rtsh.al
Rama në Laç flet për rindërtimin: Të bëhet Laçi i 2020!
rtsh.al
Fëmijët e Tiranës dhurata për moshatarët e tyre në zonat e prekura nga tërmeti
FOKUS – Johnson kërkon realizimin e Brexit dhe bën thirrje për bashkim
lexo.com.al
Ulqini: “Paketa Antishpifje” synon standardizimin e portaleve
syri.net
EMRAT/ 9 të arrestuar pas tërmetit në Durrës, arratisen 8 të tjerëStadiumi shpërtheu me 'Rama ik', Berisha: Nderim tifozëve! Komentet
indeksonline.net
‘Prishet’ monopoli, MIT-i autorizon edhe gjashtë qendra të tjera për homologim
aa.com.tr
Dahlan, agjenti i EBA-së që komplotoi kundër vullnetit të popujve
klankosova.tv
Kurti takohet me përfaqësues shqiptarë në Maqedoninë e Veriut, flasin për formimin e qeverisë
tvklan.al
Rama në Laç u kërkon banorëve të dalin nga pallati: Pse rrini aty? Ju nxjerrim ne mos kini merak
lexo.com.al
“Muret do ngrihen sërish, engjëjt do kujtohen përgjithmonë”, Braçe falenderon tifozët
tetovasot.com
Kasami nuk e di se ku dhe si votojnë deputetët e tij
aa.com.tr
Ministri turk i Mbrojtjes takon kreun e Këshillit Presidencial të Libisë
kallxo.com
Përmbaruesi i vëllezërve të Sylejman Selimit stopohet nga banorët e Resnikut
exit.al
Dënohet me 7 vjet burg grabitësi i dokumentave dhe serverit në Prokurorinë e Durrësit
gazetaexpress.com
Arrestohen burrë e grua, pronarët e ‘Vila Palmës’Te fundit
lexo.com.al
Tërmeti ka përmbysur fabulën politike
javanews.al
“Shihni Ogertën si është bërë…, Belinda flinte në makinë, Olta sapo ka lindur dhe rrinte rrugëve”/ Rama ta
aa.com.tr
Akar - Sarraj diskutuan paktin detar midis Turqisë dhe Libisë
gazetainfokus.com
Lajm i mirë për mësimdhënësit - inFokus
newsbomb.al
BANESAT E DËMTUARA RËNDË/ Basha i prerë për mungesën e shkresave zyrtare: Kjo është kriminale! Në burg kush luan me jetët e qytetarëve (VIDEO)
shekulli.com.al
Pesë fakte të panjohura mbi Boris Johnson
lexo.com.al
Video / Fëmijët e Tiranës dhurata për moshatarët e tyre në zonat e prekura nga tërmeti, nis “Operacioni Kutia”
shqiptarja.com
'Golden Globes', nominimet për çmimet që do të jepen në 5 janar, pjesa e luanit për Netflix
Të arrestuarit e Konvalishencës, mes tyre edhe pronarët e “Vila Palma”
boldnews.al
Rikthehet në TV Adi Krasta/ Monologu brilant që i “theu turinjtë” pushtetit… (VIDEO)
aa.com.tr
Turqia kritikon komentet e BE-së për paktin detar me Libinë
Provokimet ruse: A duhet të hapë NATO një bazë në Detin e Zi?
gazetablic.com
Selimi së bashku me djalin e tij, nderojnë heroin Mujë Krasniqi: Brezat ta dijnë ku i ka rrënjët liria e kombit shqiptar
syri.net
Speciale - Hakmarrja e trashëgimtarëve/ Rikthehen fantazmat e bandave të ‘97-ës
tvklan.al
PD denoncon: Militantët socialistë përfitojnë bonuset e qirave për tërmetin
exit.al
Adi Krasta rikthehet në ekran. Nis emisionin e ri në Kosovë
koha.net
Ish-drejtori i Financave kërkon kthimin në ekzekutiv
shqiptarja.com
Shembja e hotelit të saj i mori jetën të atit, shoqërohet bashkëshortja e pronarit të Vila PalmësNdërtesat e shembura nga tërmeti/ Arrestohen 18 perso
Arrihet marrëveshja Vetëvendosje- LDK: Ja si ndahet pushteti
portalb.mk
Parlamenti i ri britanik mblidhet të martën
Forca Detare mbyll misionin në Egje, Xhaçka: Ka nisur ringritja e flotës, Pashalimani bazë e NATO-s
kosova-sot.info
Këta janë emrat e 40 ushtarëve të UÇK-së që ranë në pritë bashkë me Mujë Krasniqin
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 14/12/2019
telegrafi.com
Profesori i shkencave të mjedisit Sami Makolli, flet për cilësinë e ajrit dhe hapat që duhet t’i marrin institucionet e vendit për parandalimin e ndot
Fitorja e Konservatorëve, Brexit dhe disa mësime për të djathtën shqiptare
Pse nuk e ndalonim dot ikjen e Agron Tufës?

"Etilda Gjonaj di gjëra që ne nuk i dimë", ish-deputeti i LSI jep alarmin: Traumë për gjithë sistemin

Sot 17.07. 20:29

"Etilda Gjonaj di gjëra që ne nuk i dimë", ish-deputeti i LSI jep alarmin: Traumë për gjithë sistemin

Ish-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti u shpreh se ngritja e Gjykatës Kushtetuese në vjeshtë është opsion jo realist. Ngritja e Kushtetueses në vjeshtë ishte një deklaratë bërë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj teksa ishte e ftuar në emisionin “Tempora”, mbrëmjen e djeshme në RTV Ora. Panar»»»

sot.com.al
Gazeta 55 17.07. 20:08

‘Shqipëria pa pluralizëm’/ Ish-ministri: ‘Nuk ka shpresë që Kushtetuesja të ngrihet shpejt’

sh-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti i ftuar Ora News u shpreh pesimist për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese në vjeshtë duke e cilësuar si një opsion jo realist deklaratën e bërë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ‘Unë mendoj që gjërat po precipitojnë me një shpejtësi të madhe dhe këtu përve»»»

Standard 17.07. 19:49

Demokracia po rrëshqet në autokaci/ Ish-ministri: “Nuk ka shpresë që Kushtetuesja të ngrihet shpejt”

Ish-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti i ftuar Ora News u shpreh pesimist për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese në vjeshtë duke e cilësuar si një opsion jo realist deklaratën e bërë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ‘Unë mendoj që gjërat po precipitojnë me një shpejtësi të madhe dhe këtu përv»»»

Syri 17.07. 19:25

Nul! ‘Shqipëria pa pluralizëm’/ Ish-ministri: ‘Nuk ka shpresë që Kushtetuesja të ngrihet shpejt’ Komentet

Ish-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti i ftuar Ora News u shpreh pesimist për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese në vjeshtë duke e cilësuar si një opsion jo realist deklaratën e bërë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ‘Unë mendoj që gjërat po precipitojnë me një shpejtësi të madhe dhe këtu përv»»»

syri.net
Koha Jone 17.07. 18:41

Gjykata Kushtetuese gati në vjeshtë? Panariti: Opsion jorealist, ministrja di gjëra që ne nuk i dimë

Ish-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se ngritja e Gjykatës Kushtetuese në vjeshtë është opsion jo realist. Ngritja e Kushtetueses në vjeshtë ishte një deklaratë bërë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj teksa ishte e ftuar në emisionin “Tempor»»»

kohajone.com
Oranews 17.07. 17:58

Kushtetuesja në vjeshtë? Panariti: Opsion jorealist, ministrja di gjëra që ne nuk i dimë

Ish-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se ngritja e Gjykatës Kushtetuese në vjeshtë është opsion jo realist. Ngritja e Kushtetueses në vjeshtë ishte një deklaratë bërë nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj teksa ishte e ftuar në emisionin “Tempor»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano