ina-online.net
Ja kur do të mbahen zgjedhjet e reja parlamentare në Kosovë?!
syri.net
VIDEO/ Tabaku sjell provën: Ja si bizneset paguajnë më shumë taksa Komentet
shqiptarja.com
Tritol linjës 400 KW në Fushë- Krujë, policia shoqëron pesë persona të dyshuar
botasot.info
KLP hap garën për Prokuror të Përgjithshëm
indeksonline.net
Matoshi thotë se Hoti i LDK-së i bëri këto katër manipulime
ina-online.net
Veseli premton 1 milion euro premi për kualifikim në Evropian, si dhe stadiumin kombetar
ina-online.net
Zaev dhe delegacioni qeveritar sot në Bruksel
boldnews.al
Gara për kreun e Akuzës/ Arta Marku nis “fushatën” keq. Sulmon prokurorët | BoldNews.al
syri.net
Opozita bën aktin e fortë, drejt bojkotit të zgjedhjeve të Qershorit! Komentet
americaneye.al
Tritol shtyllës së tensionit në Fushë Krujë, akuza mes PS-PD
cna.al
A mund ta riparojë më Ilir Meta, LSI-në?
Jurgen Kurti u arrestua për dy vrasje por arriti të çlirohej nga akuzat
Si menaxher, por edhe si prind! Babai i Thomas Strakoshës flet pas përjashtimit të djalit
Qytetet më të lira dhe më të shtrenjta
Ministri i Brendshëm libian bën fjalë me lëvdata për Turqinë
Rruga e Spitenit-Prullit, kisha e shekullit të 14-të “San Alexandri di Collematia” dhe premtimet e kryeministrit
Vendimi për Karaxhiçin: Organizator dhune apo viktimë padrejtësie?
portalb.mk
Deputeti i BDI-së dhe zëvendës kryetari i Qytetit të Shkupit me padi kërkojnë 2 milionë euro nga shteti
koha.net
Drutë e konfiskuara ndeshin Komunën e Prishtinës me Agjencinë e Pyjeve
Thoma Goga/ Erioni në autobus?!…
boldnews.al
Taulant Balla pritet të përballet me akuzat për “kallëzim të rremë” | BoldNews.al
Nebil ÇIKA/ Koço-skandali si pasqyrë e “rilindjes”
cna.al
Shtypi i ditës, 19 mars 2019
shekulli.com.al
PD-LSI bojkotojnë zgjedhjet, nuk dorëzojnë komisionerët në KQZ
DW zbardh vizitën e terroristit në Ballkan, a u ndikua nga lufta kundër Ottomanëve?
Ambasadorët e Rinj të Turqisë në Ballkan
sot.com.al
Skandalet e ALUIZNI-t, ja si janë dhënë leje legalizimi në mungesë të dokumentacionit dhe si janë shkelur afatet
sot.com.al
Kuvendi miraton rezolutën për ERRU: Kujdes kur rrisni tarifat e ujit, merrni në konsideratë shqetësimet e qytetarëve
Importi ra në zero, mallrat nga Serbia e Bosnja stërmbushin marketet
syri.net
Çfarë ndodhi një ditë më parë në Shqipëri? Lajmet kryesore Komentet
Agim Jazaj: Zgjebja, bariu, tufa, dhe stalla…
sot.com.al
Rihapet dosja “Hajdari”, Berisha personi i parë që do të thirret në gjykatë, 42 dëshmitarë dhe provat e reja të Izet Haxhisë rrezikojnë ish-kryeminist
sot.com.al
Ilir Meta në panik, sfidon amerikanët dhe merr në mbrojtje Moskën, mohon ndikimin rus dhe akuzon ndërkombëtarët për pazare
sot.com.al
PS e vendosur për zgjedhjet vendore, dorëzon emrat e komisionerëve, përfaqësuesit e PD-LSI gati të zëvendësohen nga shoqëria civile
sot.com.al
Opozita tentativa për të destabilizuar vendin përmes tritolit? Hidhet në erë shtylla në Fushë Krujë, PS akuza për skenarë të Bashës dhe Berishës
shekulli.com.al
Vritet Jurgen Kurti, i akuzuar për vrasjen e babait dhe të një tregtari
Banda politike e ricikluar po e zbraz Kosovën
Tallja e pushtetit, një herë ua nxin jetën, tash apelojnë “mos ikni”
sot.com.al
Debate në Komisionin e Sigurisë, Rrumbullaku: SHÇBA të mos varet nga ministri, duhet rritje stafi për të realizuar vetingun
kosova.info
Ngjarjet e datës 19 mars 2019 - Kosova Info
sot.com.al
Shkoi me armë pa leje në polici dhe rrëfeu zhdukjen e Albano Xhaferrit, dënohet me 3.4 vite burg Gazmend Merkaj
tvklan.al
Hahn: Politika të bashkëpunojë në interes të vendit
lajmi.net
Ngjarjet e ditës së sotme

Taksa, Aleksandër Vuçiq lavdëron Isa Mustafën (VIDEO)

Klan Kosova 12.01. 20:19

Taksa, Aleksandër Vuçiq lavdëron Isa Mustafën (VIDEO)

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se e mirëpret kritikën e liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, drejtuar Qeverisë së Ramush Haradinajt se me taksën ndaj prodhimeve serbe, po shpërfillet letra e presidentit amerikan, Donald Trump. Madje, të shtunën ai u shfaq optimi»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining