sot.com.al
“Ëmbëlsia” e dikurshme dhe “shëmtia” e sotme e Drenovës
sot.com.al
Kur flasim për barazi para ligjit
sot.com.al
Jepjani PD të këndojë meshë për këtë popull!
abcnews.al
Horoskopi 29 shtator, shenjat më me fat: Përfitoni nga mundësitë që do t’ju ofrohen
Ambasadori i BE-së, Tomash Szunyog viziton veriun e Kosovës
ina-online.net
Biçikleta e Mehmet GEGËS
ina-online.net
Rama vizitë jozyrtare në Tuz, takoi Nikë Gjeloshajn në një restorant, ja çfarë biseduan
ina-online.net
Opozita dorëzon draftin në Këshillin Politik: Lista 100% të hapura, të ruhen koalicionet
ina-online.net
Shtyrja e takimit të sotëm Kosovë-Serbi, nga BE thonë se u bë shkaku i COVID-19
tvklan.al
Kandidatët e PD-së për deputetë
tvklan.al
Mali i Zi rikthen kufizimet
cna.al
“Pas 21 vitesh Berisha i përmendi emrin…”/ Artan Hoxha për vrasjen e Azem Hajdarit: Kampionati vazhdon
aa.com.tr
NATO: Bisedimet mes Turqisë dhe Greqisë do të ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve
exit.al
Qeveria i jep 1500m² të Gardës kompanisë private, nis betonizimi i Parkut të Liqenit
sot.com.al
Deklarata e fortë e Sali Berishës: Ja kush e nxori në pritë Hajdarin. Militanti më tha në zyrë i tronditur që ai kishte vrarë Azemin
ata.gov.al
Shërohet nga COVID-19/ Testi i dytë konfirmon negativ kontaktin e parë të pacientit zero, negativ edhe një i prekur tjetër
koha.mk
Rusia bashkohet me vendet e tjera, për të dënuar dhunën për Nagorno-Karabakut
syri.net
Çollaku: OFL duhej ti çonte formularin fillimisht Edi dhe Olsi Ramës
Berisha ndryshon sërish version, i heq "amnistinë" ish kreut të PS: Vrasësit e Azem Hajdarit u takuan me Fatos Nanon ditën e ekzekutimit. Banda nga La
sot.com.al
Blendi Fevziu ‘kap mat’ Sali Berishën
Edi Rama takohet në Tuz me Nik Gjeloshaj
ata.gov.al
Bardhi me strukturat e PD-së në Berat: Dështimi i Reformës Territoriale është nga shqetësimet kryesore
lajmifundit.al
Berisha: Çfarë i thashë Azem Hajdarit pak para vrasjes..”zhduku për 6 muaj”
gazetaexpress.com
Vrasja e Azem Hajdarit, Sali Berisha tregon nëse është thirrur si dëshmitar në Gjykatë
abcnews.al
“O të fshihesh, o të qëndrosh e tu biesh”, Berisha tregon çfarë foli Azem Hajdarin
syri.net
FOTOLAJM/ Gent Cakaj merr në Gjermani dhuratë një ... kukull
portalb.mk
Edhe të pavërteta edhe antisemitizëm në teorinë konspirative për Kovid-19
newsbomb.al
'Tellalli fytyrkuq', Erion Braçe nga shtëpia ofendon analistin në emision: Pavarësisht votave, Lyli bën listën për deputetë
ata.gov.al
COVID-19 – FMN&OBT: Qeveritë të reduktojnë shtrëngimet tregtare
Një ditë pas transfertës në Napoli konfirmohen 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genoa-s pozitivë me COVID-19
lajmpress.org
Thaçi i bëri “gropën” UÇK-së me Gjykatën Speciale, ndërsa Serbinë nuk pranon ta padisë për gjenocid
Angela Merkel takon në spital kritikun e Kremlinit, Alexei Navalny
Operacioni “Limit”, GJKKO dërgon për gjykim 30 persona
gazeta-shqip.com
Kur plehrat e Durrësit, përdoren si vota për Ilir Metën!
shqiptarja.com
Fundi i strategjisë së PD dhe LSI për delegjitimimin e Parlamentit
Master Plani për ujitjen e tokave bujqësore kap vlerën 550 milionë euro
koha.net
Kazinot, të papenguara në Karaçevë
exit.al
Mbledhja e qeverive të Kosovës e Shqipërisë mbahet në 2 tetor

Misteri/ 64 projektligjet që u tërhoqën nga Kuvendi, nga drafti për ‘disiplinimin’ e Metës tek nisma anti-KÇK në drejtësi

Shqiptarja 12.08. 21:00

Misteri/ 64 projektligjet që u tërhoqën nga Kuvendi, nga drafti për ‘disiplinimin’ e Metës tek nisma anti-KÇK në drejtësi

TIRANW- Gjatë shtatë vitive të fundit, në Kuvendin e Shqipërisë janë depozituar për miratim 64 projektligje, të cilat janë tërhequr më pas nga propozuesit para se të votoheshin në seancën plenare. 21 nisma ligjore janë depozituar dhe më pas tërhequr nga Kuvendi nga qeveria, ndërsa 43 projektligje j»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.