koha.mk
Kur do ikë koronavirusi? Albana Fico: Nuk ka një datë fikse, si matet rënia e infeksionit
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike
Koronavirusi, Bahtiri dhe Rakiq kërkojnë nga qytetarët e Mitrovicës të respektojnë orarin e lëvizjeveTë ngjashme
evropaelire.org
Bahtiri dhe Rakiq u kërkuan qytetarëve të zbatojnë masat kundër pandemisë
Veseli thotë se s’ka e as s’ka për të pasur kurrë marrëveshje sekrete
kallxo.com
Ministri Bislimi tregon si votuan ministrat e LDK-së për heqjen e tarifës 100 për qind
insajderi.com
Kadri Veseli e quan palaço Agim Bahtirin
ekonomiaonline.com
Kandidatit të VV-së për deputet i erdhi dita – emërohet kryesues i Bordit të KRU “Prishtina”
koha.net
Edhe Korisha e Prizrenit në karantinë
koha.mk
Pas shërimit nga COVID-19, përballja me stigmën e sëmundjes
ITALI – Tregu i automjeteve në paralizë, si asnjëherë më parë në njëqind vitet e fundit
BRUKSEL – Stoltenberg: NATO mund të ndihmojë në frenimin e pandemisë
Jo kaq poshtë zoti Rama!
Gazeta italiane: Shqipëria e Ramës përtej solidaritetit: skandale, marrëdhënie të errëta, demokraci e pezulluar
COVID-19 – Tejkalohet pragu simbolik i një milion të infektuarve, 51 718 të vdekur
kohajone.com
100 mijë fëmijë shqiptarë të uritur? Hazizaj: UNICEF po hesht
7500 kg miell ndihmohen njerëzit në nevojë në Han të Elezit nga Bereqeti
shqiptarja.com
Situata në qarkun Shkodër/ Vijon shpërndarja e pensioneve, gjendje e mirë shëndetësore për të prekurit me COVID-19
newsbomb.al
“Nuk kemi nevojë të shypim para, kemi likujditet”, Guvernatori Sejko: Rimëkëmbja e ekonomisë varet nga rënia e rasteve me koronavirus
OST: Ndërprerje energjie nesër në disa zona të Durrësit
syri.net
Jo izolim ju lutem, ne jemi suedezë -Është çështje lirie, jo epidemiologjie
shqiptarja.com
Guximi i infermieres shqiptare Doriana në luftën me COVID-19 në Itali: Po heqim dorë nga dashuritë tona të mëdha!
CEO i Abi Bank: Qeveria do marrë borxh në bankat vendase, sistemi bankar solid
koha.net
Virusi që po trondit Amerikën: Shtëpia e Bardhë llogarit deri në 200 mijë të vdekur
shekulli.com.al
Si mund të mposhtet Koronavirusi në Itali? E ardhmja e saj është në duart e Gjermanisë
gazetamapo.al
Megaspitalet e Europës, mijëra shtretër në Qendrat e Panaireve
koha.mk
Çmimi i naftës u rrit pas postimit të Trampit
shqiptarja.com
Kërkesë nga nxënësit për një platformë të vetme të mësimit online, Shahini: Po shqyrtohet me drejtorët e shkollave
Më sfiduese akoma është shpërndarja e vaksinës Covid-19 / Ja kush janë disa nga problemet që do hasim
sot.com.al
Çfarë i tha në zyrë ambasadorja Yuri Kim që i mbylli gojën Ilir Metës? Presidenti hedh pas krahëve revolucionin dhe rrit elozhet për qeverinë
koha.mk
Gjendja me Kovid-19 në botë deri në orën 20

Artikulli i “Deutsche Welle”/ Mirë mbeç BE! Migracioni në Europën Lindore ndërron kahun

Scan 26.02. 09:54

Artikulli i “Deutsche Welle”/ Mirë mbeç BE! Migracioni në Europën Lindore ndërron kahun

Dikur nuk ndalej vala e punëtorëve migrantë nga vendet lindore të BE, tani për herë të parë shënohet kthesa e vërtetë: Në Poloni po kthehen më shumë qytetarë në vendlindje, se sa po largohen prej vendit. Më shumë se 15 vite kanë kaluar pas raundit të parë të madh të zgjerimit të Bashkimit Europian »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.