evropaelire.org
Kandidatët për president, në gjah për votat e komunitetit tjetër
ina-online.net
Zaev me fjalë të mëdha për Menduh Thaçin
Ballkani, vrimë që rrethohet nga anëtare të BE-së, Mogherini kërkon që Maqedonisë t’i njihen meritat
lajmi.net
Tifozët e Rahovecit i akuzojnë dy anëtarët e Ylli Golden Eagle për kurdije të ndeshjes
Der Standard: Në Berlin merr fund plani për shkëmbim territoresh në Ballkan
Petrit Vasili i LSI sulmon ambasadorin e BE-së: Mos e merrni seriozisht, do ketë pirë pije alkoolike
lajmi.net
Komuna e Prizrenit organizon konferencë për “Adaptimin e komunave në ndryshimet klimatike”
Bytyqi: Ligji për gjykatën speciale duhet që të plotësohet për krimet serbe
kallxo.com
DebatPernime për tolerancën
Hasani: Mospjesëmarrja e partive serbe në zgjedhje dëmton serbët e veriut
boldnews.al
Qeshni me lot/ ‘Edi Rama dhuron 2 kg kokainë për rindërtimin e Notre Dame’
A do të dështoj Shqipëria përsëri për tu bërë pjesë e Bashkimit Europian?
“27 prilli”, Ivanov taktizon me kërkesat për falje?!
cna.al
Deputetja socialiste si bankomat/"Zhvat" universitetet dhe nxjerr gënjeshtrat e Ramës
rtsh.al
Basha mbledh Kryesinë e PD-së: Në zgjedhje, vetëm nëse garantohet liria e tyre!
rtsh.al
Unaza e Re, qeveria miraton fondin e shpronësimeve
indeksonline.net
Ilir Deda gati të kalojë në Grupin Parlamentar të PSD-së
rtsh.al
Reka i pakënaqur me qëndrimin e Shqipërisë dhe Kosovës ndaj kandidaturës së tij
rtsh.al
Surroi në Tiranë: Rusia po përplaset me Perendimin në urën e Mitrovicës!
Vuçiq tregon ‘çfarë fshihet’ prapa bashkimit të Mitrovicës
gazetainfokus.com
Sekretarit që mundësoi të faleshin 60 milionë euro të shtetit nuk ia nin për ministra(DOKUMENT)
aa.com.tr
Anadolu Agency i bën thirrje Izraelit për fotoreporterin e saj Mustafa Kharouf
Kuvendi mblidhet në seancë plenare
gazetablic.com
Gjithçka gati për zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri, mbi 58 mijë votues
Kur ke lindur? Ja si të ndikojnë 5 elementët në jetën tënde
kallxo.com
Gazetari i BIRN-it njolloset si 'tradhtar' në një video në Twitter
IEVP Fier, ndalon një person të shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit
noa.al
PD: Rama ka vënë nën kontroll shumicën e mediave me tenderë dhe kërcënime
Edhe të rinjtë e Kaçanikut pjesë e projektit të bujqësisë
Të rinjtë shqiptarë i bëjnë thirrje BE-së: Vërini vizën Ramës, jo shqiptarëve!
ina-online.net
Asnjë indikacion për heqjen e vizave për Kosovën
gazetamapo.al
Grabitja në Rinas, shkarkohet kreu i Aviacionit Civil, Krislen Keri
insajderi.com
Raporti Mueller mbi ndërhyrjen ruse në zgjedhje, gati për publikim
insajderi.com
Ministri Berisha i kundërpërgjigjet Bekë Berishës rreth përzgjedhjes së kandidatëve për ushtarë
shqiptarja.com
Apollon Baçe: Monumentet më të rrezikuara në vendin tonë janë kishat
Grupi i deputetëve “Miqtë e fëmijëve”, miratohet raporti vjetor
Ankaraja kusht Shkupit për NATO-n
Nuk fshihen më! Eduart Grishaj i shpreh dashurinë Arbanës në sy të të gjithëve, bën veprimin e papritur (Foto)
gazetablic.com
Vendimet “veç për qef” të kryeministrit Haradinaj, që i kushtuan buxhetit të vendit miliona euro
epokaere.com
Haradinaj takohet me presidentin e BERZh-it
aa.com.tr
Samiti Japoni-Rusi mund të mos përfshijë bisedimet për ishujt e kontestueshëm

Lionel Messi drejt fitimit të “Këpucës së Artë”

ATA - Albanian Telegraphic Agency 15.04. 13:47

Lionel Messi drejt fitimit të “Këpucës së Artë”

TIRANË, 15 Prill /ATSH/ -Lionel Messi duket i pacënuar në garën për të fituar Këpucën e Artë në Europë, si golashënuesi më i mirë i kampionateve elitare në Kontinentin e Vjetër. “Ylli” i Barcelonës, edhe pse nuk luajti në sfidën me Huescan në trasfertë, ruan distancën prej 6 pikësh me Kylian Mbappe»»»

ATA- Albanian Telegraphic Agency 15.04. 13:35

Lionel Messi drejt fitimit të “Këpucës së Artë”

TIRANË, 15 Prill /ATSH/ -Lionel Messi duket i pacënuar në garën për të fituar Këpucën e Artë në Europë, si golashënuesi më i mirë i kampionateve elitare në Kontinentin e Vjetër. “Ylli” i Barcelonës, edhe pse nuk luajti në sfidën me Huescan në trasfertë, ruan distancën prej 6 pikësh me Kylian Mbappe»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining