kallxo.com
Nga janari IPK ka rekomanduar suspendimin e 17 policëve
ata.gov.al
PARIS – Iniciativë franko-gjermane për një “cloud” europian
shqiptarja.com
Ruçi uron Hotin: Qeveria e re do të kontribuojë që Kosova të bëhet një faktor i rëndësishëm në rajon Avdullah Hoti kryeministër, politika shqiptare ur
sot.com.al
Formimi i qeverisë së re në Kosovë, reagon Pandeli Majko, ka një mesazh për Albin Kurtin
gazetamapo.al
Negociatat/ Kryemadhi dhe Idrizi në zyrën e Bashës
top-channel.tv
Kosova me qeveri të re/ Kabineti i Hotit merr 61 vota, VV proteston para Kuvendit
portalb.mk
Debati për privatësinë dhe ‘dhomën e përgjimeve’
ata.gov.al
Hyri me dhunë në konvikt, Veliaj-Bashës: Në 4 vite nuk bëre asgjë për studentët
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Mos u lodhni kot, nuk ka marrëveshje deri më 8 Qershor!
koha.mk
Vuçiq falënderon Iranin për mosnjohjen e Kosovës
newsbomb.al
Denoncimi i fortë nga Shqipëria: Zëvendës kryeministri i ri i Kosovës është serb, nuk njeh Pavarësinë e vendit
shqiptarja.com
Kini parasysh Lulzimin, jo Çlirimin!
kallxo.com
Hulumtimi i BIRN-it: Bordi i përkohshëm i KEK-ut gjen shkelje për emërimin politik të ish-zv/drejtorit
koha.mk
Administrata Trump do t’i ndalojë fluturimet e aeroplanëve kinezë
koha.mk
Dhuna përqendrohet në Washington e New York
boldnews.al
“Lleshaj si pjatë xaxiqe, Rama shet edhe fëmijën për 3 lekë më shumë”/ “Shpërthen” aktori i njohur
syri.net
AMT firmos peticionin në Fier dhe Vlorë/ Liçaj: ‘Klikë rrugaçësh, Ramën do e mbulojë varri i tij politik
"Ju flet Moska" - Kafet dhe restorantet e Erion Veliajt te pallati i Kulturës
evropaelire.org
Protestat për vdekjen e George Floydit zgjerohen përtej SHBA-së
exit.al
Presidenti i Kosovës tejkalon kompetencat, bind një deputet të votojë pro qeverisë së re
mia.mk
Osmani: Qeveria Hoti nuk e përfaqëson vullnetin e popullit të Kosovës
vizionplus.tv
SHBA-BE përshëndesin qeverinë e re të Hotit: Rinisni sa më shpejt dialogun me Serbinë
top-channel.tv
Zbulohet se ku do të shkojnë 350.000 ton inertet e Shijakut
koha.net
Hoti – Hija e Mustafës
rtsh.al
SHÇBA prangos ish- drejtoreshën e Drejtorisë Rajonale të Kufirit e Migracionit në Tiranë, Enkelejda Toska
koha.net
Sot më shumë të shëruar se të infektuar, nuk respektohen masat
koha.net
Hoti, kryeministër me minimum votash
gazetaexpress.com
Zyrtari i BDI-së uron formimin e Qeverisë Hoti
shqiptarja.com
Aleanca për Teatrin çon peticionin në Fier, firmosin qytetarët dhe aktivistët e PD e LSI
Nis ndërtimi i rrugëve rurale në periferi të Tiranës
rtsh.al
Qeveria e re në Kosovë, kryediplomati shqiptar Cakaj: Riafirmojmë përkushtimin për të thelluar bashkëpunimin
rtsh.al
Kryeministri Rama uron qeverinë e re në Kosovë: U uroj rrugëtim të mbarë në shërbim të interesit të popullit
ata.gov.al
Cakaj uron Qeverinë e re të Kosovës: Riafirmojmë përkushtimin për të thelluar bashkëpunimin
kosova-sot.info
Analizë e fortë e ekspertit të sigurisë: Matrapazët e politikës po bëjnë tregti me shtetin
shqiptarja.com
Tirana me hap kampioni, e nis aty ku e la! Kukësi tre pikë në limite, Vllaznia nuk kursehet në Vlorë
shqiptarja.com
Cakaj uron Qeverinë e re të Kosovës: Përkushtim për të thelluar bashkëpuniminAvdullah Hoti kryeministër, politika shqiptare uron qeverinë e Kosovës: S
shqiptarja.com
Bylykbashi e Vasili 'zbarkojnë' në selinë blu, u bashkohet dhe Kryemadhi me dorë të fashuar'Reforma të mbyllet sot'! 90 minuta pushim pas 7 orësh taki
koha.mk
Fondet për pandeminë të menaxhohen me kujdes
evropaelire.org
Mustafa, deputetëve: Vota juaj do ta shpëtojë Kosovën
kallxo.com
Kancelari Kurz uron Hotin: Austria do të vazhdojë ta mbështes Kosovën
boldnews.al
Zgjedhorja, “tymi i bardhë” që pritet në orët e mbrëmjes nga rezidenca e Yuri Kim
koha.net
Haxhi Shala, “xhokeri” i Qeverisë së re
indeksonline.net
Kurti: Nesër nuk do ta bëj pranim –dorëzimin, sepse nuk mund ta pranojë atë që e shkarkova
shqiptarja.com
Avdullah Hoti kryeministër, politika shqiptare uron qeverinë e re të Kosovës
shqiptarja.com
Ekzekutimi i mikut të Ervis Martinit dhe Paulin Gjergjit, gjyshi i autorit: Nipi kishte vetëm 24 orë që doli nga burgu i bënë atentat
Mesazhi i Bashës për qeverinë e re të Hotit: Konsolidimi i shtetit, jetik për paqen dhe integrimin e rajonit, PD përherë krah Kosovës
ata.gov.al
Ambasadori Zingraf viziton Shkodrën: Gjermania, projekte humanitare në kohë pandemie

Fisnik Ismaili: Largoni zullumqarët, mos i zevëndësoni ata

Infokusi 09.10.2019. 17:44

Fisnik Ismaili: Largoni zullumqarët, mos i zevëndësoni ata

Fisnik Ismaili ish anëtar i PSD-së sot tregoi se përfundimisht po largohet nga politika. Ismajli në një status në facebook ka thënë se ne “tradhëtarët” na largoi populli dhe me kaq përfundon krimi jonë, shkruan gazeta inFokus. Ai gjithashtu tha se populli i dha mandatin VV-së të merren me probleme »»»

gazetainfokus.com
Periskopi 09.10.2019. 13:12

Salih Zyba flet pasi e kërcënoi Shpend Ahmetin: Rekomandon t’ia lexoni statusin dy herë

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba dy ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme që e nxorën partinë e tij si të parën, kërcënoi ish-partiakun e tij, e kreun e PSD-së, Shpend Ahmetin duke e krahasuar të njëjtin me ish-kryetarin e Kaçanikut, Xhabir Zharkun. Një ditë pasi që ky status i tij u kr»»»

periskopi.com
Insajderi 09.10.2019. 02:50

“Haje do m***, ky e han pa u mendu” – Fisnik Ismaili ofendon rëndë Sali Zybën

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe së fundmi i Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili, me ofendime i është kundërpërgjigjur Sali Zybës së VV-së, i cili e paralajmëroi Shpend Ahmetin se do të largohet nga kryetari i Prishtinës dhe se duhet ta zgjedh një vend ku të ikë, si ish-kryetari i Kaçan»»»

insajderi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.