balkanweb.com
‘Taksa të reja’, Jorida Tabaku: Qeveria po i skllavëron bizneset
cna.al
Sherr mes ish-doganierëve hajdutë/ Hyseni dhe Idrizi heqin maskat
Mungojnë investimet e mëdha në Kosovë, shkak tregu i vogël
“5000 lekë më shumë se një vit më parë”, Tabaku sjell rastin konkret: Biznesi i vogël po paguan më shumë taksa mbi pronën
KDI: Thyerja e Monopolit në Ministrinë e Shëndetësisë uli çmimet e barnave
Shqipëria ka bërë hapa mbrapa me sundimin e ligjit
ina-online.net
Ja kur do të mbahen zgjedhjet e reja parlamentare në Kosovë?!
shqiptarja.com
Tritol linjës 400 KW në Fushë- Krujë, policia shoqëron pesë persona të dyshuar
indeksonline.net
Matoshi thotë se Hoti i LDK-së i bëri këto katër manipulime
ina-online.net
Veseli premton 1 milion euro premi për kualifikim në Evropian, si dhe stadiumin kombetar
ina-online.net
Zaev dhe delegacioni qeveritar sot në Bruksel
boldnews.al
Gara për kreun e Akuzës/ Arta Marku nis “fushatën” keq. Sulmon prokurorët | BoldNews.al
syri.net
Opozita bën aktin e fortë, drejt bojkotit të zgjedhjeve të Qershorit! Komentet
americaneye.al
Tritol shtyllës së tensionit në Fushë Krujë, akuza mes PS-PD
cna.al
A mund ta riparojë më Ilir Meta, LSI-në?
Jurgen Kurti u arrestua për dy vrasje por arriti të çlirohej nga akuzat
Si menaxher, por edhe si prind! Babai i Thomas Strakoshës flet pas përjashtimit të djalit
Qytetet më të lira dhe më të shtrenjta
Ministri i Brendshëm libian bën fjalë me lëvdata për Turqinë
Rruga e Spitenit-Prullit, kisha e shekullit të 14-të “San Alexandri di Collematia” dhe premtimet e kryeministrit
Vendimi për Karaxhiçin: Organizator dhune apo viktimë padrejtësie?
portalb.mk
Deputeti i BDI-së dhe zëvendës kryetari i Qytetit të Shkupit me padi kërkojnë 2 milionë euro nga shteti
koha.net
Drutë e konfiskuara ndeshin Komunën e Prishtinës me Agjencinë e Pyjeve
Thoma Goga/ Erioni në autobus?!…
boldnews.al
Taulant Balla pritet të përballet me akuzat për “kallëzim të rremë” | BoldNews.al
Nebil ÇIKA/ Koço-skandali si pasqyrë e “rilindjes”
cna.al
Shtypi i ditës, 19 mars 2019
shekulli.com.al
PD-LSI bojkotojnë zgjedhjet, nuk dorëzojnë komisionerët në KQZ
DW zbardh vizitën e terroristit në Ballkan, a u ndikua nga lufta kundër Ottomanëve?
Ambasadorët e Rinj të Turqisë në Ballkan
sot.com.al
Skandalet e ALUIZNI-t, ja si janë dhënë leje legalizimi në mungesë të dokumentacionit dhe si janë shkelur afatet
sot.com.al
Kuvendi miraton rezolutën për ERRU: Kujdes kur rrisni tarifat e ujit, merrni në konsideratë shqetësimet e qytetarëve
Importi ra në zero, mallrat nga Serbia e Bosnja stërmbushin marketet
syri.net
Çfarë ndodhi një ditë më parë në Shqipëri? Lajmet kryesore Komentet
Agim Jazaj: Zgjebja, bariu, tufa, dhe stalla…
sot.com.al
Rihapet dosja “Hajdari”, Berisha personi i parë që do të thirret në gjykatë, 42 dëshmitarë dhe provat e reja të Izet Haxhisë rrezikojnë ish-kryeminist
sot.com.al
Ilir Meta në panik, sfidon amerikanët dhe merr në mbrojtje Moskën, mohon ndikimin rus dhe akuzon ndërkombëtarët për pazare
sot.com.al
PS e vendosur për zgjedhjet vendore, dorëzon emrat e komisionerëve, përfaqësuesit e PD-LSI gati të zëvendësohen nga shoqëria civile
sot.com.al
Opozita tentativa për të destabilizuar vendin përmes tritolit? Hidhet në erë shtylla në Fushë Krujë, PS akuza për skenarë të Bashës dhe Berishës
shekulli.com.al
Vritet Jurgen Kurti, i akuzuar për vrasjen e babait dhe të një tregtari

Protestat anti-Vuçiç në Beograd: kush e vrau Oliver Ivanoviçin?

Te Sheshi 12.01. 21:33

Protestat anti-Vuçiç në Beograd: kush e vrau Oliver Ivanoviçin?

Në protestën e radhës anti-Vuçiç në Beograd,u kërkua zbardhja e vrasjës së Oliver Ivanoviçit, ish-liderit të serbëve të Kosovës, vrarë me një atentat kohë më parë në veriun e Mitrovicës. Ishte presidenti i një shoqate të ashtuquajtur për e “familjeve të të vrarë dhe të rrëmbyerve në Kosovë dhe Meto»»»

tesheshi.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining