Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Haber Turk Turchia 25.01. 05:33

Sözleşmeli araştırma görevlilerinin kadroya alınması da içeren teklif komisyondan geçti

Sözleşmeli araştırma görevlilerinin kadroya alınması ve Milli İstihbarat Akademisi kurulmasını da içeren kanun teklifi, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu'nda kabul edildi AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan sözleşmeli araştırma görevlilerinin kadroya alınması ve Milli İstihba»»»

haberturk.com
Takvim Turchia 25.01. 04:34

50/d'li araştırma görevlilerinin kadroya alınmasını içeren kanun teklifi komisyonda kabul edildi! MİT bünyesinde Milli İstihbarat Akademisi kuruluyor

Son dakika haberi! Sözleşmeli araştırma görevlilerinin kadroya alınması ve Milli İstihbarat Akademisi kurulmasını da içeren Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda kabul edildi. Teklifle Milli İstihbarat »»»

takvim.com.tr
Yeni Safak Turchia 23.11.2022. 22:51

İstanbul 2 No'lu Barosu Başkanı Yasin Şamlı: Kılıçdaroğlu'nun iddiaları işgal daveti

Herhangi bir haber kaydınız bulunmamaktadır. İstanbul 2 No'lu Barosu Başkanı Avukat Yasin Şamlı, TVNET canlı yayınında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüttüğü kampanyaları eleştirdi. Şamlı, "Birisi çıkıp devletin bir kurumunu toptan suçladıktan sonra 'Uluslararası kuruluşlar gelsin bunu »»»

yenisafak.com
Star Turchia 22.06.2022. 12:16

AK Partili Özşavlı: Bir milletvekiline saygısızca, parmak sallayarak konuşulamaz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, 'Bir polis, seçilmiş milletvekiline hakaret ettiği zaman gereği yapılmalı.' dedi. Özşavlı, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, milletvekilliğinin şerefli bir makam olduğunu, tüm milletvekillerinin bu makamın şerefini korumak zorunda olduğunu ifad»»»

star.com.tr
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.