epokaere.com
Rexhep Selimi në Gjilan: Erdhi dita!
epokaere.com
Shala: Programi që ofron Nisma është më i miri
rtsh.al
Vetting-u, raporti i Komitetit të Helsinkit: 60 gjyqtarë e prokurorë janë shkarkuar
tvklan.al
Mashtrimi me kilometrazhin e makinave
sot.com.al
Spartak Ngjela paralajmëron goditje në nivele të larta/ Nxjerr faktin tronditës dhe zbulon dy politikanët që do të arrestohen së shpejti: Tani ka dalë
klankosova.tv
Magazina Zgjedhore: “Shërimi” i shëndetësisë sipas partive politike
rtsh.al
Kretë, policia greke arreston 6 shtetas grekë, shpall në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë
lajmi.net
Kandidatura që solli “armëpushimin” në LDK, Osmani dikur akuzonte Mustafën, Hazirin e Veliun se po tentojnë ta largojnë nga partia
boldnews.al
Viti i ri shkollor, cilat rrugë mund të bllokohen nesër në Tiranë
rtsh.al
PD akuzon Lamen se nxori në punë stafin e ALUIZNI-t ditën e shtunë e të diel për fushatë
aa.com.tr
Rusia dhe talebanët mbajnë bisedime në Moskë
starplus-tv.com
PD SHKODËR ZGJEDH STRUKTURAT, BARDHI: DEBATET NORMALE
hashtag.al
Denoncimi te Berisha: Plantacione me drogë në malet e Krujës, nën mbrojtjen e Artur Bushit e Rrahman Rrajës
tvklan.al
Meta: Të mbrojmë demokracinë
cna.al
Të pangopurit e politikës/ Deputeti miliarder zhvat të pastrehët
gazeta-shqip.com
Të dënuarit e mitur, nis verifikimi i skedave personave për të përfituar nga amnistia
Nga Parisi për t’u njohur me të kaluarën komuniste të Shqipërisë në Muzeun Kombëtar “Shtëpia me Gjethe”
periskopi.com
Ndotja e sferës publike, Haki Abazi “i nëntokës”, krenaria që nxirret nga poshtërimi
Vreshtarët ankohen për ulje të çmimit të rrushit
vizionplus.tv
PD, letër kompanive e bankave
rtsh.al
Viti i ri shkollor, Policia Ushtarake pranë familjeve në nevojë
cna.al
Nga pasuria enigmatike tek “lista e zezë” e SHBA/ Dritëhijet e gjyqtarit të Apelit
infoglobi.com
Kurti u flet shkupjanëve për historinë shqiptare
infoglobi.com
Futbollistët e Milanit po bëhen gati për një fazë ngjeshur
boldnews.al
Opsionet se çdo të ndodhë me Metën dhe zgjedhjet
epokaere.com
SELAMI NEZIRI NJË SHKËNDIJË ÇLIRIMTARE
kosova-sot.info
‘Goditje’ e rëndë për Veselin në prag të zgjedhjeve: Ja kush e quan të dështuar dhe...
boldnews.al
Pakt mes Ramës dhe Bashës? Paloka: Ja kush i përhap lajmet për marrëveshje të fshehta
epokaere.com
Pas marrëveshjes me Serbinë, a do të na zbuten dhimbjet me barëra nga lista esenciale?!

Video që po ben xhiron e rrjetit, ja kush është amerikani që kendon shqip

Lexo 12.06. 10:07

Video që po ben xhiron e rrjetit, ja kush është amerikani që kendon shqip

Bëri xhiron e rrjetit ditën e djeshme një video e postuar nga kryeministri Rama ku shfaqej një djalë i ri, afro-amerikan duke kënduar shqip në paradën e shqiptarëve në New York. “Iconstyle” bën të ditur se i riu quhet Clayvion Winn dhe mesa duket është i fiksuar me Shqipërinë, flet shqip, kërcen va»»»

Star Plus 03.09. 14:25

BASHA: RAMA ARTIST I MASHTRIMIT, LUKS PËR VETE DHE VARFËRI PËR NJERËZIT

Pushimet e kryeministrit Edi Rama kanë qenë në fokus të akuzave të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Kryedemokrati ka risjellë në vëmendje deklaratën e Ramës se nuk ka bërë pushime jashtë vendit, të cilat i ka quajtur si mashtrime, bashkangjitur së cilave ka listuar pushimet e kreut të qe»»»

starplus-tv.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano