ina-online.net
Analistët amerikanë: Vëmendje e shtuar për Ballkanin nën administratën Biden
monitor.al
MSH: 835 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundit
ina-online.net
Abazoviq: Nuk jam as serb, as malazez – jam pjesëtar i komunitetit që keni shtypur (VIDEO)
ina-online.net
Elvis Naçi, hoxha me emër rokeri që blen spitale dhe shet syze
klankosova.tv
Veriu me mbi 15 milionë euro borxh, ujësjellësi ‘’Mitrovica’’ kërkon zgjidhje nga Qeveria (VIDEO)
kryeministria.al
Fjala e Kryetarit të radhës së OSBE-së, Kryeministrit Edi Rama në Këshillin e 27-të Ministerial të Organizatës
indeksonline.net
Haxhiu: Do ta propozojë edhe nesër në Kuvend amendamentin që kush ka më pak para në Trust të marr deri në 30 përqind
ina-online.net
Ambasadori amerikan në Serbi: Ndryshimet në SHBA nuk do të ndikojnë në marrëveshjen e Washingtonit
koha.net
“Motrat” në dramën e dashurisë së pamundur edhe si homazh e sfidë kohësh
koha.net
Kosova e Turqia dakordohen për filma e seriale
insajderi.com
Paralajmëron Vuçiq: Vazhdimi i dialogut me Kosovën - më 10 dhjetor
kallxo.com
Metushi-Krasniqi: Janë 30 milionë euro më pak për shëndetësi në buxhetin e vitit 2021
sot.com.al
Artan Hoxha nxjerr detaje tronditëse: Kush është biznesmeni shqiptar që u vra në Brazil. Ja pse e ekzekutuan
cna.al
Atentati ndaj Preng Gjinit/ Artan Hoxha zbulon detaje: Ekzekutori është italian
preshevajone.com
Pas Rita Oras nga Londra, a jeni gati për Kaltrina Mehmeti nga Parisi të tund tregun muzikorë
insajderi.com
Liga e Europës: Roma dhe Arsenal shënojnë fitore, Napoli barazon
ata.gov.al
“Bonus qiraje për mbi 13 mijë familje që po u rindërtohen banesat”/ Klosi: Askush nuk u la në mëshirë të fatit
exit.al
Blendi Ceka: Cila parti fiton nga rishpërndarja e mandateve
abcnews.al
A do ju fusë Basha në listë? Irritohet aleati: Mos na fyeni! Robert Aliaj: Ju qeras me një dopio raki
koha.net
Arsenali fiton bindshëm ndaj Rapidit
balkanweb.com
Opinioni i Venecias, Rakipllari: E tha qartë se rregullat në zgjedhje favorizojnë njërën palë, Minxhozi: S’besoj që kontestohet rezultati
koha.net
Hoti nuk zbaton vendimin që e nënshkroi vetë për ndalimin e tubimeve publike
ata.gov.al
Negociatat/ Gjermania ka luftuar deri në fund si Presidencë e BE-së për ta çuar para procesin
top-channel.tv
“Opinioni paraprak i Venecias”/ Biba: Opozita ka abuzuar, e ka cilësuar fitore por nuk është e tillë
kohajone.com
Ndërtimi i 2000 apartamenteve në Durrës, Balla falenderon Princin e Kurorës së Abu Dhabit
oranews.tv
Rama: Në linjë me premtimet, hapëm më shumë se 300 mijë vende pune, papunësia më e ulët në rajon
shqiptarja.com
Repolitix/Mediu: Na duhet një program konkret! Topollaj: Jo rotacion, por ndryshim sistemi politik! Ndreca: Opozita do thyej këmbët, s'vihet në pushte
telegraf.al
Aktakuza të reja nga Specialja? Vjen paralajmërimi i drejtorit të Shoqatës Ndërkombëtare të Avokatëve
top-channel.tv
“Open”/ Bushati paralajmëron trazira: 25 prilli fillimi i masakrës
kallxo.com
Autoriteti i Konkurrencës pritet të nisë hetime për KEDS-in dhe KESCO-n
evropaelire.org
Azerbajxhani publikon numrin e ushtarëve të vrarë gjatë luftimeve për Nagorno Karabakun
gazetainfokus.com
Haradinaj: Kam informacione se nuk jam më subjekt i hetimit nga Specialja
gazetaexpress.com
Olluri ia kujton Haradinajt: Më herët Albinit i thoshe mashtrues
periskopi.com
Molliqaj: VV ka pabarazi të brendshme në pagat e aktivistëve, iu doli në dokumente - Periskopi
ata.gov.al
Spiropali: Rekomandimet e Venecias, shumë larg asaj që interpreton opozita
koha.net
Kryeministri s’i respekton vendimet e Qeverisë për tubimet publike
insajderi.com
Europa Ligë: Milan dhe Villarreal fitojnë, Tottenham barazon
lajmpress.org
Gazetarja i shkruan Isa Mustafës: Unë jam Kimete Berisha, lirisht më vrit!
javanews.al
Venecia, heshtja e opozitës dhe Metës flet më shumë se 1 mijë fjalë -
ina-online.net
Maqedonia zero investime në Shkencë
gazetablic.com
Identifikohet personi që e ka kërcënuar me jetë Abazoviqin, Policia kërkon informacione edhe nga Kosova
cna.al
Vaksina anti Covid mbërrin në Britani/ Si u zhvillua operacioni “top secret”
noa.al
Fjalimi i Lavrov, Rusia zyrtare ‘i thur lavde’ rolit të kryeministrit Rama në OSBE
ANALIZA: Një zgjidhje europiane për mosmarrëveshjen Bullgari-Maqedoni e Veriut
Punime të planifikuara, KEDS njofton se nesër do të ketë ndërprerje të rrymës deri në 12 orë
aa.com.tr
Erdoğan: Vrasja e shkencëtarit iranian shënjestron paqen e rajonit

Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut rrëzoi Dekretin e Presidentit për kthimin e Kodit Zgjedhor për rishqyrtim në Kuvend

Republika e Shqiperise Kuvendi 27.10. 16:57

Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut rrëzoi Dekretin e Presidentit për kthimin e Kodit Zgjedhor për rishqyrtim në Kuvend

27 tetor 2020 Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut në drejtimin e kryetarit Ulsi Manja dhe në cilësinë e komisionit përgjegjës, shqyrtoi dekretin presidencial për kthimin e Kodit Zgjedhor për rishqyrtim në Kuvend, si dhe projekligjin për ndryshimet në Kodin»»»

parlament.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.