sot.com.al
Sot dorëzohen listat e kandidatëve, Basha mban në ankth Berishën dhe aleatët, rikandidimi i ish-kryeministrit përcakton raportet PD-SHBA
sot.com.al
Aleksandar Vuçiç e pranon: Kemi presion nga ndërkombëtarët për njohjen e Kosovës
sot.com.al
Mësuesit e artë të Vlorës
koha.net
Beteja ndaj pakos lehtësuese të Bidenit
koha.net
Liverpooli i Kosovës, LDK, viktimë e arrogancës së vet
Brussels Airlines pëson humbje 293 milionë euro në vitin 2020
Skandaloze: Ja si e bojkotuan Avdullah Hotin, nënkryetarët Agim Veliu (Podujevë) dhe Lutfi Haziri (Gjilan) – Dokumente
monitor.al
Mario Draghi, një shans i ri për Italinë
top-channel.tv
Nga farmacisti që jeton në Gjermani tek babai i dy vajzave që ka lindur në Australi, njihuni me konkurrentët e Për’puthen +40
abcnews.al
Vdekja e miliarderit francez me rrënjë greke, prodhues i avionëve “Rafale” dhe verës
americaneye.al
Deputet dhe nga më të pasurit në botë, vdes në një aksident ajror pronari i “Le Figaro”
shqiptarja.com
Rrëzohet helikopteri me të cilin po udhëtonte, vdes miliarderi dhe deputeti francez
americaneye.al
Mario Dragi dhe Emanuel Makron, “çifti” i ri i pushtetit në BE?
top-channel.tv
E divorcuar dhe me vajzë 12 vjeçare, konkurrentja e Për’puthen +40 zbulon komentin e të bijës
gazetablic.com
Hoxhaj pas vdekjes së profesorit Gruda: Do t’i mungojë vendit
koha.net
Klubi i veçantë i mundjes në Kaçanik
koha.net
Përgatitjet e hendbollistëve me selektor të ri
gazeta-shqip.com
Miliarderi që ndërton avionë ushtarak vdes nga përplasja e helikopterit
sot.com.al
LISTA E PS/ Zbulohet skema e kryeministrit Rama, drejtuesit e qarqeve vendosen në “vijën e zjarrit”
tvklan.al
Vaksina ruse mbërrin në Maqedoninë e Veriut
koha.net
Goli i parë me Dritën i jep forcë Alidemës për ndeshjet e radhës
kallxo.com
New York Times: Në vendin e dominuar nga ish-komandantët, gratë e Kosovës gjejnë forcën e tyre në kutitë e votimit
Zyrtarët amerikanë: Rusia ka filluar fushatën e dezinformimit kundër vaksinës së Pfizerit
cna.al
Grida Duma e sfidoi/ Ironizon Veliaj: Ne “e rrahëm” në Tiranë dhe Durrës
koha.net
Heshtja e Bidenit po ngufat shtetin e prirë nga Erdogani
boldnews.al
Të vërteta të thjeshta
koha.net
Një kapitull i ri për kryevepra të artit mesjetar shqiptar
newsbomb.al
LISTA e PARTISË SOCIALISTE/ Zbulohet skema që do të përdorë kryeministri, Rama vendos drejtuesit e qarqeve në “vijën e zjarrit”
tvklan.al
Bindja Demokratike prezanton kandidatët në Shkodër
shqiptarja.com
PD harron dekriminalizimim, subjekti i OFL në listë për deputet në Berat
gazetainfokus.com
Në këto qytete s’do të ketë rrymë deri në 12 orë
zeriamerikes.com
Ulqini, qyteti me numrin më të lartë të të infektuarve me COVID-19 në Mal të Zi
Eduard Halimi, një shishe bosh, në “radhën e qumështit”
cna.al
“Sigurimi i vaksinave, më lë pa gjumë natën”/ Erion Dasho ironizon keq Ramën
tvklan.al
PD: 25 % e të rinjve nuk janë as në shkollë e as në punë
Patozi hap fushatën e Bindjes Demokratike me Uldedajn: Ndryshimi nis nga Shkodra
portalb.mk
Qeveria do të binte pas arratisjes së Mijallkovit, kështu që u desh të trokitet në tavolinë, thotë Zaev
koha.net
Skema e manipulimit me vota, kërkohet rinumërim
telegrafi.com
Maqedoni: Shkaku i pandemisë, më pak festë për 8 Mars, udhëtime me protokolle kundër coronavirusit
abcnews.al
Risi apo “garda e vjetër”, kujt do i besojë Rama me Bashën? Nesër dita e së vërtetës për listat
gazetaexpress.com
Mbi 35 mijë shqiptarë me Covid-19 po trajtohen në shtëpi
koha.net
Xhudistët e Ipponit dominojnë në kampionatin e Kosovës
koha.net
Agron Kuka edhe një mandat në krye të xhudistëve, Federata e Boksit me kryetar të ri
cna.al
Bindja Demokratike hap fushatën/ Patozi: Ndryshimi nis nga Shkodra

“Më shumë demokratë ka jashtë PD”/ Topalli prezanton kandidatët për Tiranën: Është lista më e mirë e 3 dekadave -

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Java News 23.02. 11:39

“Më shumë demokratë ka jashtë PD”/ Topalli prezanton kandidatët për Tiranën: Është lista më e mirë e 3 dekadave -

Jozefina Topalli, kryetarja e partisë “Lëvizja për Ndryshim”, ka prezantuar sot listën e kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 25 prillit, për Tiranën. Topalli deklaroi se sot prezantohet 10-shja e parë e listët së Tiranës, në ditët në vijim do të prezantojmë dhe të tjerët në qarqe. Kjo që prezant»»»

javanews.al
Gazetatema 23.02. 11:27

EMRAT: Jozefina Topalli prezanton kandidatët për Tiranën

Ish kryetarja e Kuvendit, aktualisht kryetare e partisë “Lëvizja për Ndryshim” Jozefina Topalli, ka prezantuar sot listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit, për Tiranën. Kjo, tha Topalli, është “lista më e mirë e tre dekadave, me profesionistë të nderuar, profesore të zotë, mjekë»»»

Panorama 23.02. 10:57

“Më shumë demokratë ka jashtë PD”- Topalli prezanton kandidatët për deputetë në Tiranë, ja emrat e tyre dhe mesazhi i ish-kryeparlamentares për PS-PD-LSI

| 10:42 Jozefina Topalli, kryetarja e partisë “Lëvizja për Ndryshim”, ka prezantuar sot listën e kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 25 prillit, për Tiranën. Kjo tha Topalli është “lista më e mirë e tre dekadave, me profesionistë të nderuar, profesore të zotë, mjekët ë respektuar të rinj të shkë»»»

Shqip 23.02. 10:56

Emrat/ Topalli prezanton kandidatët për Tiranën: Janë më të mirët e tre dekadave, modeli që kam ëndërruar

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka prezantuar 10 kandidatët për deputetë në qarkun e Tiranës. Ish-kryeparlamantarja u shpreh e bindur se lista e prezantuar prej saj është më e mira në 3 dekada, duke thënë se ka ëndërruar gjithnjë që deputetët të tillë të ulen në Parlament. Topal»»»

gazeta-shqip.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.