IEVP Fier, ndalon një person të shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit
noa.al
PD: Rama ka vënë nën kontroll shumicën e mediave me tenderë dhe kërcënime
gazetablic.com
Komuna e Prishtinës vlerësohet si komuna më transparente në Kosovë
kallxo.com
Gazetari i BIRN-it njolloset si 'tradhtar' në një video në Twitter
Kur ke lindur? Ja si të ndikojnë 5 elementët në jetën tënde
Edhe të rinjtë e Kaçanikut pjesë e projektit të bujqësisë
Të rinjtë shqiptarë i bëjnë thirrje BE-së: Vërini vizën Ramës, jo shqiptarëve!
ina-online.net
Asnjë indikacion për heqjen e vizave për Kosovën
gazetamapo.al
Grabitja në Rinas, shkarkohet kreu i Aviacionit Civil, Krislen Keri
insajderi.com
Raporti Mueller mbi ndërhyrjen ruse në zgjedhje, gati për publikim
insajderi.com
Ministri Berisha i kundërpërgjigjet Bekë Berishës rreth përzgjedhjes së kandidatëve për ushtarë
shqiptarja.com
Apollon Baçe: Monumentet më të rrezikuara në vendin tonë janë kishat
Grupi i deputetëve “Miqtë e fëmijëve”, miratohet raporti vjetor
Ankaraja kusht Shkupit për NATO-n
Nuk fshihen më! Eduart Grishaj i shpreh dashurinë Arbanës në sy të të gjithëve, bën veprimin e papritur (Foto)
gazetablic.com
Vendimet “veç për qef” të kryeministrit Haradinaj, që i kushtuan buxhetit të vendit miliona euro
epokaere.com
Haradinaj takohet me presidentin e BERZh-it
aa.com.tr
Samiti Japoni-Rusi mund të mos përfshijë bisedimet për ishujt e kontestueshëm
KQZ u jep mandatet, kush janë 4 deputetët e rinj të Kuvendit
Prishtina International AutoShow - Edicioni 2
gazetablic.com
“AAK e ka kaluar Vetëvendosjen me besim në popull” – partia e Kurtit i reagon kryeministrit: Ku po jeton ti?
syri.net
Paris - Notre Dame: Tempulli
Oda Ekonomike e Kosovës dhe Oda Amerikane, mirëpresin shtyrjen e liberalizimit të tregut të energjisë
Opozita e re krijon grupet. Aksioni i parë në Kuvend, interpelanca për “Rinasin”
almakos.com
Nesër në emisonin “Target” i ftuar është kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi
Deputetët Gjoni e Murrizi zhvillojnë interpelancë për çështje urgjente me ministrin e Brendshëm
Diego Simeone i ashpër, “sulmon” argjentinasit e vet për… Leo Messin!

Pendarovski në Kumanovë, Siljanovska në Vallandovë dhe Gjevgjeli, Reka në Manastir

Koha 15.04. 09:27

Pendarovski në Kumanovë, Siljanovska në Vallandovë dhe Gjevgjeli, Reka në Manastir

Shkup, 15 prill – Kandidatët për president të shtetit edhe sot e vazhdojnë fushatën dhe tubimet me qytetarët ku do t’i prezantojnë programet e tyre zgjedhore. Në ditën e 15-të të fushatës, kandidatja e VMRO-DPMN-së dhe Koalicionit, Gordana Siljanovska Davkova do të mbajë tubim në Vallandovë dhe Gje»»»

koha.mk
Portalb 15.04. 09:04

Pendarovski në Kumanovë, Siljanovskanë Vallandovë dhe Gjevgjeli, ndërsa Reka në Manastir dhe Cërnilisht

Kandidatët për president të shtetit edhe sot e vazhdojnë fushatën dhe tubimet me qytetarët ku do t’i prezantojnë programet e tyre zgjedhore. Në ditën e 15 të fushatës, kandidatja e VMRO-DPMNE-së dhe Koalicionit, Gordana Siljanovska Davkova do të mbajë tubim në Vallandovë dhe Gjevgjeli, ndërsa rival»»»

portalb.mk
MIA - Makedonska Informativna Agencija 15.04. 08:09

Pendarovski në Kumanovë, ndërsa Siljanovska-Davkova në Vallandovë dhe Gjevgjeli

Kandidatët për president të shtetit edhe sot e vazhdojnë fushatën dhe tubimet me qytetarët ku do t'i prezantojnë programet e tyre zgjedhore. – Kandidatët për president të shtetit edhe sot e vazhdojnë fushatën dhe tubimet me qytetarët ku do t’i prezantojnë programet e tyre zgjedhore. Në ditën e 15-t»»»

mia.mk
You can read more about this at Osservatorio Italiano