shqiptarja.com
Fotot që na bënë të mbajmë frymën për një moment...
Iku me bujë nga Porti i Durrësit, qeveria fut në kabinet vëllain e Igli Tares: Kush janë dy zv.ministrat e rinj
shqiptarja.com
Napoli e bën zyrtare, ish-futbollisti i tij te Milan i merr vendin Carlo Anchelotti-t
Përvjetori i themelimit të PD/ Sot më e qartë se kurrë domosdoshmeria e përmbysjes së rregjimit të kakistokracisë
zeriamerikes.com
Tiranë: Përfaqësues të medias i kërkojnë komisionit parlamentar të rrëzojë paketën "anti-shpifje"
indeksonline.net
Asamblisti i AAK-së në Prizren ftohet nga Gjykata Speciale
Kush është Agron Tare, zv/ministri i tretë në MEPJ-në e drejtuar ‘de jure’ nga Edi Rama
Pendarovski: Anëtarësimi në NATO në 3 mujorin e parë të 2020-tës
Shqipëri-Itali, thellim Partneritetit Strategjik
portalb.mk
Komisioni Evropian prezantoi “Marrëveshjen e Gjelbër”
Di Maio në Tiranë per ndihmën e Italisë pas tërmetit, Basha: Jo takim me Ramën, vepra jo fjalë
exit.al
Televizioni Rai3, dokumentar për censurimin e medias në Shqipëri
exit.al
28 milionë euro dëmet financiare — Bilanci paraprak i qeverisë
Siguria e ndërtimeve, alarmi i KLSH në korrik: Instituti dështoi
shqiptarja.com
SPAK-u kyç Krimet e Rënda, Prela rikthehet në Durrës! Arta Marku sërish e përkohshme
koha.mk
Neootomanizmi imagjinar
infoglobi.com
Ky fshat njihet për jetëgjatësinë. Njerëzit jetojnë aty deri në 160 vjet
tvklan.al
Meta pret në takim Di Maion: E vlerësojmë mbështetjen e Italisë
FRANCË – OPEC ul prodhimin e naftës
Gazetarët dhe ndërkombëtarët frenojnë variantin e tretë të ligjit të PS për antishpifjen. Ja çfarë ndodhi gjatë seacës dëgjimore
20 miliardë lekë deri tani, Çuçi: Programi i Rindërtimit kërkon burime të mëdha financiare
shqiptarja.com
Ajazi: Përse gjyqi ndaj Salianjit e Babales, nuk është politik
Zafir Berisha ftohet nga Gjykata Speciale
shqiptarja.com
Djali humbi jetën nga tërmeti, Rama te familja Preçi: Të gjithë atje do të shkojmë një ditëMOBILIZIM/ Prefekti i Lezhës kthen për shqyrtim bonusin e q
rtsh.al
Ambasadorët e SHBA- BE, takojnë kryeprokurorin Olsian Çela: Mbështetje për hetimet e krimeve financiare
Sa është vlera monetare e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti? Raporti publikohet me 16 janar 2020
aa.com.tr
"Për momentin, dërgimi i trupave në Libi nuk është në agjendën turke"
shqiptarja.com
8 frymë nën një çati! Nëna invalide (ish-mësuese) e të mbijetuarit të Thumanës përlot me historinë rrëfyer nga djali
insajderi.com
Gruaja e Daut Haradinaj favorizon këtë këngëtare shqiptare për Eurovision
tetovasot.com
Shkupi nikoqir i projektit të BE-së për qytete të mençura “MatchUp”
gazeta-shqip.com
SHISH nxjerr sekretet, zbulohen udhëtimet e agjentëve në Estoni dhe Turqi
shqiptarja.com
Ndryshime masive në PD, 37 figurat që ikin nga Këshilli dhe Kuvendi Kombëtar, shpëton Berisha (LISTA)
balkanweb.com
Dorëheqja e Ilir Zelës nga AKEP, Duka akuzon maxhorancën: Po synon të cenojë lirinë e mediave on-line
gazetainfokus.com
EKSKLUZIVE: Flet Tahir Lushtaku, zbulon problemin e madh të Drenicës - inFokus
Diplomati i Emirateve: Kriza e Katarit vazhdon
shqiptarja.com
8 vjet telefonata dhe udhëtime me makinën e trafikantit, hetuesi amerikan ‘fundos’ prokurorin e Krimeve të Rënda
portalb.mk
RMV, shuma rekord prej 13.7 milionë euro është mbledhur nga tarifat rrugore në korrik, gusht dhe shtator
tetovasot.com
Ne i premtuam njëri-tjetrit vëllazëri nën lisin e vjetër, duke prerë gishtat e njëri-tjetrit me thikën ushtarake që bartnim në rrip, dhe duke përzier
koha.mk
Punësimet si pjesë e fushatave zgjedhore
shekulli.com.al
Kroacia: Handke njeriu i gabuar për Nobelin, mbështesim Shqipërinë
shekulli.com.al
Vëzhgimi i ISP, fjalimet e deputetëve si sponsor politik

Veliaj nuk heq dorë nga mashtrimet/ Qytetarët e nxjerrin zbuluar

CNA 16.07. 22:13

Veliaj nuk heq dorë nga mashtrimet/ Qytetarët e nxjerrin zbuluar

Share Tweet Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, mund të cilësohet pa frikë si kryebashkiaku më jotransparent. Edhe propagandën e bën në errësirë. Aq i tmerruar duket për arsye që i di ai, saqë zhduk komentet kritikuese të qytetarëve në rrjetin e tij social. Por, ka edhe raste, që nuk ka arritu»»»

cna.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano