vizionplus.tv
Ndryshimet Kushtetuese/ Ndoka: Akt i rrezikshëm që minon marrëveshjen e 5 qershorit
sot.com.al
Kreu i Gjykatës së Posaçme bindi KPK se nuk kishte dijeni për dënimin e kushëririt të parë për trafik droge, ish-kandidat për kryetar bashkie
shqiptarja.com
Shqipëria fiton arbitrazhin për 3 vendburimet e naftës, GBC Oil duhet të paguajë 15 milion USD
top-channel.tv
Në vështirësi për analizën e Covid/ Të afërmit e të sëmurëve kërkojnë që të verifikohen
abcnews.al
6 orë në Gjykatën Speciale, Thaçi zbulon ç’ndodhi në Hagë
tvklan.al
Ndryshimet kushtetuese, opozita: Rama synon të nxisë konflikt politik
abcnews.al
Opozita jashtëparlamentare i drejtohet Metës dhe ndërkombëtarëve: Po rrezikohet stabiliteti
kosova.info
Intervistimi i Thaçit vazhdon edhe të martën
Socialistët duhet të zgjedhin ose monopolin PS-PD, ose reformë elektorale
gazetablic.com
Avdullah Hoti: Kishim vetëm dy mundësi që t’i përgjigjemi COVID-19
rtv21.tv
​Dezinfektohet objekti i Gjykatës Themelore në Gjakovë
koha.net
Dukagjini ‘fundos” Trepçën ’89
kosova.info
Kadrijaj: Situata me pandeminë më e mirë tani se në qeverisjen Kurti
mia.mk
Sekizqok: Midis Turqisë dhe Maqedonisë së Veriut ekzistpn mirëkuptim për përforcim të luftës kundër terrorizmit
ata.gov.al
LONDËR – Tre e katërta e kompanive britanike jo të gatshme për Brexit
gazetamapo.al
Edhe 3 deputetë me koronavirus, ‘politika’ në Kosovë drejt karantinës
indeksonline.net
Haxhi Shala e “prek” Nismën edhe në Skënderaj e Prishtinë, dy aderime të reja në AAK
ata.gov.al
MYNIH – Zelensky fton presidentin Trump në Kiev
ata.gov.al
KINË – Franca kufizon kompanitë kineze me një fluturim në javë
cna.al
Ngrejnë dolli për rrugën e shtruar në 2013/ Berisha: Qeveria vodhi 22.8 mln euro për 2 km rrugë
gazetablic.com
Pas Komunës së Gjilanit, edhe Agim Bahtiri del kundër vendimit të Qeverisë për masa shtesë kundër Covid-19
abcnews.al
10 deputetë të prekur me Covid, kërkohet mbajtja e seancave online në Kosovë
telegraf.al
Ish- specialisti i avionëve Mig, Fillota Koruni/ Si replikova me Beqir Ballukun për rregullimin e avionëve Mig-19 PM. Byroja Politike në alarm pë
portalb.mk
Deputeti i LDK-së i infektuar me Covid-19
tetovasot.com
Historiku i zgjedhjeve parlamentare në Republikën e Maqedonisë së Veriut (1990-2020)
telegraf.al
Profili/ Kush është prokurori amerikan që merr sot në pyetje Hashim Thaçin
koha.mk
Lajme shkurt nga futbolli
vizionplus.tv
Italia raporton 13 viktima këtë të hënë, zero të infektuar në 9 rajone
telegrafi.com
Bhtiri kundërshton vendimin e Qeverisë për kufizimi e lëvizjes në Mitrovicë
abcnews.al
Pse PD nuk do të heqë koalicionet? Gjata: Nuk bëhet me arnime kushtetuese, duhet referendum
insajderi.com
Nagavci duke udhëhequr seancën – e quan “kamish” deputetin e PDK-së
Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet
alpenews.al
RËNDËSI KA...FUSHATA! Rastet e COVID-19 rriten, por demokratët vijojnë me mbledhjet e tubimet. Nuk respektohet asnje MASË
indeksonline.net
Hoti raporton për COVID-19: Ka nis procesi për pajisje me 100 mijë teste dhe vaksina për grip sezonal
botasot.info
Milot-Fier projekt abuziv, Spaho: Është autostradë fushore dhe ka dyfishin e kostos së Rrugës së Kombit
shqiptarja.com
Gjyqtarja që i hapi derën e burgut Lul Berishës dhe Viktor Ymerit del para Vetingut, mesazhin që mori nga ish-ambasadori amerikan
gazetablic.com
Lidhja Demokratike kërkon ndryshim të rregullores që seancat e Kuvendit të mbahen në distancë
hashtag.al
Preket nga virusi një tjetër deputet në Kosovë
Republika Srpska i gëzohet shkuarjes së Thaçit në Hagë
insajderi.com
Refuzohet kërkesa e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes që të futet në rend dite kërkesa për gjendjen financiare të telekoimit
kallxo.com
Kërkohen propozime nga deputetët për mbajtjen e seancave plenare nga distanca
ekonomiaonline.com
Ministrja e Financave priti në takim ambasadoren e Francës në Kosovë Marie-Christine Butel
shqiptarja.com
Hapja e listave, Kume në Report Tv: Efektive nëse bëhet rishpërndarje e mandateve bazuar te vota e popullit, jo renditja e partisë
kallxo.com
Kuvendi nuk e fut në rend dite kërkesën e LVV-së që të diskutohet për gjendjen në Telekomin e Kosovës
syri.net
Zgjedhjet në Poloni/ Konservatori Duda fiton një mandat tjetër presidencial
Si ndryshoi në vitin e fundit pasuria e Ramës, Metës, Bashës dhe Ruçit

Zgjedhorja/ KRIIK Albania: Reformimi i trupës së KQZ dhe transparenca financiare e partive politike

Bold News 02.06. 15:23

Zgjedhorja/ KRIIK Albania: Reformimi i trupës së KQZ dhe transparenca financiare e partive politike

KRIIK Albania bën apel që palët në Këshillin Politik të arrijnë në një marrëveshje. Në një reagim, KRIIK shprehet se pikënisja për një reformë zgjedhore të suksesshme në funksion të kthimit të besimit qytetar, mbetet reformimi i trupës së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve dhe transparenca financiare»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.