Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Takvim 26.12.2023. 05:37

2024 ASGARİ ÜCRETTE SON VİRAJ! Asgari ücret ne kadar olacak? Masada hangi oranlar var? Gelir vergisi dilimleri nasıl değişecek? Kalem kalem hesaplandı

2024 ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLACAK? Milyonlarca çalışan ve işveren Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun 3. toplantısından çıkacak rakamı bekliyor. İlk iki toplantıda rakam telaffuz edilmedi ancak Başkan Erdoğan'ın "Enflasyona ezdirmeyeceğiz" sözlerinin ardından yapılacak zam oranının yüzde 55'leri bula»»»

takvim.com.tr
DHA 29.11.2023. 11:23

Bakan Tunç: Kadına yönelik şiddet kırmızı çizgimiz

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, kadına yönelik şiddetle ilgili Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle kadının beyanının yok sayıldığı tartışmalarına ilişkin, "Kadına yönelik şiddet, ailenin korunması, çocukların korunması konusunda hassasiyetimiz ortada. Bunlar bizim kırmızı çizgimiz. Oradaki bir cümleyi çarpıtm»»»

dha.com.tr
Sozcu 26.11.2023. 17:56

Cumhur İttifakı ortağından Erdoğan’a 50+1 resti

Haberler - Gündem Abone Ol Cumhur İttifakı ortağından Erdoğan’a 50+1 resti Almanya ziyaretinin dönüşünde uçakta açıklamalarda bulunan Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçimi için yüzde 50+1 şartının değişmesini istediğini söylemişti. Erdoğan'a Cumhur İttifakı ortağından olumsuz yanıt geldi. BBP lideri Mus»»»

sozcu.com.tr
Star 10.10.2023. 17:07

Canpolat'ın açıklamaları rezaleti ortaya döktü! CHP, İBB Meclis'inde köşeye sıkıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde, CHP İstanbul İl Kongresi'nde başkan adayı olan Cemal Canpolat'ın İBB'deki işe alımlar ve delegelerle ilgili sözleri tartışıldı. İBB'de işe alımlarla ilgili daha önce 38 soru önergesi verdiklerini ancak bunların cevapsız bırakıldığını dile getiren Temel»»»

star.com.tr
IHA 07.10.2023. 13:34

Gayrimenkul Uzmanı Şule Duman yeni kentsel dönüşüm projesinin son detaylarını açıkladı İhlas Haber Ajansı

Gayrimenkul Uzmanı Şule Duman, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kentsel dönüşüm açıklamaları sonrasında konuyla ilgili detayları açıklarken, bundan sonraki süreçte mülk sahiplerinin üçte ikisinin değil, yarısından bir fazlasının rızasının yeterli olacağını söyledi. »»»

iha.com.tr
Agos 27.06.2023. 18:30

Patrikhane'deki toplantıda okulların durumu ve din dersleri masaya yatırıldı

Türkiye Ermeni Patrikliği’nde geçtiğimiz hafta yapılan toplantıda okulların durumu ve din dersleri konusunda önemli kararlar alındı. Okullar Birliği'nin yeniden kurulmasına karar verildi. Her okuldan bir öğretmen her hafta din dersi eğitimi alacak. LGS'deki din dersi sorularının ise artık MEB taraf»»»

agos.com.tr
Haber Turk 15.06.2023. 20:38

İmamoğlu'na Başakşehir yangını sorusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi Haziran ayı toplantısında, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde çıkan çıkan yangına neden 4 gün sonra geldiğine dair soru önergesi verildi. AK Parti Meclis Üyesi Kübranur Uslu, "4 gün boyunca süren yangınla ilgili»»»

haberturk.com
Aksam 01.06.2023. 18:56

Eski CHP'li vekilden Kılıçdaroğlu'na istifa çağrısı... "Utanç içindeyim"

CHP 24. Dönem Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde hezimete uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun istifa etmesi gerektiğine dikkat çeken Eski CHP'li vekil, "Kılıçdaroğlu giydiği gömlek itibariyle alamazdı. Türkiye'nin»»»

aksam.com.tr
Yeni Safak 23.11.2022. 22:51

İstanbul 2 No'lu Barosu Başkanı Yasin Şamlı: Kılıçdaroğlu'nun iddiaları işgal daveti

Herhangi bir haber kaydınız bulunmamaktadır. İstanbul 2 No'lu Barosu Başkanı Avukat Yasin Şamlı, TVNET canlı yayınında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüttüğü kampanyaları eleştirdi. Şamlı, "Birisi çıkıp devletin bir kurumunu toptan suçladıktan sonra 'Uluslararası kuruluşlar gelsin bunu »»»

yenisafak.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.