sot.com.al
La Stampa fut në sherr Italinë me Rusinë, kërcënohet gazetari nga zëdhënësi rus i mbrojtjes
John Bolton në Top Story: Nuk ka konspiracion sorosian
SHBA – OKB thirrje për armëpushim humanitar në përvjetorin e betejës për Tripolin
RETROSPEKTIVË – Bota në vitin 2019
infoglobi.com
Reagon EFJ: Ka ndërhyrje të fuqishme politike në disa media në Kosovë
Rama: Kush punon në të zezë të gjejë guxim të denoncojë punëdhënësin, kemi ndihmuar më shumë se 147 mijë familje
Masat ndaj COVID-19/ Masa flet për lëshimet “me pikatore”: Do lehtësojmë fashën orare apo lëvizjen me automjet për punë
Faksimile/ Paradoksi: Në 2010 Lulzim Basha firmoste tenderin pa garë pasi ishte shpallur gjendje e fatkeqësisë natyrore, sot akuzon Xhaçkën për të një
Për llumin që do të hedhë baltë ndaj mjekëve: Ju pompistin e bëtë president (historia e plotë)
Ruçi letër Ficos: Italia për shqiptarët do të jetë dritarja nga sheh qytetërimin perëndimor
Ish – kryetari i Partisë Demokratike: Ky vendim i Ramës na nderon të gjithëve
lexo.com.al
Maqedoni, shënohet viktima e parë nga koronavirusi
telegraf.al
Ismet Elezi: Kolozi i Jurisprudencës Shqiptare
telegraf.al
Profesor Ismet Elezi: Nga njeriu i Fterrës –te njeriu ndërkombëtar
Akuzat e PD-së për kontratën me Rezervat e Shtetit, reagon Kompania mëmë: Ja faktet që tregojnë se PD gënjen
tetovasot.com
Besa Gaxherri pas 20 vjetësh qeverisje e sheh Mitrovicën?
lajmi.net
Kurti e kaloi ditën në heshtje – asnjë fjalë për situatën në veri
insajderi.com
Kurti para tre viteve: Nuk do të ketë më anëtarë të bordeve me libreza të partive
infoglobi.com
COVID-19, Fakte të shpejta nëpër botë
LIBI -Luigi Di Maio në një vizitë zyrtare
Gjermania mbështetje për shkëmbime shkollore në Ballkanin Perëndimor
botasot.info
Drenica mbetet ende e paprekur nga koronavirusi
koha.net
Koronavirusi në veri e thellon përçarjen politike në Kosovë
telegraf.al
Profesor Ismet Elezi: Penalisti me moshën e shtetit
gazetainfokus.com
Maska që prodhohen nga printerë 3D
shqiptarja.com
Sikur të mos mjaftonte karantina, prej më shumë se 30 minutash lagjja pranë stadiumit kombëtar pa drita! Banorët protestojnë
koha.net
Beteja me koronavirusin në Gjermani: 350.000 teste në javë dhe trajtim me kohë i të infektuarve
portalb.mk
Si ndodhi që thirrja për bashkëpunim për Kovid-19 t’i atribuohet Brukselit?
cna.al
Berisha publikon videon krah Patozit dhe Topit/ Kujton 11 vjetorin e anëtarësimit në NATO dhe kundërshtimet e Ramës
gazeta-shqip.com
Akuzat e opozitës për Xhaçkën, reagon kompania që fitoi tenderin e ushqimeve
Haxhiu: Thaçit, Mustafës e Veselit sot u paska ra në mend veriu i vendit
shqiptarja.com
Tenton të vrasë shokun, burg për 'skifterin' laçjan
klankosova.tv
Veri: Karantina nga Prishtina, “ora policore” nga Beogradi” (VIDEO)

Pas Daut Haradinajt edhe deputeti i VV-së kapet duke tymosur brenda Kuvendit

Insajderi 25.03. 22:21

Pas Daut Haradinajt edhe deputeti i VV-së kapet duke tymosur brenda Kuvendit

Jo vetëm deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka ndezur cigaren brenda hapësirës së Kuvendit – të njëtëin veprim është parë teksa e ka bërë edhe deputeti i Vetëvendosjes, Artan Abrashi veçse në një pjesë tjetër të Kuvendit, shkruan Insajderi. Deputetët e Kuvendit e partive politike në këtë mënyrë kanë»»»

insajderi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.