kryeministria.al
Komunikim publik i Kryeministrit Edi Rama për luftën ndaj COVID-19
kallxo.com
Thaçi: Kurti dhe grupi i tij po e heshtin rastin Deharin
kallxo.com
Kurti bisedoi me presidentin malazez, nuk diskutuan fare për demarkacionin
Thaçi zbulon: Kurti, Sveçla e Abazi vizituan dhomën e përgjimeve në PTK, ndalën kamerat 3 ditë rresht
aa.com.tr
OKB: Në Libi gati çdo ditë futen armë përmes rrugëve ajrore, tokësore dhe detare
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën!
ata.gov.al
Radhë kilometrike të autoambulancave/ COVID-19 kolapson sistemin spitalor në Rusi
shekulli.com.al
Merkel përmbys gjithçka/ Asnjë marrëveshje të buxhetit të BE në qershor, miratojeni në vjeshtë
shqiptarja.com
Partia Agrare nënshkruan marrëveshje me KASH në ndihmë të bujqësisë
indeksonline.net
Thaçi: Ju jeni të frikësuar nga Kurti, që shtynë njerëzit në vetëvrasje e vrasje siç ndodhi me studentin në karantinë
ata.gov.al
Patos/ Vijon shpërndarja e pensioneve në banesa, deri tani janë ndarë 3100 pensione
lajmi.net
Tahiri: Emërimet që bëri Kurti ishin degradim më i madh se ato më herët
Quni: S’ka kufizime, Ushtria e Kosovës shkon në veri
ata.gov.al
GJERMANI – Merkel: Europa të marrë më shumë përgjegjësi në botë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 02/5/2020
javanews.al
“Udhëtimi në kohë” i Lulit dhe beteja epike me “Ujkun e Surrelit” -
Zoti Kurti, mos kërkoni një armik ku nuk e keni!
Ende pa marrëveshje që i siguron Kosovës pavarësi energjetike
Skandaloze: Ja si VV paguan njerëz për të dalë nesër ne protestë., ja faktet (Foto)
kallxo.com
Inspektorati e kthen në krye të KEK-ut kushëririn e Hashim Thaçit (DOKUMENT)
shqiptarja.com
Teatri ose 'pikëllimi' postmodern albanez
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Hipokrizia e opozitarëve që po i bëjnë presion Lulzim Bashës!       
shekulli.com.al
Kriza në Shqipëri/ Shinasi Rama: Jeni në diktaturë. Brekët i keni firmato? Por të prodhuara në Kinë e Bangladesh
indeksonline.net
​Zëdhënësi i Borrellit kërkon rifillimin e dialogut pas normalizimit të situatës me COVID-19
Dështon misioni i Kurtit, shefi i KEK-ut, PTK-së dhe ai i Njësisë Speciale kthehen në pozitat e tyre, ishin shkarkime pa bazë ligjore
cna.al
“Dramë intrigash, tradhëtish dhe diplomacie të fshehtë”/ Elena Kocaqi rrëfen tragjedinë shqiptare të 40 viteve
"Ju flet Moska" - Vëllazëria e Erion Veliaj me oligarkun e Kodrës së Diellit
Përse Sali Berisha po “sodit” betejën e Metës kundër Bashës?
aa.com.tr
Turqia inauguron Ishullin e Demokracisë dhe Lirive
koha.net
Banorët akuzojnë “Feronikelin” për peshqit e ngordhur në lumin Drenica, institucionet pa informata
kallxo.com
Borrell i përgjigjet Thaçit: E ardhmja evropiane vetëm përmes dialogut të lehtësuar nga BE
cna.al
“Komandanti që i ndryshoi fytyrën Gardës”/ Çfarë deklaronte Klodiana Lala dhe Artan Hoxha për Gramoz Sakon
lajmi.net
Borrell: E ardhmja e Ballkanit Perëndimor, përfshirë edhe Kosovën e Serbinë, është evropiane
Epoka e Re 16.02. 11:53

Gucati: Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e drejt të UÇK-së

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare, Hysni Gucati, i ka reaguar deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai përmes një postimi në llogarinë e vet »»»

epokaere.com
Kosova Sot 16.02. 11:39

OVL-UÇK-së i reagon Kollçakut: Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e pastër të UÇK-së

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, i ka reaguar deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Gucati tha se është mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollo»»»

kosova-sot.info
Express 16.02. 11:35

OVL-UÇK-së i reagon Kollçakut: Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e pastër të UÇK-sëTe fundit

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati përmes një postimi i ka reaguar deputetes së LVV-së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të UÇK-së. Gucati në postimin e tij tha se mëkat që ende ka njerëz edhe sot që mundohe»»»

gazetaexpress.com
RTK 16.02. 11:24

Gucati - Kollçakut: Mbledh dosjet kriminale të UÇK-së nëse i posedon

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati përmes një postimi i ka reaguar deputetes së LVV-së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të UÇK-së. Gucati në postimin e tij tha se mëkat që ende ka njerëz edhe sot që mundohe»»»

Lajmi 16.02. 11:19

Gucati i reagon Kollçakut: Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e drejt të UÇK-së

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, i ka reaguar deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur “dosjet kriminale të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”. Përmes një postimi në Facebook, Gucati tha se është mëkat që k»»»

lajmi.net
Klan Kosova 16.02. 11:06

Gucati i reagon Kollçakut: Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e drejt të UÇK-së

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, i ka reaguar deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Gucati tha se është mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollo»»»

klankosova.tv
EO - Ekonomia Online 16.02. 10:58

OVL-UÇK-së i reagon Kollçakut: Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e pastër të UÇK-së

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati përmes një postimi i ka reaguar deputetes së LVV-së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të UÇK-së. Gucati në postimin e tij tha se mëkat që ende ka njerëz edhe sot që mundohe»»»

ekonomiaonline.com
Zeri 16.02. 10:55

OVL-UÇK i reagon Kollçakut: “Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e drejt të UÇK-së”

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati përmes një postimi i ka reaguar deputetetës së LVV-së, Fatmir Mullhaxah Kollçaku që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të UÇK-së. Gucati në postimin e tij tha se mëkat që ende ka njerëz edhe sot që mundo»»»

Indeks 16.02. 10:47

OVL-UÇK i reagon Kollçakut: “Mëkat që ka sot njerëz që mundohen ta njollosin luftën e drejt të UÇK-së”

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati përmes një postimi i ka reaguar deputetetës së LVV-së, Fatmir Mullhaxah Kollçaku që mbrëmë përmes një statusi kishte përmendur dosjet kriminale të UÇK-së. Gucati në postimin e tij tha se mëkat që ende ka njerëz edhe sot që mundo»»»

indeksonline.net
Insajderi 19.10.2019. 11:09

Organizata e Veteranëve të UÇK-së i sugjeron Kurtit ta mbajë premtimin e “rrezikshëm”

Sfida e Albin Kurtit në qeverisje padyshim se do të jetë Gjykata Speciale. Për këtë institucion, Kurti disa herë ishte deklaruara se do ta shfuqizoi si të tillë dhe nuk do ti dorëzonte ish-luftëtaret aty. E një debat për këtë premtim të Kurtit po e zhvillojnë Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe zy»»»

insajderi.com
Gazeta Blic 19.10.2019. 09:59

Përplasen Vetëvendosje e krerët e veteranëve për Gjykatën Speciale

Sfida e Albin Kurtit në qeverisje padyshim se do të jetë Gjykata Speciale. Për këtë institucion, Kurti disa herë ishte deklaruar se do ta shfuqizojë si të tillë dhe nuk do ti dorëzonte ish-luftëtaret aty. E një debat për këtë premtim të Kurtit po e zhvillojnë Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe zy»»»

gazetablic.com
Bota Press 19.10.2019. 09:34

Përplasen Vetëvendosje e krerët e veteranëve për Gjykatën Speciale

Sfida e Albin Kurtit në qeverisje padyshim se do të jetë Gjykata Speciale. Për këtë institucion, Kurti disa herë ishte deklaruar se do ta shfuqizojë si të tillë dhe nuk do ti dorëzonte ish-luftëtaret aty. E një debat për këtë premtim të Kurtit po e zhvillojnë Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe zy»»»

Kosova 19.10.2019. 09:26

Përplasen Vetëvendosje e krerët e veteranëve për Gjykatën Speciale

Sfida e Albin Kurtit në qeverisje padyshim se do të jetë Gjykata Speciale. Për këtë institucion, Kurti disa herë ishte deklaruar se do ta shfuqizojë si të tillë dhe nuk do ti dorëzonte ish-luftëtaret aty. E një debat për këtë premtim të Kurtit po e zhvillojnë Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe zy»»»

kosova.info
Almakos 19.10.2019. 09:24

Përplasen Vetëvendosje e krerët e veteranëve për Gjykatën Speciale

Sfida e Albin Kurtit në qeverisje padyshim se do të jetë Gjykata Speciale. Për këtë institucion, Kurti disa herë ishte deklaruar se do ta shfuqizojë si të tillë dhe nuk do ti dorëzonte ish-luftëtaret aty. E një debat për këtë premtim të Kurtit po e zhvillojnë Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe zy»»»

almakos.com
Periskopi 19.10.2019. 08:27

Gucati i OVL-UÇK i sugjeron Kurtit ta mbajë premtimin për Gjykatën Speciale

Sfida e Albin Kurtit në qeverisje padyshim se do të jetë Gjykata Speciale. Për këtë institucion, Kurti disa herë ishte deklaruar se do ta shfuqizojë si të tillë dhe nuk do ti dorëzonte ish-luftëtaret aty. E një debat për këtë premtim të Kurtit po e zhvillojnë Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe zy»»»

periskopi.com
Gazeta NewBorn 18.10.2019. 23:10

Zyrtari i VV-së i thotë Gucatit të OVL-UÇK-së: Ikni atje! – Për ku e ka fjalën ”ATJE”?

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Avni Zogiani i ka dal në mbrojtje shefit të tij, Albin Kurtit, lidhur me disa deklarata të kryetarit të OVL-UCK, Hysni Gucati. Ky i fundit kishte kërkuar nga pretendenti për kryeministër që ta shfuqizoj Gjykatën Speciale. Sponzor Ndërsa, k»»»

Arbresh 18.10.2019. 23:01

OVL-UÇK i sugjeron Kurtit ta mbajë premtimin e “rrezikshëm”Të ngjashme

Sfida e Albin Kurtit në qeverisje padyshim se do të jetë Gjykata Speciale. Për këtë institucion, Kurti disa herë ishte deklaruara se do ta shfuqizoi si të tillë dhe nuk do ti dorëzonte ish-luftëtaret aty. E një debat për këtë premtim të Kurtit po e zhvillojnë Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati dhe zy»»»

Infokusi 18.10.2019. 20:17

Avni Zogiani i del në mbrojtje Albin Kurtit

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Avni Zogiani i ka dalur në mbrojtje shefit të tij, Albin Kurtit, lidhur me disa deklarata të kryetarit të OVL-UÇK, Hysni Gucati. Ky i fundit kishte kërkuar nga pretendenti për kryeministër Albin Kurti që ta shfuqizoj Gjykatën Speciale, shk»»»

gazetainfokus.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining