zeriamerikes.com
Shqipëri, ndryshime dhe të papritura në listat e kandidatëve të PS e PD
vizionplus.tv
Basha “djeg” gjysmën e grupit parlamentar dhe të Kryesisë, anashkalohet komisioni “Ruli”
tvklan.al
Emra të rinj në krye të kandidatëve të PS
vizionplus.tv
Nurellari: PS ka futur emra nga partitë e tjera/ Bushati: Duhet parë renditja e tyre
boldnews.al
FOTO/ Lista zyrtare e kandidatëve të PD depozituar në KQZ
cna.al
Basha, një listë me humbësa për Korçën
vizionplus.tv
PD dorëzon listat/ Ja kandidatët zyrtarë të Bashës për zgjedhjet e 25 prillit
cna.al
Emrat surprizë që Basha përjashtoi nga lista
botasot.info
“Ke marrë gjithçka nga PS, tani të ka ardhur radha…”, zbardhet debati mes Ramës dhe Bushatit
syri.net
FOTO/ PD depoziton listën zyrtare të kandidatëve për deputetë në KQZ
lapsi.al
EMRAT/ Deputetët e opozitës që nuk dogjën mandatin, tani garojnë për PS
starplus-tv.com
ZBARDHET LISTA E KANDIDATËVE PËR DEPUTET TË PD PËR QARKUN SHKODËR
newsbomb.al
Mungesat e mëdha të PS, nga Ditmir Bushati te Adnor Shameti e Anastas Angjeli, këta janë emrat që Rama i la jashtë listave
tvklan.al
PD shpall listën e kandidatëve për deputetë
abcnews.al
Socialistët që u lanë jashtë listës së kandidatëve për deputetë, Rama “riformaton” Shkodrën
cna.al
Ja emrat e kandidatëve të PS në Vlorë
exit.al
Zbardhen emrat e kandidatëve për deputet të Nismës Thurrje
kohajone.com
Lista “Rama”, Vasjari: Hipokrite dhe gati e sforcuar, femrat të parat në listë
vizionplus.tv
Nga Ditmir Bushati tek Sandër Lleshi, ja emrat që dogji Edi Rama
lapsi.al
ZYRTARE/ Publikohet lista e kandidatëve për deputetë të PS-së
newsbomb.al
Fatmir Xhafaj dhe Alket Hyseni “të djegur”, Gramoz Ruçi dhe Pandeli Majko “në buzë të greminës”, ja risitë në listat e PS-së, Rama kandidon edhe Ilir
americaneye.al
Emrat e njohur të PS dhe PD që mbetën jashtë listave për deputetë
indeksonline.net
EMRAT/ Publikohet lista e plotë e kandidatëve për deputetë nga PS
lapsi.al
Dolën të gjithë të mërzitur/ Ç’ndodhi në mbledhjen e kryesisë së PS-së
cna.al
Ja emrat e kandidatëve të PS në Fier
ata.gov.al
Zgjedhjet e 25 prillit/ Këshilli Kombëtar i PD-së miraton listën e kandidatëve për deputetë
vizionplus.tv
Zgjedhjet/ Këshilli Kombëtar i PD miraton listën e kandidatëve për deputetë
gazeta-shqip.com
Taulant Balla prezanton emrat, ja kush janë kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste në secilin qark (Lista e Plotë)
epokaere.com
Zgjedhjet e 25 prillit – Publikohet lista zyrtare e kandidatëve të PS
gazetaexpress.com
LSI publikon kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit
sot.com.al
Del LISTA ZYRTARE/ Kush janë kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste në 12 qarqet e vendit (EMRAT)
cna.al
Konfirmohet lista/ Ja emrat e kandidatëve të PS në qarkun Durrës
gazeta-shqip.com
Rama kandidon i teti/ Rrahman Rrahja në vend të sigurtë, Majko në 'vijën e zjarrit', Xhafaj në listë 'humbëse'
gazeta-shqip.com
Basha bën katarsis, VIPAT që largohen: Nga Pollo,Balliu, Gjunkshi, rrezikojnë Flamur Noka e Gent Strazimiri
cna.al
Lista zyrtare/ Ja emrat e kandidatëve të PS në Tiranë
newsbomb.al
LISTA ZYRTARE/ Këta janë kandidatët e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit, Rama i 8-i në Vlorë dhe Durrës, Luljeta Bozo udhëheq Tiranën
tvklan.al
PS shpall emrat e kandidatëve për deputetë
javanews.al
Dilema?! Pollo s’figuron në asnjë listë paraprake të PD-së deri më tani -
gazetaexpress.com
Zyrtare, publikohet lista me 160 kandidatët e PS-së për zgjedhjet e 25 prillit
Këshilli Kombëtar i PD miraton listën për zgjedhjet, njihuni me 140 kandidatët për të gjitha qarqet
oranews.tv
Koka: Rama si Basha në vitin 2017, PS jo e qetë, Gramoz Ruçi ka ikur i tensionuar nga selia
Një orë para përfundimit të afatit, Këshilli Kombëtar miraton listat: Basha i pari, Berisha i pesti në kryeqytet, zbardhen emrat e kandidatëve të Part
sot.com.al
Përplasje në PS për listat, Pandeli Majko refuzon vendin e 19-të, kush është ministri i vetëm i që doli i buzëqeshur nga mbledhja
javanews.al
PS konfirmon Xhaçkën në listat e kandidatëve, nga Dibra e dërgon në Korçë -
Debate ne kryesi te PS. Ditmir Bushati parlajmeron largimin nga PS
gazetaexpress.com
Këshilli Kombëtar i PD miraton 140 kandidatët për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit
top-channel.tv
“Balli Kombëtar” me në krye Adriatik Alimadhin dorëzon në KQZ listën me emrat e deputetëve
oranews.tv
Krahasimi/ 2017-2021, ish-deputetët që mungojnë në listat e Partisë Demokratike
kohajone.com
LISTA/ Basha fut aleatët në vende të sigurta! Surpriza, Elbasani, asnjë kandidat i 2017-ës nuk merr pjesë në 25 prill

Topalli-Patozi: Bashkëpunim në kohë të jashtëzakonshme

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA- Albanian Telegraphic Agency 18.01. 22:40

Topalli-Patozi: Bashkëpunim në kohë të jashtëzakonshme

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli dhe kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi kanë shprehur sot qëndrimin e tyre të përbashkët për zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë televizive, Topalli u shpreh se këto parti janë krijuar për situatën e jashtëz»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining