shqiptarja.com
Renditja e OKB/ E-Albania dhe 'Shqipëria që Duam' udhëheqin një rritje spektakolare
top-channel.tv
Në kërkim ndërtuesi Reli/ Nis hetimi pas investigimit të “Fiks Fare” për ndërtim pa leje
top-channel.tv
Reagimet për Shën Sofia/ Bota, e ashpër me Turqinë për rikthimin në xhami
gazetamapo.al
Të premten Edi Rama u shfaq para shqiptare më i plakur se kurrë
syri.net
Covid-19 'depërton' në drejtësi, në rrezik funksionimi i SPAK
gazetamapo.al
Bardhi i përgjigjet Ramës: Tmerrohet nga zgjedhjet dhe ndryshimi që po vjen
Anton Quni si Anton Cetta, kërkon të shtrihet dora e pajtimit mes Osmanit dhe Ukajt
mia.mk
Fushata parazgjedhore sipas protokolleve shëndetësore – përgjegjësia te partitë politike dhe qytetarët
ina-online.net
Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut duhet të bashkohen
epokaere.com
Aktakuza, dëshmia në Hagë dhe tre qëndrime ndaj çështjes Thaçi
balkanweb.com
Srebrenica/ Presidenti gjerman: Zbardhja e së shkuarës është premisë pajtimi në Bosnjë-Hercegovinë
portalb.mk
Disa parti u betuan për Kodrën e Diellit, koalicioni “Mundemi” dhe VMRO nuk ishin prezentLEXO më shumë: Kodra e Diellit, “viktimë” e premtimeve parazg
kryeministria.al
Nis shpërndarja e granteve të rikonstruksionit dhe riparimit të banesave individuale në Durrës
ina-online.net
Grenell-Bidenit: Kosova e Serbia e dinë dallimin mes premtimeve boshe të administratës Obama-Biden dhe veprave të Trump
ina-online.net
Joe Biden: Marrëveshja Kosovë – Serbi me njohje reciproke
lapsi.al
Analiza/ Pse po e konverton Erdogan ish bazilikën e Shën Sofisë
portalb.mk
Liria e fesë në botë sërish e rëndësishme për BE-në
shqiptarja.com
Zgjedhje më mirë se votime
ina-online.net
Ahmeti: Nëse Zaev dhe Mickoski bëhen bashkë, atëherë do të bashkohen edhe shqiptarët
balkanweb.com
Projekti për mbetjet/ Klosi: Një sezon i pastër në kushtet e pandemisë. Zingraf: Të gjitha projektet, synojnë futjen e Shqipërisë në BE
koha.net
Një natë në Srebrenicë
tvklan.al
Manastirliu: Identifikohen rastet e para me Covid-19 në qendrat verore
syri.net
Gabimi fatal i Ramës/ Çfarë mesazhi dha duke prishur marrëveshjen e 5 qershorit
Ministri Majko tregon arsyen pse e shiti shtëpinë në qendër të Tiranës: Një agjenci mike për sigurinë më kërkoi të largohem nga…
vizionplus.tv
Mitsotakis: Greqia dënon vendimin e Turqisë për ta kthyer ‘Hagia Sophia’ në një xhami
aa.com.tr
Erdoğan: Nuk do t'i harrojmë dëshmorët tanë, e as gjenocidin e Srebrenicës
Seladin Xhezairi i drejtohet Zaevit pas skandalit: Shqiptarët nuk e durojnë këtë nënçmim
gazetamapo.al
Metoda e kërkimit dhe analizat e një Mohës
gazetamapo.al
Njerëzit e shihnin shkrimin tim si një hobi, një gjë e lezetshme që bëja për të kaluar kohën
Anton Quni: Shumë shpejtë do të pajtohen Vjosa e Xhaviti për kafe
rtsh.al
Tërmeti i 26 nëntorit, nis dhënia e granteve për banesat individuale
ata.gov.al
Rindërtimi/ 250 shtëpitë e para individuale do t’u dorëzohen banorëve në muajin tetor

Punonjësit e kulturës rikthehen në prova, Ministria i ikën përgjegjësisë

Koha 03.06. 09:31

Punonjësit e kulturës rikthehen në prova, Ministria i ikën përgjegjësisë

Disa prej institucioneve kulturore kanë nisur punën pa leje të Ministrisë së Shëndetësisë përderisa Ministria e Kulturës është e paqartë. Me dy shkresa u ka kërkuar të dalin në punë, e dy zyrtarë thonë se nuk kanë kërkuar që të nisin provat. Përderisa në Teatrin Kombëtar të Kosovës tash e disa ditë»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.