5. FEDU od 3. do 7. maja: Djeca će svaki dan od 10 do 17 sati moći doživjeti bajku
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.

5. FEDU od 3. do 7. maja: Djeca će svaki dan od 10 do 17 sati moći doživjeti bajku
Festival dječije umjetnosti je prvi umjetnički festival za djecu u BiH internacionalnog karaktera koji njeguje autorski izraz za djecu i mlade, afirmira sve grane umjetnosti i razvija ljubav prema stvaralaštvu kod najmlađe populacije Predstava "Ježić Žožo" 3. maja u Pozorištu mladih Sarajevo označi»»»


Od kada i zbog čega se obilježava “Prvi maj”
Prvi je maj, Međunarodni praznik rada, koji se obilježava na dan kada su radnici u Chicagu 1886. štrajkom i protestima počeli da se bore za osmosatno radno vrijeme. Trećeg maja došlo je do sukoba u kojima su poginula četiri pripadnika sindikata. Prvi maj izvorno označava simbol borbe za radnička pr»»»

Oglasili se iz FK Sloboda oko licence: UO se obavezuje ispuniti sve što je potrebno
Saopštenje Slobode prenosimo u cjelosti - Nakon što je na osnovu dostavljenih izvještaja, relevantne dokumentacije klubova-aplikanata i provedene procedure u skladu sa odredbama pravilnika o licenciranju za takmičenja Premijer lige BiH i UEFA u sezoni 2019/2020. godina, komisija za licenciranje klu»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment