Turistë që s’ikin, e turistë që s’vijnë! Çfarë po ndodh me sektorin në këtë sezon të jashtëzakonshëm
Gratë, “larg” burrave, që nga portofoli, deri te makina
insajderi.com
Mundësia e bashkëpunimit VV-PDK për rrëzimin e Qeverisë Hoti
tetovasot.com
Eqrem Çabej
kohajone.com
Covid-19 i mori jetën. Arben Bajo, skulptori që gjdhendi në përjetësi ikonat shqiptare
rtsh.al
Indiferentizmi i gjermanëve për vendimin e Trumpit
lajmi.net
S’ka zgjidhje në Ballkanin Perëndimor pa SHBA-në
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 09/8/2020
newsbomb.al
E diela me lajme të mira nga Rama: Së shpejti do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve (VIDEO)
cna.al
Një revolucion shumëngjyrësh në Bjellorusi? Ndoshta, por jo tani
boldnews.al
Pak interes për skemat e garancisë, përdoren vetëm 38%
koha.net
Kultura në distancë
balkanweb.com
Historia tragjike e besnikut të Zogut/ “Gjyshi im, ish-deputet i Monarkisë, shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura në 1947…”
ina-online.net
Ndjekje si në filma në Qafë Thanë, trafikantët rrezikojnë jetën e punonjësve për të shpëtuar drogën drejt Maqedonisë
ina-online.net
Haradinaj në vendin ku ishte xhandarmëria serbe, i dërgon porosi Serbisë për provokimet
aa.com.tr
Protestat në Liban, vritet një oficer i sigurisë
Haxhiu: Banorët në Karaçevë janë në terror, situata mund të përshkallëzohetTë ngjashme
abcnews.al
SHBA-të reagojnë pas përplasjes së dhunshme në Beirut: Të gjenden përgjegjësit e shpërthimit
monitor.al
Një dramë bankare, me tri akte
boldnews.al
Ndahet nga jeta gjuhëtari i njohur shqiptar, Meta mesazh ngushëllimi (Foto)
tetovasot.com
Sfidat ekonomike COVID-19
shqiptarja.com
4 vila për gjashtë muaj, pa asnjë shpjegim
lajmpress.org
Analizë e zgjedhjeve parlamentare të 15 korrikut
botasot.info
Shërohen 3 persona nga koronavirusi në Deçan, shkon në 38 numri i rasteve aktive
boldnews.al
Shorti i Ligës së Kampioneve, ja katër rivalët e mundshëm të Tiranës
kallxo.com
Qytetari rrëfen për dhunën e zyrtarëve policor gjatë arrestimit të tij - VIDEO
lapsi.al
I tradhtuar për një dasëm/ Pse e lëshoi qeveria Artur Meçollarin, ushtarakun e sulmuar nga opozita
abcnews.al
E FUNDIT/ Ndahet nga jeta gjuhëtari i njohur
abcnews.al
Trondit shefi i MOSSAD-it: Dimë gjithçka ndodh në Iran dhe Lindjen e Mesme
newsbomb.al
Reagoi ashpër ndaj kreut demokrat, Paloka pyet Taulant Ballën: Pse të dogji për Dritan Dajtin? Çfarë lidhje ke ti me...?
abcnews.al
Paloka-Ballës: Çfarë di për komunikimet e shefit me Dritan Dajtin në burg?
gazetamapo.al
Paloka-Ballës: Çfarë di për komunikimet e shefit tënd me Dritan Dajtin në burg
lajmpress.org
BDI shpalos dëshirat: Naser Zyberi kryeministër, Zaev ministër i financave!
syri.net
‘Borxhi real i shqiptarëve është 97% e PBB’/ Teliti: Do vuajmë recesionin më të madh në 30 vite
kallxo.com
Xhandarmëria serbe ka hyrë dy herë brenda këtij viti në fshatin Karaçevë
shqiptarja.com
REPORTAZH/ Thethi, vendi me të cilin u dashuruan të huajt (VIDEO)
lapsi.al
Krimi mbjell terror/ Sandër Lleshaj mburret me grafikët e shifrave
“Për juve shteti është arka, për neve është një shpirt, një ideal…” Historia e publicistit që u bë ministër dhe pastaj ngriti armët kundër qeverisë
boldnews.al
Pse nuk ishim gati për koronavirusin?
gazetaexpress.com
Ndërhyn Policia, anulohet tubimi i Mozzikut në Prizren

Shën Sofia e kthyer në xhami, SHBA dhe europianët kundër Turqisë

Epoka e Re 11.07. 21:00

Shën Sofia e kthyer në xhami, SHBA dhe europianët kundër Turqisë

Urdhëri i presidentit turk Erdoganit për rikthimin sa më shpejtë të ndërtesës me famë botërore, Hagia Sofia, në xhami, që erdhi menjëherë pas një vendimi të Gjykatës së Lartë Administrative në Ankara, u shoqërua me kritika në shumë vende. Megjithë protestat e mëparshme në të gjithë botën Gjykata e »»»

epokaere.com
Top Channel 11.07. 16:10

Reagimet për Shën Sofia/ Bota, e ashpër me Turqinë për rikthimin në xhami

Vendimi i Turqisë për ta shndërruar në xhami ndërtesën me famë botërore, Hagia Sofia është parë si provokim i hapur për botën e civilizuar, e një rrebesh kritikash është lëshuar drejt presidentit Rexhep Tajip Erdogan. Erdogani e bëri deklaratën vetëm një orë pas vendimit të Gjykatës së Lartë Admini»»»

top-channel.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.