kallxo.com
Brukseli dhe Uashingtoni duhet të punojnë së bashku drejt një marrëveshjeje për Kosovën
ina-online.net
Vuçiq: Pas COVID-19 na pret Kosova
ata.gov.al
Reforma Zgjedhore/Rama: Përgëzoj rikthimin e arsyeshëm të opozitës në tryezën e dialogut
abcnews.al
Shkumbini, lumi i mbeturinave, plehrat dhe ujërat e zeza po shkatërrojnë gjithçka
koha.net
LDK-ja pret vendimin e plotë për të vazhduar me votim të Qeverisë, VV-ja nis peticion për zgjedhje
ina-online.net
Basha në Durrës: Ramavirusi u shkatërroi dhe vendet e punë. Duhet të bashkohemi
Video e rrallë! Kur Monika Kryemadhi jepte intervistë 2 orë pas lindjes së djalit dhe Meta ishte kryeministër! Ja ndryshimet
ata.gov.al
2 rastet e para në Kosovë/ Kurti mbledh qeverinë, masa urgjente për frenimin e koronavirusit
cna.al
“Lojtarët i kam ndaluar 10 herë të mos bënin grevë”, rrëfimi emocionues i trajnerit të Vllaznisë
kallxo.com
Haxhiu: Gjykata Kushtetuese tha se pazaret janë mbi vullnetin e popullit
shqiptarja.com
4 gra të drejtësisë para Vetingut, prapaskenat e shkarkimit të Andi Civicit, shtëpi me paratë e vjehrrit, dajës dhe babait
exit.al
Qeveria britanike nën akuzë për shkelje të lirisë së medias gjatë COVID-19
cna.al
“Nuk kam asnjë vlerësim pozitiv”/ Bamir Topi tregon kush është kryeministri më i keq i tranzicionit
gazeta-shqip.com
Kulla e Edmond Begos/ Biznesmeni i përfolur për lidhjet me Taulant Ballën dhe Bandën e Lushnjes
gazeta-shqip.com
Trafiku i arabëve/ A duhet të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, presidenti Ilir Meta?!
shqiptarja.com
Zoti Basha, ish-Këneta e Durrësit, nuk është më “bastion” i PD
abcnews.al
Shtigje turistike në natyrë, 8 km rrugë në këmbë për të eksporuar malin e Rrencit në Lezhë
rtv21.tv
“Faji s’është te Kushtetuesja, po te Kushtetuta!”
evropaelire.org
Lëvizja Vetëvendosje nuk do të lejojë "qeveri pa zgjedhje"
lajmi.net
Albinizmi, regjimi i ri
kosova-sot.info
Kurti ende s’e ka mbërri nivelin e kënaqshmërisë siç e kishte një Kryeministër tjetër
kallxo.com
Vetëvendosje nis peticion për zgjedhje
tvklan.al
Si funksionojnë plazhet në rajon
cna.al
Mori pjesë në tubim/ Arrestohet zyrtari i PD-së
klankosova.tv
VV me peticion do të kërkojë zgjedhje
aktuale.mk
Samiti i G-7 / Merkel refuzon ftesën e Trump
shqiptarja.com
SPAK i kthen përgjigje Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit: Kemi bashkuar kallëzimet, po hetojmë
tvklan.al
PD denoncon një ndërtim në qendër të Tiranës
shqiptarja.com
Këshilli Politik, mbërrin Oerd Bylykbashi dhe Petrit VasiliOrët e fundit të afatit! Sot në 17:00 Këshilli Politik! Hajdari: Të mos e mbyllim mbledhjen
shqiptarja.com
Kush është shkodrani i arrestuar sot për trafik droge e grup kriminal, si ndryshoi emrin për t’ju shmangur kërkimit italian
ata.gov.al
Kryeparlamentarja Osmani e bindur se do të tejkalohen dallimet LDK-VV për tarifën

Haradinaj: Në luftë ia kam prish planet Milloshit, në kohë paqe ia kam prishë planet Edit

EO - Ekonomia Online 03.03. 10:49

Haradinaj: Në luftë ia kam prish planet Milloshit, në kohë paqe ia kam prishë planet Edit

Kryetari Ramush Haradinaj, ka thënë se Edi Rama po e mbron kryeministrin, Albin Kurti, pasi po tenton që të marrë vendime në Kosovë. Sipas Haradinajt, Edi Rama është i inatosur me të pasi “ s’ka mundur me e nda Kosovën”. Haradinaj ka thënë se Rama “nuk po mund të rehatohet me faktin që nuk po munde»»»

ekonomiaonline.com
CNA 01.03. 11:39

Haradinaj i “nxjerr bojën” Ramës/ Nuk ma fal dot që ia prisha planin serbomadh

Përplasja në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj duket se vijon të thellohet. Ndërsa Rama shkruante sot në rrjetet sociale, se Haradinaj ka filluar baltosjen ndaj kryeministrit Albin Kurti, gjë të cilën ai cilësonte paturpësi, ka ardhur menjëherë re»»»

cna.al
Abcnews 01.03. 11:33

“Rama po vë në zbatim këshillat e Lavrov”, Haradinaj: Uroj që Kurti të ndjekë rrugën time, të bllokojë shtegut e tij

Ish kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj i është përgjigjur Edi RAmës i cili e akuzoi për baltosjen e figurës së shefit të ri të qeverisë së kosovës Albin Kurti. Haradinaj përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shkruan se qëndrimi i Ramës lidhet me faktin se ai i ka prishur panin serboma»»»

Standard 01.03. 11:32

Haradinaj: Ramës i prisha planin serbomadh, tani po zbaton këshillat…

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj reagoi pas sulmit të kryeministrit shqiptar, Edi Rama. “I kuptueshëm frustrimi i Edi Ramës ndaj meje. E di që nuk ma fal dot që ia prisha planin serbomadh. Edi Rama pas kthimit nga Moska, vepron pa humbur kohë në zbatimin e këshillave të Lavrovit. Uroj q»»»

Syri 01.03. 11:29

Haradinaj: Ramës i prisha planin serbomadh, tani po zbaton këshillat e Lavrovit

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj reagoi pas sulmit të kryeministrit shqiptar, Edi Rama. "I kuptueshëm frustrimi i Edi Ramës ndaj meje. E di që nuk ma fal dot që ia prisha planin serbomadh. Edi Rama pas kthimit nga Moska, vepron pa humbur kohë në zbatimin e këshillave të Lavrovit. Uroj q»»»

syri.net
RTSH 01.03. 11:29

Heqja e taksës ndaj Serbisë, Rama sulmon Haradinaj: Po mundohet të baltosë Kurtin!

Kryeministri Edi Rama sulmoi ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, sipas të cilit, ai po hedh baltë mbi kryeministrin aktual, Albin Kurti, pasi ky i fundit vendosi të heqë taksën ndaj Serbisë. Përmes një postimi në “Twitter”, ai thotë se Albin Kurti mund të jetë gjithçka, po kurrë nuk ësht»»»

rtsh.al
Shqip 01.03. 11:12

Edi Rama sulmon Haradinajn dhe merr në mbrojtje Albin Kurtin

Në një shkrim në rrjetin e tij social twitter, Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me heqjen e taksës ndaj mallrave serbe. Ai në fakt nuk ka lënë pa përmendur edhe ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj, për të cilin ka thënë se me paturpësi ka nisur baltosjen e Kurtit. Nga ana tjetër »»»

gazeta-shqip.com
Infokusi 01.03. 11:04

Rama sulmon Haradinajn dhe mbron Kurtin: Albini në rrugën e duhur, jo shërbëtor i Serbisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka sulmuar ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, që sipas tij ka nisur baltosjen e Albin Kurtit, shkruan Gazeta inFokus. Nëpërmjet një reagimi në Twitter, Rama thotë se Albin Kurti nuk duhet të trembët nga këto sulme, pas heqjes së taksës ndaj Serbisë. “»»»

gazetainfokus.com
Kosova 01.03. 11:04

Rama sulmon Haradinajn dhe mbron Kurtin: Albini në rrugën e duhur, jo shërbëtor i Serbisë

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, që sipas tij ka nisur baltosjen e Albin Kurtit. Nëpërmjet një reagimi në twitter, Rama thotë se Albin Kurti nuk duhet të trembët nga këto sulme, pas heqjes së taksës ndaj Serbisë.“Me paturpësi Ramushi ka nisur baltosjen»»»

kosova.info
Oranews 01.03. 10:53

Rama sulmon Haradinajn dhe mbron Kurtin: Albini në rrugën e duhur, jo shërbëtor i Serbisë

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, që sipas tij ka nisur baltosjen e Albin Kurtit. Nëpërmjet një reagimi në tëitter, Rama thotë se Albin Kurti nuk duhet të trembët nga këto sulme, pas heqjes së taksës ndaj Serbisë. "Me paturpësi Ramushi ka nisur baltosje»»»

