koha.mk
Taksisti që dikur ishte njëri nga yjet e futbollit kosovar
shqiptarja.com
Në mars raport progresi/ Ku është Shqipëria me 'detyrat e shtëpisë' sipas zyrtarëve të BE?!
epokaere.com
LETËR PA ZARF: “LIRIA NUK KËRKOHET, POR PËR TË LUFTOHET”!
gazetainfokus.com
Nisma e Fatmir Limajt s’ka kandidat për Podujevë: Arsyeja epike
shqiptarja.com
Grevistët e Poçemit dhe Ballshit, Avokati i Popullit takim 'kokë më kokë' për kërkesat e tyre10 naftëtarët e Ballshit në ditën e dytë të grevës: Flemë
shqiptarja.com
Panik prej epidemisë së koronavirusit, maskat vlejnë sa ari, vjedhje masive në magazinat e Spitalit të Kryqit të Kuq në JaponiKoronavirusi i Wuhan vaz
americaneye.al
U nda nga Al Pacino, aktorja: Është e vështirë të kesh një lidhje me një burrë kaq të vjetër
Shteti i së drejtës, sundimi i rendit dhe ligjit prioritet e Ministres Haxhiu
lexo.com.al
Më thuaj shenjën e horoskopit, të të tregoj pikën e do bët
epokaere.com
Rrezikohet mbajtja e zgjedhjeve në Podujevë, shkaku i buxhetit
Plas sherri pas artikullit të Qosjes, Buzhala: Rama vetëm s**k nuk ka bërë me Vuçiç!
gazetaexpress.com
Refuzim dhe indinjatë ndaj sulmit brutal të Qosjës dhe Ramës kundër medias në KosovëTe fundit
Sonte "Tempora" për të mos u humbur, Sali Berisha dhe Ramush Haradinaj
ina-online.net
FALJET ÇLIRIMTARE
shqiptarja.com
Teora, qyteti italian që i ofron banorëve të rinj shtëpi me qira falas (FOTO)
Ligji për duhanin, PS rrëzon propozimin e Beqajt. Zbardhet debati në Kuvend
lajmifundit.al
Krahasoi Vuçiç me propagandistin e Hitlerit, Serbia note proteste Shqipërise per Cakajn
shqiptarja.com
1300 banorë në Blacë të Pogradecit pa ujë: Pimë nga puse, vijnë e rrahin gjoksin të gjitha partitë dhe s'bëjnë asgjë
tetovasot.com
Bekteshi nesër në nënshkrimin e marrëveshjes për ndriçim publik në komunat Makedonska Kamenica dhe Çeshinovo-Obleshevë
ina-online.net
A është koha për koalicione maqedonaso – shqiptare, flasin analistët?!
“Heqja e tarifës është interes shtetëror”, Rukiqi: Të sqarohen masat e reciprocitetit
gazeta-shqip.com
A e frekuenton Sali Berisha palestrën private të Abit (Jamarbër Malltezit)?! (VIDEO)
mia.mk
Kosovë: Heqja e taksës dhe vendosja e reciprocitetit ndaj Serbisë është çështje ditësh
hashtag.al
OFL-ja zbarkon në Berat, kujt iu kërkua deklarimi i pasurisë
Rrezikohet mbajtja e zgjedhjeve në Podujevë, shkak buxheti
gazetainfokus.com
Nisma tregon arsyen pse nuk ka kandidatë për kryetar të Podujevës
balkanweb.com
Azerbajxhani premton gjysmë milioni euro të tjera për rikuperimin e tërmetit në Shqipëri
shekulli.com.al
Rindërtimi/ Shtatë zona të reja për të prekurit nga tërmeti (Hartat)
boldnews.al
Rama i detyroi shqiptarët të emigrojnë, punëtorët do i sjellë nga bota
cna.al
Manjani krah Palmer për Akademinë e Transparencës/ “SHBA ka kapur demin nga brirët”
shqiptarja.com
'Miss Gjermania' zgjidhet një nënë 35-vjeçare (FOTO)
aa.com.tr
"Embargoja e armëve ndaj Libisë të përqendrohet në kontrollin tokësor"
shqiptarja.com
PD: Vlora ka ndryshuar në rrugë e sheshe në mandatin e dytë të Ramës...por pse s'deklarojnë të ardhurat?
newsbomb.al
'Urrejtje me pasoja të mëdha', Rama publikon artikullin ‘bombë’ të akademikut: Hallall! Në një pikë s’jam dakord me Rexhep Qosen (E PLOTË)
javanews.al
Rreth 105 milionë euro për turizmin, Klosi: Investime që të rrisin nivelin e shërbimeve -
koha.mk
BETEJA E 12 PRILLIT: Në anën e duhur të gjeopolitikës
Abuzuan me tokat, KLSH kallëzon 7 zyrtarë të hipotekës në Berat
vizionplus.tv
Objektivi i OFL/ Kush është vëllai i presidentit të ekipit i ekzekutuar në vitin 2000
periskopi.com
Tinka Kurti nga VV nis luftën në Supreme kundër deputetit nga partia e saj dhe grave tjera deputete
epokaere.com
Shala: Nisma vazhdon ta mbajë qëndrimin e njëjtë për taksën 100 për qind
gazetablic.com
Këtë javë vendoset për reciprocitetin
epokaere.com
Abrashi: Pozita dhe opozita duhet të jenë unike në procesin e dialogut me Serbinë
shqiptarja.com
Kriza në Siri, marrshalli Haftar godet me artileri anijen tregtare turke: Po transportonte armë
Rihapet pas 8 vitesh aeroporti ndërkombëtar i Aleppos
syri.net
Fazat e tij/ Zbardhet skema e ‘grushtit të shtetit’ që po realizon Edi Rama
shqiptarja.com
Ruçi në Arabinë Saudite: Bashkëpunimi politik mes dy vendeve do përkthehet edhe në ekonomi, tregti dhe investime
“Ngrin” Reforma Zgjedhore: Kalon gjysma e afatit, asnjë çështje e zgjidhur

Për 24 orë tri vdekje të dyshimta në Kosovë

Kosova 14.02. 10:19

Për 24 orë tri vdekje të dyshimta në Kosovë

Tri vdekje të dyshimta janë raportuar brenda 24 orëve në vend. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë në Suharekë. Atje një burrë për motive të panjohura ka ndërruar jetë në Spitalin e Prizrenit. “Fshati Bukosh, Suharekë – 13.02.2020-10:10. Është raportua»»»

kosova.info
Kosova Sot 14.02. 10:13

Tri vdekje të dyshimta brenda 24 orëve në Kosovë

Tri vdekje të dyshimta janë raportuar brenda 24 orëve në vend. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë në Suharekë. Atje një burrë për motive të panjohura ka ndërruar jetë në Spitalin e Prizrenit. “Fshati Bukosh, Suharekë – 13.02.2020-10:10. Është raportua»»»

kosova-sot.info
Express 14.02. 10:10

Tri vdekje të dyshimta brenda 24 orëveTe fundit

Tri vdekje të dyshimta janë raportuar brenda 24 orëve në vend. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë në Suharekë. Atje një burrë për motive të panjohura ka ndërruar jetë në Spitalin e Prizrenit. “Fshati Bukosh, Suharekë – 13.02.2020-10:10. Është raportua»»»

gazetaexpress.com
Klan Kosova 14.02. 09:41

Brenda 24 orëve, tri vdekje të dyshimta në Kosovë

Të enjten Policia e Kosovës i ka klasifikuar tri vdekje si të dyshimta. Bëhet për një burrë në fshatin Bukosh të Suharekës, për një grua në fshatin Mamushë të Prizrenit, si dhe për një grua tjetër në Istog, njofton Klan Kosova. klankosova.tv facebook twitter Të enjten Policia e Kosovës i ka klasifi»»»

klankosova.tv
Arbresh 09.12.2019. 15:27

Avdyli: Edhe dy javë Kuvendi fillon punën, na presin sfidaTë ngjashme

Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli pas regjistrimit si deputet në Kuvend të Kosovës ka shkruar se edhe dy javë Kuvendi fillon me punën. Përmes një shkrimi në Facebook, Avdyli thotë se i presin sfida të reja, e se janë optimist në tejkalimin e çdo pengesë drejt sukses»»»

RTK 09.12.2019. 15:12

Avdyli: Edhe dy javë Kuvendi fillon punën, na presin sfida

Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli pas regjistrimit si deputet në Kuvend të Kosovës ka shkruar se edhe dy javë Kuvendi fillon me punën. Përmes një shkrimi në Facebook, Avdyli thotë se i presin sfida të reja, e se janë optimist në tejkalimin e çdo pengesë drejt sukses»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano