indeksonline.net
Grenell i reagon Bidenit pas deklaratës për dialogun Kosovë – Serbi: Prapë biseda dhe premtime boshe
ata.gov.al
8 pacientë të tjerë rezultojnë negativë, deri tani 52 të shëruar nga COVID-19
koha.net
Reimsi synon rritjen në “krahët” e yjeve kosovarë
klankosova.tv
Një minutë heshtje në gjithë Kosovën për viktimat e gjenocidit serb të Srebrenicës
Stamboll: Rikthimi i katedrales së famshme në xhami: ezani i parë në Hagia Sophia pas 86 vjetësh (pamje)
sot.com.al
Majko blen shtëpi 232 mijë euro, Margariti makinë me vlerë 8 mijë euro, ja fitimet e Etilda Gjonajt nga dietat jashtë vendit
sot.com.al
Zbardhet pasuria e ministrave, nga llogaritë me vlerë mijëra euro, te apartamentet, bizneset dhe automjetet luksoze
sot.com.al
PS i rikthehet shkarkimit të Metës, Komisioni Hetimor merr në dorë raportin e Venecias, ja çfarë do të diskutohet më 13 korrik
sot.com.al
Kreshnik Spahiu liston arsyet pse PD ka frikë të ndryshojë sistemin dhe paralajmëron: Ky do jetë fundi i Bashës
sot.com.al
Gent Ibrahimi “shkund” prokurorët: Mos u dekurajoni nga vetingu, ka ardhur koha e ndëshkimeve, nuk ka më të paprekshëm
sot.com.al
Vetingu, Manjola Kajana konfirmohet në detyrë dhe kalon direkt në SPAK, shkarkohet nga detyra Petrit Çeno
‘Armët në Kishë i ka fut Sigurimi’, fjalët e ish-hetuesit që u pushkatua për shpërndarje traktesh kundër pushtetit. Dëshmia e Padër Leon Kabashit
epokaere.com
Fuqitë evropiane nuk mund ta luajnë më rolin e njerkës ndaj shqiptarëve
koha.net
Rrugë që ngushtohet
koha.net
Kosova ka kërkuar shtyrjen e rifillimit të dialogut në Bruksel
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
periskopi.com
Bytyçi: Osmani ka po aq përgjegjësi sa edhe faj për situatën e krijuar në Kuvend
shqiptarja.com
Biden përshëndet rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi, bën thirrje për bashkërendim me evropianët
ata.gov.al
Mësimi në kushte shtëpie /Shahini prezanton platformën për studentët dhe nxënësit
epokaere.com
Kosovës i duhet një qeveri e unitetit kombëtar
sot.com.al
Zbardhen 414 emrat që përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët, ja ndarja sipas qyteteve
mia.mk
Incidente të reja para Kuvendit të Serbisë në Beograd (video)
zeriamerikes.com
Tensionet ndërpresin seancën e parlamentit të Kosovës
zeriamerikes.com
Kosovë, 3 viktima dhe 205 të prekur me COVID-19, qeveria paralajmëron shtrëngim masash
almakos.com
(VIDEO) Sali Berisha: Zoran Zaev dhe koalicioni “Mundemi” argat të Vuçiqit
Agjencitë e OKB-së rishikojnë kushtet e azil-kërkuesve në Kosovë
boldnews.al
Sakrifica e deputetit Çaçani, ndërtojani rrugën se mund të bëhet “dëshmitar i sekteve fetare”
shqiptarja.com
Zbulohet spiuni egjiptian në zyrën e kancelares gjermane! Ja si i 'mbylli gojën' Merkeli Egjiptit
rtv21.tv
Kuvendi diskutoi për projektligjin për rishikim të buxhetit për vitin 2020
insajderi.com
Cfarë tha Vjosa Osmani që i nxiti deputetët e LDK-së?
evropaelire.org
Ndërpritet seanca e Kuvendit ku po shqyrtohej rishikimi i buxhetit
indeksonline.net
​Më 24 korrik nis webinari “Kosova: partneritet dhe mundësi”
americaneye.al
Vetingu shkarkon më shumë burra se gra
boldnews.al
Krimet e kryera nga Enver Hoxha duhet të adresohen në Gjykatën Penale Ndërkombëtare
shqiptarja.com
Çupi në 'Pa protokoll': Dera e hapur për këdo, edhe për kritikët e Bashës
shqiptarja.com
Sot i pashë të trembur
abcnews.al
Tërmeti dhe pandemia rrënojnë buxhetin, rriten pagesat për PPP, Milot-Morinë 240 milion lekë më shumë
kosova-sot.info
Abrashi për komentet ndaj Isa Mustafës: S’pritet asgjë tjetër prej militantëve kur elitat mbjellin dhunë
klankosova.tv
Hoti: Qeveria Kurti hapi ekonominë dhe shoqërinë disa javë përpara shteteve të tjera (VIDEO)
ata.gov.al
GREQI – Haftar raund të ri bisedimesh para konferencës së Berlinit
cna.al
Ekstremet emocionale/ Pse vdekjen e një njeriu e përjetojmë si tragjedi, dhe të mijërave si statistikë?

Vjosa Osmani nuk do të drejtojë seancën e sotme

Tetova Sot 03.06. 11:47

Vjosa Osmani nuk do të drejtojë seancën e sotme

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, pritet të mos e udhëheqë seancën e sotme të jashtëzakonshme, kur do të hidhet në votim Qeveria Hoti. Kështu mëson Klan Kosova nga burimet e saj. Osmani dje propozoi një qeveri teknike si fazë transitore deri në zgjedhjet e reja me Murat Jasharin në krye të saj. S»»»

tetovasot.com
EO - Ekonomia Online 03.06. 11:39

Vjosa Osmani nuk do të drejtojë seancën e sotme

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, pritet të mos e udhëheqë seancën e sotme të jashtëzakonshme, kur do të hidhet në votim Qeveria Hoti. Osmani dje propozoi një qeveri teknike si fazë transitore deri në zgjedhjet e reja me Murat Jasharin në krye të saj, raporton klankosova. Sipas të njëjtave burime»»»

ekonomiaonline.com
Kosova Sot 03.06. 11:33

Vetëvendosje ende nuk ka vendosur a do të shkojë në seancë

Grupi Parlamentar më i madh në Kuvend, ai i Vetëvendosjes, ende nuk e kanë vendosur nëse do të merr pjesë në seancën ku pritet votimi i Qeverisë Hoti. Rexhep Selimi tha për klankosova.tv se janë duke diskutuar për vendimin që do ta marrin. “Jemi duke diskutuar momentalisht”, tha shkurt Selimi. Ndër»»»

kosova-sot.info
Infokusi 03.06. 11:32

A do të marrë pjesë VV-ja në seancë, tregon Rexhep Selimi

Shefi i Grupit Parlamentar të VV-së, Rexhep Selimi ka thënë se partia e tij janë ende duke diskutuar se a do të marrin pjesë në seancën për votimin e qeverisë së re. “Jemi duke diskutuar momentalisht”, tha shkurt Selimi per klan kosova, transemton gazeta inFokus. Ndërkaq deri më tani nënkryetarja e»»»

gazetainfokus.com
Epoka e Re 03.06. 11:30

LV-ja ende nuk ka vendosur nëse do të shkojë në seancë

Lëvizja Vetëvendosjes ende nuk kanë vendosur nëse do të merr pjesë në seancën e sotme të Kuvendit, ku pritet votimi i Qeverisë Hoti. Kryetari i Grupit Parlamentar të LV-së, Rexhep Selimi ka thënë janë duke diskutuar për vendimin që do ta marrin. “Jemi duke diskutuar momentalisht”, ka thënë Selimi. »»»

epokaere.com
Klan Kosova 03.06. 11:26

Vjosa Osmani nuk do të drejtojë seancën e sotme

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, pritet të mos e udhëheqë seancën e sotme të jashtëzakonshme, kur do të hidhet në votim Qeveria Hoti. Kështu mëson Klan Kosova nga burimet e saj. Osmani dje propozoi një qeveri teknike si fazë transitore deri në zgjedhjet e reja me Murat Jasharin në krye të saj. S»»»

klankosova.tv
Gazeta Blic 03.06. 11:25

A do të shkojnë deputetët e VV-së në Kuvend? Flet Rexhep Selimi

Grupi Parlamentar më i madh në Kuvend, ai i Vetëvendosjes, ende nuk e kanë vendosur nëse do të merr pjesë në seancën ku pritet votimi i Qeverisë Hoti. Rexhep Selimi tha për klankosova.tv se janë duke diskutuar për vendimin që do ta marrin. “Jemi duke diskutuar momentalisht”, tha shkurt Selimi. Ndër»»»

gazetablic.com
Bota Press 03.06. 11:24

A do të shkojnë deputetët e VV-së në Kuvend? Flet Rexhep Selimi

Grupi Parlamentar më i madh në Kuvend, ai i Vetëvendosjes, ende nuk e kanë vendosur nëse do të merr pjesë në seancën ku pritet votimi i Qeverisë Hoti.Rexhep Selimi tha për klankosova.tv se janë duke diskutuar për vendimin që do ta marrin. “Jemi duke diskutuar momentalisht”, tha shkurt Selimi. Ndërk»»»

Express 03.06. 11:21

Vetëvendosje ende nuk ka vendosur a do të shkojë në seancë

Grupi Parlamentar më i madh në Kuvend, ai i Vetëvendosjes, ende nuk e kanë vendosur nëse do të merr pjesë në seancën ku pritet votimi i Qeverisë Hoti. Rexhep Selimi tha për klankosova.tv se janë duke diskutuar për vendimin që do ta marrin. “Jemi duke diskutuar momentalisht”, tha shkurt Selimi. Ndër»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.