abcnews.al
Lajçak: Dialogu Kosovë-Serbi kthehet në binarë, vazhdon të enjten
mia.mk
Filipçe: Duartrokitjet janë për mjekët dhe infermieret kudo edhe në Kumanovë të cilët me sukses janë ballafaquar me krizën
klankosova.tv
“Përfshirja e Kurtit në fushatën zgjedhore të Maqedonisë së Veriut – politikë e gabuar”
Pangopshmëria e Ramës për pushtetin rrezikon krizën më të madhe që ka kaluar ndonjëherë Shqipëria
tetovasot.com
Kurti nuk i respekton institucionet e Kosovës, ndërhyn në zgjedhjet e Maqedonisë
telegraf.al
Prof. Dr. Arben Malaj: “Kushtet që duhet të plotësojë Shqipëria për të përfituar nga rialokimi i bizneseve”
syri.net
Shembet shkolla bujqësore amerikane 'Charles Telford Erickson', më e vjetra në Shqipëri
kosova.info
Këshilltari i Hotit kishte kundërshtuar mbylljen e Xhamive nga qeveria Kurti
shqiptarja.com
Pas shiut, pushuesit në Pogradec përballen edhe me trafikun e rënduar (VIDEO)Pushuesit kthehen nga plazhi në të njëjtën orë/ Trafik i rënduar në disa
Rruga pa kthim e Hashim Thaçit në Hag
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Lulzim Basha, ose versioni modern i “ëndrrës për një karrike”!
Zejdi: Ahmeti pas 15 korrikut do të jetë pjesë e kaluarës!
shqiptarja.com
Përse Ilir Meta po e lë vetëm Bashën në debatin për listat?
ina-online.net
Mickoski: Një mijë zgjidhje për Maqedoninë, VMRO-DPMNE e mbyll fushatën tradicionalisht nga Shtipi
abcnews.al
VIDEO/ Trafik i rënduar në disa akse rrugore, dyndje dhe fluks makinash për disa orë
top-channel.tv
Jeta mes 60 qenve e maceve/ Renato, gjithë kohën e tij e kalon duke u kujdesur për kafshët
Taravari: Jemi vetë disa ditë para fitores së madhe të shqiptarëve të Maqedonisë
kohajone.com
Gjiknuri i dashuruar paradite pas Porto Palermos dhe në darkë me Ksamilin (video)
shqiptarja.com
Propozimi për të kthyer Kishën në Xhami, Imzot Frendo: Vendimi nuk i shërben ruajtjes së parimeve të së drejtës ndërkombëtare
Video-takimi i sotëm me Hotin, “Washington Post”: Vuçiq nuk e do dialogun nëse i kërkohet kjo gjëTë ngjashme
telegraf.al
VIDEO/ “Rruga Egnatia është greke, “apokalipsi” më elegant se qameti… 0.075 baraz me 7.5, perlat e Belinda Ballukut sot në Kuvend, pse e humbi toruan
Lista të hapura apo të mbyllura, koalicione para apo pas zgjedhore, cili model është i duhuri?
vizionplus.tv
“Kosovës po i bëhet padrejtësi”/ Xhaferi vlerëson rolin e Tiranës në zhvillimet rajonale
alpenews.al
PUSHUESIT KTHEHEN NGA PLAZHI/ Trafik i rënduar në disa akse. "Mesazhe" optimiste për turizmin pas COVID-it
tvklan.al
Publikohen përgjimet e tjera për Zaev
cna.al
Fluturimet nga Rinasi/ Konfirmohen 32 destinacionet për nesër, kush lejohet të udhëtojë
hashtag.al
Personazhet e njohur që u prekën nga Covid-19, si paraqitet gjendja e tyre
ina-online.net
“Mundemi” kërkon votë për barazi e ekonomi, Zaev e Kasami premtojnë rritje të pagave dhe reformim të Gjyqësorit
Hapja e listave pa hapjen e garës brenda partive nuk ka vlerë
lajmi.net
Çfarë nga dhe pas Samitit të Parisit?
javanews.al
"900 milionë Dollarë për rindërtimin në 2 vjet", Ahmetaj zbulon financimet e bëra deri më tani -
shqiptarja.com
Mungojnë investimet në plazhin e Vilbashtovës, pushuesit: Ka ndotje dhe rruga është copë-copë!
top-channel.tv
Bushtrica mirëpret “Festën e Bjeshkëve”/ Blendi Klosi: Njihuni me këtë mrekulli të Bjeshkëve Shqiptare
ata.gov.al
COVID-19 – Gjermania më pesimiste se Trump mbi një vaksinë kundër COVID-19
shqiptarja.com
'Festa e Bjeshkëve' në Kukës mbledh banorët e zonës
Çështja “Hagia Sophia”, edhe Papa kundër që aty të adhurohet Zoti: më mirë muze!

Zgjidhjet e Metës: Populli për armët, Basha e Kryemadhi për politikë... 'Trazon ujrat' me SOROS-in dhe monarkinë!

Shqiptarja 16.11.2019. 19:43

Zgjidhjet e Metës: Populli për armët, Basha e Kryemadhi për politikë... 'Trazon ujrat' me SOROS-in dhe monarkinë!

TIRANË - Presidenti Ilir Meta i dërgoi ftesë të përbashkët kryetarit demokrat Lulzim Basha, kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi dhe aleatëve të djathtë, të mblidhen sa më shpejt, para 20 nëntorit, të takohen për zgjidhjen e krizës kushtetuese. "Nisur nga situata dramatike në të cilën ndodhet vendi»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.