telegrafi.com
Pjesëmarrja e LVV-së në zgjedhjet në Shqipëri, Halimi: Kështu dëmtohen raportet mes Kosovës dhe Shqipërisë
Drejtori i Shëndetësisë kërkon monitorim të Spitalit të Vushtrrisë pasi për 4 ditë vdiqën 7 pacientë me COVID
gazetaexpress.com
Kosova në krizë ekonomike, në kulmin e pandemisë, deputetja e VV’së merret me problemet në Shqipëri
botasot.info
Veliaj: PS dhe Edi Rama janë OTR
sot.com.al
Çfarë po ndodh? Arrestohen aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri
gazetablic.com
Pse Kosova po i ikë liberalizimit të tregut të energjisë?
gazeta-shqip.com
Konflikti/ Merkel i kërkon Putinit të tërheqë trupat, ndërsa Kremlini akuzon Ukrainën për provokime
tvklan.al
RMV fillon nesër vaksinimin e gazetarëve
tvklan.al
Popullohet nga pushuesit bregdeti i Durrësit
sot.com.al
Përdorimi i të dhënave/ PD njoftoi padi në SPAK ndaj E-Albania, vjen reagimi i menjëhershëm nga Agjencia Kombëtare e Informacionit
monitor.al
Stimuli ekonomik i Joe Biden është një lojë me rrezik të lartë për Amerikën dhe botën
tetovasot.com
Droga, 30 ditë paraburgim për të arrestuarit
klankosova.tv
Markus Söder i gatshëm të kandidojë për kancelar të Gjermanisë
koha.net
Demonstratat e 1981-s: afirmimi dhe ndërkombëtarizimi i çështjes shqiptare
shenja.tv
(VIDEO) VMRO akuzon familjen Zaev për përfshirje në tregun e drogës, Trajçe Zaev mohon akuzat
shenja.tv
(VIDEO) Afera “Mafia” po merr përmasa edhe më skandaloze, VMRO: Pasaporta u janë dhënë edhe pjesëtarëve të ISIS-it
shqiptarja.com
Basha në Librazhd: Mazhoranca e shndërroi këtë zonë në shkretëtirë, më 25 prill të rrëzojmë këtë qeveri ogurzezë
gazetamapo.al
Kometa e zezë
cna.al
Ende e pakualifikuar nga EMA/ Vaksina ruse Sputnik V, ndan vendet evropiane
shqiptarja.com
Helidon Bushati me bizneset në Shkodër: PD e vetmja alternativë, situata do ndryshojë pas 25 prillit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Djegia e mandateve dhe bojkoti VS. tërmeti dhe pandemia
oranews.tv
Izraeli do “pakt të ri” për Iranin: Marrëveshja e vjetër kërcënon ekzistencën tonë
syri.net
Vendimi i arbitrazhit për Becchettin/ 'Sekuestroja ishte politike, sepse televizioni kritikonte Ramën'
almakos.com
Kosova sërish me shifra të larta, regjistron 12 viktima dhe 529 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit
koha.mk
KQZ e publikoi përbërjen përfundimtare të Parlamentit të ri bullgar
epokaere.com
Ç’të bëjmë me Doktor – Titon?
sot.com.al
La selinë rozë për PD, flet ish-zyrtari i PS në Durrës: Nuk ishte vendim i lehtë, ja çfarë po bën Vangjush Dako larg syrit të kamerave!
oranews.tv
Ulja e rrogava të kontrollorëve të Albcontrol/ Kompania pagoi masterplanin për aeroportin e Vlorës dhe Kukësit
alsat.mk
Milloshoski: Pasaporta të rreme edhe për ISIS-in
botapress.info
Shpërthen qytetarja nga Kosova: Liburn a nuk po të vjen marre, a?
gazetablic.com
KMDLNJ: Sava Janjiq duhet të hetohet për krime lufte
oranews.tv
Kokaina në portin e Durrësit/ Policia ishte e informuar dy javë më parë, intinerari i drogës nga Ekuadori në Shqipëri
shqiptarja.com
Ervin Salianji me banorët e Korçës: Ndryshimi do të vijë, atë s’e ndal dot askush! 25 prilli është dita e shqiptarëve
Rama tregon se pse u fut në politikë: Isha emigrant, doja të merrja fatin tim në dorë
vizionplus.tv
Basha nga Elbasani: Ne do të bëjmë realitet ndryshimin
abcnews.al
Draghi e quajti diktator, Erdogan “ngrin” blerjen e 10 helikopterëve italianë
shqiptarja.com
Të veshur vetëm me rroba banje, qindra skiatorë të guximshëm ‘sfidojnë’ të ftohtin në festivalin më të njohur të Rusisë
cna.al
Vizita e Kryemadhit/ Militantja braktis LSI, kalon me PS
koha.net
“Kisha e sherrit” – dëshmi e provokimeve klero-nacionaliste në malin e Rumisë
telegrafi.com
Musliu: Gjenerali rus Leonid Ivashov që dikur tregtonte me ndjenjat e serbeve, sot gjoja shqetësohet për ta

Shqipëri: Mbi 900 raste të reja, 21 të vdekur nga COVID 19

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Indeks 28.02. 17:32

Shqipëri: Mbi 900 raste të reja, 21 të vdekur nga COVID 19

Vijon të jetë i lartë numri i rasteve të infektuarve dhe ai i viktimave si pasojë e koronavirusit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar 952 raste të reja nga 3805 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24 orët e fundit 21 qytetarë kanë vdekur nga Covid. Me gjithë përpjekjet e stafit mjekëso»»»

indeksonline.net
Koha 28.02. 17:30

21 të vdekur dhe 952 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri

21 persona kanë vdekur dhe 952 janë konfirmuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri. Gjatë ditës së sotme janë kryer 1028 vaksinime antiCovid dhe që nga fillimi i vaksinimit janë kryer 13,495 vaksinime. Në 24 orët e fundit janë shëruar 804 qytetarë, duke e çuar numrin e të shërua»»»

koha.net
Sot 28.02. 17:08

21 humbje jete në 24 orë e fundit nga koronavirusi, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 21 persona nga COVID-19 NjoftimiMe gjithë përpjekjet e stafit mjekësor, 21 qytetarë e kanë humbur betejën me COVID19: 9 qytetarë nga Tirana, 2 qytetarë nga Kurbini, 2 qytetarë nga Berati, 1 qyetar nga Tepelena, 1 qytetar »»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.