Periskopi 22.12.2019. 20:48

Nexhmedin Spahiu tregon pse Edi Rama e quan Ramush Haradinajn gënjeshtar

Publicisti nga Mitrovica, Nexhmedin Spahiu, ka bërë një status interesant në profilin e tij në Facebook ku shkruan për disa prej lojtarëve tanë politikë. Ai nënkupton se Edi Rama e quan Ramush Haradinajn gënjeshtar për shkak të premtimit të pambajtur të këtij të fundit se do t’ia lëshonte postin at»»»

periskopi.com
Zeri 22.12.2019. 19:18

Nexhmedin Spahiu shpjegon pse Rama e quan Haradinajn gënjeshtar

Ai nënkupton se Edi Rama e quan Ramush Haradinajn gënjeshtar për shkak të premtimit të pambajtur të këtij të fundit se do t’ia lëshonte postin atij. Në fakt, nuk ka asnjë raportim se z.Rama ka shprehur ndonjëherë interes për t’u bërë kryeministër i Republikës së Kosovës, apo se një premtim i tillë »»»

Kosova Sot 18.10.2019. 19:31

Edi Rama i bën një propozim Albin Kurtit

Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me marrëdhëniet e tij me Albin Kurti, i cili fitoi zgjedhjet e Kosovës më 6 tetor. Rama ësh»»»

kosova-sot.info
Portalb 18.10.2019. 19:12

Edi Rama: Së shpejti do të takohem me Albin Kurtin

Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë, transmeton TopChannel. “Do të takohemi në ditën në vijim, ka kërkuar të më takoi, e pr»»»

portalb.mk
Bota Sot 18.10.2019. 18:55

Edi Rama i bën një propozim Albin Kurtit

Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me marrëdhëniet e tij me Albin Kurti, i cili fitoi zgjedhjet e Kosovës më 6 tetor. Rama ësh»»»

botasot.info
Top Channel 18.10.2019. 18:47

Propozimi i Ramës për Albin Kurti: Ministri Shteti për Bashkëpunimin me Kosovën

Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. E një prej këtyre propozimeve Rama e zbuloi në konferencë. Krijimin në të dy shtetet t»»»

Arbresh 18.10.2019. 18:42

Edi Rama i bën një propozim Albin KurtitTë ngjashme

Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me marrëdhëniet e tij me Albin Kurti, i cili fitoi zgjedhjet e Kosovës më 6 tetor. Rama ësh»»»

Express 18.10.2019. 18:42

Edi Rama i bën një propozim Albin KurtitTe fundit

Pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, kryeministri Edi Rama ka dalë sot në një konferencë për mediat. Gjatë konferencës, Rama është pyetur në lidhje me marrëdhëniet e tij me Albin Kurti, i cili fitoi zgjedhjet e Kosovës më 6 tetor. Rama ësh»»»

gazetaexpress.com
Telegrafi 18.10.2019. 18:39

Rama i propozon Kurtit krijimin e një ministrie të re për bashkëpunim të ngushtë mes Kosovës dhe Shqipërisë

Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. E një prej këtyre propozimeve Rama e zbuloi në konferencë. Krijimin në të dy shtetet t»»»

telegrafi.com
Epoka e Re 18.10.2019. 18:22

Propozimi i Ramës për Albin Kurti: Ministër Shteti për Bashkëpunimin me Kosovën

Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. E një prej këtyre propozimeve Rama e zbuloi në konferencë. Krijimin në të dy shtetet t»»»

epokaere.com
Gazetatema 18.10.2019. 18:17

Propozimi i Ramës për Albin Kurtin: Ministër Shteti për bashkëpunimin me Kosovën

Edi Rama dhe Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën e kryeministrit Rama, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. Një prej këtyre propozimeve Rama e zbuloi në konferencë. Krijimin në të dy shtetet të Ministrive për Bashkëpuni»»»

NOA 18.10.2019. 18:16

Ndryshime në qeveri! Rama ka një propozim konkret për Albin Kurtin

Kryeministri Edi Rama dhe kandidati për kryeministër në Kosovë Albin Kurti do të takohen së shpejti. Kjo u konfirmua në konferencën që kryeministri Rama po zhvillon me gazetarët, i cili shtoi se ka edhe disa propozime të reja për fituesin e zgjedhjeve në Kosovë. Një prej këtyre propozimeve, tha Ram»»»

noa.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining