gazetamapo.al
Berisha paralajmëron: Njeriu i Veliajt së shpejti në krye të AMA-s
lajmifundit.al
Gazetari qe publikoi rastin e Alvinit: Lleshaj nuk po thote te verteten per lirimin e djalit
telegrafi.com
Mediat serbe publikojnë hartën e “Mini-Shengenit” për të cilin po angazhohet Edi Rama, ku  Kosova është brenda kufijve të Serbisë
Kurti: Qeveria jonë nuk do të varet nga Lista Serbe
shqiptarja.com
Merkel takon Conten: Mos hapja e negociatave me Tiranën dhe Shkupin, rrezik për ndikimin rus
BRUKSEL – Von der Leyen nën presion për bashkimin e çështjeve të migracionit me mënyrën europiane të jetesës
syri.net
Kosova pjesë e Serbisë/ Ja harta e mini-shengenit të Ramës me Vuçiç Komentet
shqiptarja.com
Baze: I vetmi konflikt interesi tek Kushtetuesja, është shkarkimi i Ilir Metës
lexo.com.al
A duhet të tremben shqiptarët nga i ashtuquajturi “minishengen”?
lexo.com.al
I pranishëm në operacionin e shpëtimit/ Sandër Lleshaj: Kam qenë në mbeshtetje të autoriteteve
FOTO/Rritje e bashkëpunimit mes KLP dhe Këshillit të Lartë të Magjistraturës në Itali
shqiptarja.com
Shkrimtarja Adelina Mamaqi: Fëmijëve u serviren botime çedukuese dhe tekste makabër!
kosova.info
Pse u takuan sot dostat e vjetër, Pacolli, Buzhala e Lushtaku?
gazetamapo.al
Një ‘Unazë të re’ për gishtat e korruptuar të Rilindjes
syri.net
Për një foto/ Sa ditë qëndroi Lleshaj në qytetin më të shtrenjtë në Lindjen e Mesme Komentet
cna.al
Kurti thumbon Ramën/ U harrua Presidenti i përbashkët…
portalb.mk
Është gjendur i vdekur bashkëthemeluesi i Helmetave të Bardha
Zgjedhjet elektorale në Spanjë, Socialistët shpallen fitues
tvklan.al
Rehabilitohet aksi i Qafë-Thanës
gazetamapo.al
Kurti: Tirana të mos ngutet, të heqim para barrierat Shqipëri-Kosovë
kallxo.com
Mjeku nga Lipjani Fitim Selimi ftohet nga Gjykata Speciale
newsbomb.al
Mini-shengeni Ballkanik, Kurti: Samiti ishte i parakohshëm, Rama nuk duhet të nxitohet
insajderi.com
I ftuari nga Specialja dikur ishte i njohur për këngën ‘Magdalena’
aa.com.tr
Shefi ekzekutiv i kompanisë Uber pendohet që vrasjen e Khashoggit e quajti “gabim”
“Shkelje e hapur dhe një puç kushtetueses”, Vasili: Nuk ka garë, u votuan kandidatë ngelës!
kosova.info
Kandidati i Sami Lushtakut mbetet pa ulëse në Kuvend nëse Nisma-AKR kalojnë pragun
lajmi.net
Raportimet se Thaçi u ftua nga Specialja, flasin nga presidenca
lapsi.al
Albin Kurti kundër Ramës: Samiti i Ohrit nuk duhej të mbahej fare
kallxo.com
Adnan Rrustemi: Vendimi i sotëm i PZAP heshti çdo parim e dispozitë ligjore
exit.al
Anëtaret e Gjykatës Kushtetuese zgjidhen në shkelje të Kushtetutës
Cakaj-Osmani: Domosdoshmëri bashkëpunimi në rrugëtimin e integrimit europian
koha.net
Kundërshtohen memorandumet e nënshkruara nga ministri në largim i Mjedisit me disa komuna
telegrafi.com
Hyseni: Ideja e “Schengenit ballkanik”, arrogancë e papranueshme nga Tirana zyrtare
gazetaexpress.com
“10-shi” i UÇK’së i dyshuar për krime lufteTe fundit
vizionplus.tv
Hysi: Nëse Meta bllokon kushtetuesen do të ishte vetëvrasje politike
aktuale.mk
Ministri Bekteshi dëgjoi rekomandimet e kompanisë PVC për Kodrën e Diellit
BE “shuplakë” Ramës, Vuçiç dhe Zaevit për “Mini-Schengenin”: Duhen përfshirë të gjitha vendet e rajonit
telegrafi.com
Debati për Kushtetuesen, Parlamenti voton 2 anëtarët e rinj
ekonomiaonline.com
Zyrtari i PDK-së: VV dhe Lista Serbe me agjendë të njëjtë
alpenews.al
NUK JUSTIFIKOI PASURINË/ KPA shkarkon Hajrie Muçmatën: Gjyqtarja e Shkodrës përfundimisht jashtë drejtësisë
gazetainfokus.com
Kollçaku: “Vizionarja” Valdete na tërhoqi vërejtjën për rinumërim total të votave.

Çfarë ndodhi që Melihate Tërmkolli nga top-dhjetëshja të mos bëhet fare deputete?

Gazeta NewBorn 18.10. 23:37

Çfarë ndodhi që Melihate Tërmkolli nga top-dhjetëshja të mos bëhet fare deputete?

Kandidatja e LDK-së për deputete, Melihate Tërmkolli, nuk ka arritur që të bëhet deputete e Kuvendit të Kosovës. Gazeta NewBorn javën e kaluar lansoj një artikull ku në mesin e top-dhjetëshes së LDK-së, por listat e publikuara në media nuk shihet edhe emri i Melihate Tërmkollit. Sponzor Por çfarë n»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano