5 të mbytur në një javë/ Malltezi i drejtohet Klosit: Ku e ke Federatën e Shpëtuesve të Ujit?!
syri.net
Ja si gënjeu Rama me zë dhe figurë/ Tabaku poston videon: Jep dorëheqje
ata.gov.al
Eurodeputetët kërkesë për heqjen e vizave për Kosovën, Balla: BE po humbet besueshmërinë duke mos respektuar përmbushjen e standardeve
koha.net
Sela: 27 prilli 2017 ishte data e ndarjes së Maqedonisë mes Lindjes e Perëndimit
top-channel.tv
Xhelal Mziu kërkon rikthimin në krye të Bashkisë Kamëz, dorëhiqet nga drejtimi i degës
portalb.mk
Supozime dhe komente në vend që të kontaktohet pala e dytë
Një shuplakë gjermane për Thaçin: ja pse s’i takon atij udhëheqja e Dialogut
javanews.al
Dhuna elektorale, tipari zhgënjyes i një ish-opozite të shpartalluar -
cna.al
Qesharaku Aleksandër Biberaj!
Nga Rama tek Fatmir Mediu, politikanët shqiptar që kanë ndryshuar emrin
ina-online.net
Hoti sot takon presidentin francez Macron
koha.net
Shumica e shkollave në kryeqytet kanë mësimdhënës të infektuar
newsbomb.al
U arrestua me akuzën për falsifikim, Paloka nxjerr videon kur Rama bënte fushatë për Kajmakun: Gimi është si puna ime...
shqiptarja.com
Avdullah Hoti takim me Macron në prag të rifillimit të dialogut me Serbinë
ata.gov.al
Rikonstruktohet shkolla e mesme e Surrelit, Rama: Kemi bërë një reformë të gjithë sistemit, më të sigurt nga pikëpamja e cilësisë
shqiptarja.com
Denoncimi i PD: Rama miraton ndërtimin e landfillit të Vlorës, përfitues sërish Klodian Zoto/ Dokumenti
ina-online.net
Barazia kushtetuese ende një ëndërr për shqiptarët e Maqedonisë se Veriut
kallxo.com
Lajçak në Gjermani, flet për rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi
mia.mk
Spasovski: Krahas pagave dhe pensioneve, do të rrisim edhe ndihmën sociale
mia.mk
Sela për MIA-n: Ndryshimi duhet të ndodhë në bllokun shqiptar, me këtë do të rivendoset demokracia
koha.mk
Përfundon marrëdhënia historike e Interit me Pirellin pas 25 vitesh
koha.mk
Shumë vota, (as)pak deputet! GARA ZGJEDHORE E PARTIVE TË VOGLA
klankosova.tv
Çollaku: Hoti le ta harrojë se marrëveshja me Serbinë kalon në Kuvend pa një parti të madhe opozitare
Ndikimi i Kosovës në zgjedhjet e 15 korrikut në Maqedoni
kosova.info
Lajçak në Berlin, takime për dialogun
vizionplus.tv
Berisha: Beogradi po kryen genocid me COVID në qytetin e banuar nga shqiptarë e boshnjakë
evropaelire.org
Hoti bisedon me Macronin në prag të rifillimit të dialogut me Serbinë
boldnews.al
Drafti i qeverisë për ‘amnisti’ shpërblen të korruptuarit dhe evazorët fiskalë
boldnews.al
Mbylli dosjen e Kryebashkiakes së Ramës, Gjykata Speciale rrëzon SPAK/ Zbardhen detajet
shqiptarja.com
42 eurodeputetë kërkesë Presidentit Macron dhe Kryeministrit Rutte për liberalizimin e vizave për Kosovën
shqiptarja.com
28.5 mln euro u dhanë për PPP në pandemi, 2 koncesionet e shëndetësisë më pak të financuara
shqiptarja.com
Xhelal Mziu përgatitet për zgjedhje vendore në vjeshtë: Jam konsultuar edhe me mbështetës, do garoj për kryetar bashkie
abcnews.al
Varreza tumulare në Himarë, Drejtori i Trashëgimisë Kulturore tregon si e zbuluan
hashtag.al
Auron Tare u “dogji” antikomunistëve tezën e Dushan Mugoshës
koha.mk
Klubet e Premierligës e duan Rashicën
monitor.al
Përfundon rreth 90% e seksionit të autostradës Smokovac-Matesevo në Malin e Zi

“Green Queen” në oxhakun e “Termokosit” si thirrje për mbrojtje të ambientit

Koha 03.06. 09:16

“Green Queen” në oxhakun e “Termokosit” si thirrje për mbrojtje të ambientit

Gjithandej botës qytetet identifikohen me më së paku një objekt arkitektonik. Askush s’mund ta imagjinojë Parisin pa Kullën e Eiffelit dhe as New Yorkun pa Statujën e Lirisë. Nëse gjithçka shkon sipas një plani të prezantuar në publik të martën, bartësit e projektit kanë goxha ambicie se edhe Prish»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.