oranews, portalin 360grade.al, si edhe rrjetet sociale Facebook, Youtube… Intervista me ish-Kryeministrin e Kosovës nxjerr në dritë prapaskena»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.