'IDEM ZATO ŠTO ME JE POZVALA URSULA FON DER LAJEN' Vučić o samitu u Tivtu: Možda ću u inat Đilasu preko Trebinja, a možda i neću, ja sam slobodan čove

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
PINK Serbia 6h

'IDEM ZATO ŠTO ME JE POZVALA URSULA FON DER LAJEN' Vučić o samitu u Tivtu: Možda ću u inat Đilasu preko Trebinja, a možda i neću, ja sam slobodan čove

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, tokom obraćanja iz Kine, da će prisustvovati Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan, koji će 5. juna biti održan u Tivtu, jer ga je na isti pozvala predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. - Idem zato što me je pozvala Ursula fon der Lajen i»»»

pink.rs
Kurir Serbia 6h

"IDEM ZATO ŠTO ME JE POZVALA URSULA FON DER LAJEN" Vučić o samitu u Tivtu: Možda ću u inat Đilasu preko Trebinja, a možda i neću, ja sam slobodan čovek

Slušaj vest Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, tokom obraćanja iz Kine, da će prisustvovati Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan, koji će 5. juna biti održan u Tivtu, jer ga je na isti pozvala predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. - Idem zato što me je pozvala Ursula fon»»»

kurir.rs
Beta Serbia 6h

Vučić: Odluka suda u Podgorici o tužbi Andreja Vučića očekivana

Predsednik Srbije Alekandar Vučić kazao je danas da je odluka suda u Podgorici kojom je kao neosnovana, odbačena tužba njegovog brata Andreja protiv dnevnog lista Vijesti u vezi objavljivanja Skaj prepiski, bila očekivana."Ne znam ni šta mu je trebalo da ih tuži, on normalan čovek misli kad neko na»»»

beta.rs
N1 Serbia 7h

Vučić o odluci suda u Crnoj Gori: Oni ne kažu da Andrej nije u pravu, nego da mora da trpi

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je da je odluka suda u Podgorici kojom je kao neosnovana, odbačena tužba njegovog brata Andreja protiv dnevnog lista Vijesti u vezi sa objavljivanjem Skaj prepiski, bila očekivana. Podeli Oglas "Ne znam ni šta mu je trebalo da ih tuži, on normalan čovek misl»»»

rs.n1info.com
Nova Serbia 7h

Vučić komentarisao odluku suda u Crnoj Gori po tužbi njegovog brata Andreja

Podeli vest: Predsednik Srbije Alekandar Vučić kazao je danas da je odluka suda u Podgorici kojom je kao neosnovana, odbačena tužba njegovog brata Andreja protiv dnevnog lista Vijesti u vezi objavljivanja Skaj prepiski, bila očekivana. Podeli vest: Oglas "Ne znam ni šta mu je trebalo da ih tuži, on»»»

nova.rs
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.